Autor Wątek: Odp: Dobre węże pożarnicze.  (Przeczytany 13196 razy)

roman55

  • Gość
Odp: Dobre węże pożarnicze.
« dnia: Listopad 29, 2016, 10:02:15 »
Dobre węże pożarnicze zawsze kupuję w sklepie Bogdan Gil. Nie zawiodłem się jeszcze na ich produktach, zawsze tez fachowo mi doradzali.


Moderator: Kryptoreklama - post i wszystkie nawiązujące do niego zostaną usunięte. /Sylwek
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2016, 14:00:51 wysłana przez Sylwek »

Offline sheldon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.658
Odp: Odp: Dobre węże pożarnicze.
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 29, 2016, 10:26:17 »
To ja chyba spotykałem się tylko z podróbkami... które szlag trafiał często i gęsto, nawet na niskich ciśnieniach, bez kontaktu z niszczącymi czynnikami mechanicznymi..  :gwiazdki:
PYTAJ! ĆWICZ! KORZYSTAJ Z DOŚWIADCZEŃ KOLEGÓW!

Offline płetwal998

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 168
Odp: Odp: Dobre węże pożarnicze.
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 29, 2016, 12:04:13 »
Może kolega roman kupił węże do hydrantu i od czasu zakupu tam dalej ładnie leżą  :fiuu:

Offline Levy

  • Per aspera ad astra
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.477
Odp: Odp: Dobre węże pożarnicze.
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 29, 2016, 13:03:50 »
Dobre węże pożarnicze zawsze kupuję w sklepie Bogdan Gil. Nie zawiodłem się jeszcze na ich produktach, zawsze tez fachowo mi doradzali.

Pierwsza wiadomość i to jeszcze jaka! Od razu przechodzi do rzeczy, wszak reklama dźwignią handlu... :gwiazdki:
Wpływ dowódcy jako twórcy karności jest przodujący. Gdy dowódca ma powagę wynikającą ze stopnia i stanowiska, a ponadto dużą wiedzę i umiejętność pracy, wówczas jego wpływ działa tak silnie, że każdy podwładny uważa podporządkowanie się mu za samo przez się zrozumiałe.