Autor Wątek: Przeniesienie do innego województwa  (Przeczytany 9104 razy)

Offline adam1

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Przeniesienie do innego województwa
« dnia: Kwiecień 13, 2017, 18:40:47 »
Witam, przeszukałem forum, ale były same stare tematy bądź niedziałające linki. Mógłby ktoś opisać dokładnie proces przenoszenia się na jrg w innym województwie? Ma ktoś może wzór raportu? Wiadomo, że najpierw szukam komendy gdzie mnie zechcą, komendant podpisuje się na raporcie(?) a potem musi się podpisać mój obecny. Co z wojewódzkimi? Sam mam do nich jechać czy miejscy/powiatowi to przesyłają dalej? Do komendanta głównego idzie ten raport czy trzeba pisać jeszcze dodatkowo jakiś inny? 

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: Przeniesienie do innego województwa
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 13, 2017, 18:45:11 »
Witam, przeszukałem forum, ale były same stare tematy bądź niedziałające linki. Mógłby ktoś opisać dokładnie proces przenoszenia się na jrg w innym województwie? Ma ktoś może wzór raportu? Wiadomo, że najpierw szukam komendy gdzie mnie zechcą, komendant podpisuje się na raporcie(?) a potem musi się podpisać mój obecny. Co z wojewódzkimi? Sam mam do nich jechać czy miejscy/powiatowi to przesyłają dalej? Do komendanta głównego idzie ten raport czy trzeba pisać jeszcze dodatkowo jakiś inny?
Prosta procedura... Jest druk wniosku na którym są podpisy 2 KM/KP 2 KW (sam możesz zebrać 4 podpisy). Wniosek to załącznik do raportu.  Szukasz sobie sam KM/KP. Jakies pytania?
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline adam1

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Przeniesienie do innego województwa
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 13, 2017, 18:51:52 »
Skąd wziąć ten wniosek?

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: Przeniesienie do innego województwa
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 13, 2017, 19:01:53 »
Skąd wziąć ten wniosek?
Z kadr.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline adam1

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Przeniesienie do innego województwa
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 13, 2017, 19:11:01 »
Dzięki wielkie za pomoc ;)

Online bombeiro

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 350
Odp: Przeniesienie do innego województwa
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 13, 2017, 22:24:22 »
Tak wygląda ten raport  -_-

[załącznik usunięty przez administratora]

Offline adam1

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Przeniesienie do innego województwa
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 13, 2017, 22:41:25 »
Dzięki wielkie;) Jeszcze jedno pytanie, najpierw podpisuje "nowy"  komendant a potem nowy wojewódzki? Czy najpierw miejscy a potem wojewódzcy?

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: Przeniesienie do innego województwa
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 13, 2017, 22:47:39 »
Dzięki wielkie;) Jeszcze jedno pytanie, najpierw podpisuje "nowy"  komendant a potem nowy wojewódzki? Czy najpierw miejscy a potem wojewódzcy?
Najpierw powiatowy potem wojewódzki (podstawy drogi służbowej). Nie ważne w którym województwie "nowym" czy "starym". 
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.