Autor Wątek: Ubranie FHR008  (Przeczytany 2395 razy)

Offline STRAZAK86

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 29
Ubranie FHR008
« dnia: Kwiecień 22, 2017, 14:25:03 »
Witam szukam opini na temat ubrania fhr008 czy ktos posiada
Pozdrawiam

Offline Młodszy Sikawkowy

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 29
Odp: Ubranie FHR008
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 22, 2017, 15:36:42 »
W mojej jednostce użytkujemy jedną sztukę . Póki co to sprawuje się okey , w miarę lekki w porównaniu do brzezinowskiego waciaka ale nie ma czego się też spodziewać za dużo od niego i porównywać go do nomexu z membraną . Na pierwszy rzut oka w spodniach rzucają się ''plastikowe'' wzmocnienia kolan . Ciekawe jak to się w praktyce sprawdza bo póki co nic mi na ten temat nie wiadomo .

Offline strażak biurkowy

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 515
Odp: Ubranie FHR008
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 23, 2017, 00:05:04 »
, w miarę lekki w porównaniu do brzezinowskiego waciaka ale nie ma czego się też spodziewać za dużo od niego i porównywać go do nomexu z membraną .
A który to jest ten "brzezinowski waciak" - ubranie  FHR też jest szyte w.... Brzezinach i z którym"nomexem z membraną" chcesz go porównywać? przecież wszystkie "nomexy" posiadają membranę, to jest wymagane w EN 469. Nie masz pojęcia o czym piszesz...no ale czego się spodziewać po młodszym sikawkowym.

Moderator: To ostatnie zdanie a przynajmniej jego druga cześć nie jest konieczne.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 23, 2017, 12:45:15 wysłana przez Sylwek »

Offline Sylwek

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.394
Odp: Ubranie FHR008
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 23, 2017, 12:43:34 »
W CNBOP napisali, że producentem ubrania jest firma INTERPLAST S.A. mająca swoją siedzibę na Ul. Obożna 1,
chyba im się pomyliło i jednak chodziło o znaną skądinąd ulicę Oboźną?   
http://www.cnbop.pl/uslugi/wydane-dokumenty/17.01.31/2_31_01_2017_sd_akt.pdf str. 140 pkt. 1453.

Offline strażak biurkowy

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 515
Odp: Ubranie FHR008
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 23, 2017, 20:34:53 »
, w miarę lekki w porównaniu do brzezinowskiego waciaka ale nie ma czego się też spodziewać za dużo od niego i porównywać go do nomexu z membraną .
A który to jest ten "brzezinowski waciak" - ubranie  FHR też jest szyte w.... Brzezinach i z którym"nomexem z membraną" chcesz go porównywać? przecież wszystkie "nomexy" posiadają membranę, to jest wymagane w EN 469. Nie masz pojęcia o czym piszesz...no ale czego się spodziewać po młodszym sikawkowym.

Moderator: To ostatnie zdanie a przynajmniej jego druga cześć nie jest konieczne.
Przyjmuję do wiadomości upomnienie, ale jak przeczytałem o ubraniach specjalnych  z membraną i bez to nie mogłem się powstrzymać.
Może pytający o ubranie "Intechplastu" podzieli się czy ta informacją dała mu wyobrażenie o ubraniu typu FHR 008.