Autor Wątek: Pozyskiwanie 1% - darmowa reklama OSP na stronie ZG  (Przeczytany 1072 razy)

Offline Druh1923

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 23
Pozyskiwanie 1% - darmowa reklama OSP na stronie ZG
« dnia: Marzec 30, 2017, 09:02:25 »
Witam
Ostatnio wchodząc na stronę ZG ZOSP zauważyłem bardzo ciekawą rzecz baner z danymi jednej z jednostek z zachętą do przekazania na jej rzecz 1% oczywiście jak najbardziej jestem za tym ale czy Związek nie powinien zbierać pieniędzy dla siebie i najwyżej przekazać jakiejś jednostce jeśli jest tak zasłużona a nie promować pojedyncze jednostki, bo powiem szczerze że tez chciałbym aby zamieszczono tam dane mojej jednostki jak wiadomo każdemu kasa się przyda a przy takiej reklamie może i wpłynęło by cos więcej niż dotychczas.
Pozdrawiam

Offline Łukasz Telus

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 930
    • Łukasz Telus Fotografia
Odp: Pozyskiwanie 1% - darmowa reklama OSP na stronie ZG
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 30, 2017, 09:27:45 »
Działania na nowe czasy ‒ Waldemar Pawlak 2017 r.

Cytuj
Wiele OSP w mediach społecznościowych, np. na Facebooku, apeluje o przekazanie 1% podatku na konkretną OSP i pokazuje, jak to zrobić. Prezentujemy taki wzór na Facebooku na stronie: Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP. Proponujemy tam przekazanie 1% na OSP Pcim. To jak najbardziej prawdziwa OSP, bardzo aktywna i zaangażowana społeczność. Ostatnio spotkaliśmy się na Światowych Dniach Młodzieży, gdzie OSP Pcim realizowała wsparcie sztabu i całej operacji udziału 5500 strażaków OSP w zabezpieczeniu ŚDM.

Offline daro

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 927
Odp: Pozyskiwanie 1% - darmowa reklama OSP na stronie ZG
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 30, 2017, 18:12:49 »
słowa Pawlaka słowami, ale jak dla mnie jest to skandal że promuje się na stronie związku tylko jedną z jednostek. Nie tylko Pcim uczestniczył w zabezpieczeniu ŚDM i nie tylko oni się ciężko napracowali. Zresztą nikt tam tego nie robił za darmo więc przykład ŚDM niech sobie odpuszczą. Kasę ze związku zamiast podzielić na OSP roztrwonili na potrzeby kościoła. I jeszcze się tym chwalą
Ten jest większy między ludzmi, kto im służy i kto poświęca siebie dla dobra innych!
                                                A. Mickiewicz