Autor Wątek: Nauka po naborze...  (Przeczytany 2720 razy)

Offline chcezostacbohaterem

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Nauka po naborze...
« dnia: Marzec 09, 2017, 22:26:24 »
Witam. Panowiem mam takie pytanie, czy po naborze z ulicy jest możliwość już w okresie służby, rozpoczęcia nauki i doskonalenia się w zawodzie? czy istnieje coś takiego jak aspirantka dla strażaków w służbie stałej? Czy może inna droga by uzyskać tytuł technika? :straz:

Offline eryko95

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 276
  • SA Poznań
Odp: Nauka po naborze...
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 09, 2017, 23:06:49 »
Witam. Panowiem mam takie pytanie, czy po naborze z ulicy jest możliwość już w okresie służby, rozpoczęcia nauki i doskonalenia się w zawodzie? czy istnieje coś takiego jak aspirantka dla strażaków w służbie stałej? Czy może inna droga by uzyskać tytuł technika? :straz:
Istnieje, ale głównie dla tych co mają "plecy"
Bo walczyć trzeba do końca!

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.360
Odp: Nauka po naborze...
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 09, 2017, 23:14:55 »
Istnieje, ale głównie dla tych co mają "plecy"
Nie wiele wiesz o służbie w straży! Wysłałem już z 10 swoich podwładnych i żaden nie miał pleców no chyba, że ja czyli przełożony.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline chcezostacbohaterem

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Nauka po naborze...
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 09, 2017, 23:24:56 »
A czy mógłbyś w kilku słowach opisać, jak to wygląda?

Offline stanpio98

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 28
Odp: Nauka po naborze...
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 26, 2017, 19:00:47 »
Znajomy, który dostał sie do strazy był po studiach inżynieryjnych. Chciał sie dalej edukować i nikt mu tego nie utrudniał. Aktualnie jest na drugim roku SGSP ( zaocznie ). Warto dodać, ze nie ma żadnych pleców:)

Offline Nostra

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 112
Odp: Nauka po naborze...
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 26, 2017, 19:23:34 »
Znajomy, który dostał sie do strazy był po studiach inżynieryjnych. Chciał sie dalej edukować i nikt mu tego nie utrudniał. Aktualnie jest na drugim roku SGSP ( zaocznie ). Warto dodać, ze nie ma żadnych pleców:)
Zapomniałeś napisać, że do SGSP jest wymagane skierowanie od przełożonego i matura z wymaganych przedmiotów. Jeśli chodzi o aspirantkę, to liczy się struktura zatrudnienia w Twojej komendzie, Twoje umiejętności, zaangażowanie w służbę, kursy... Ogólnie jakim jesteś funkcjonariuszem na tle innych.

BTW. A jakie te studia inżynieryjne ukończył? Ja znam tylko  inżynierskie.  :straz:


Offline Majami

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 108
Odp: Nauka po naborze...
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 27, 2017, 18:41:01 »
Żeby dostać skierowanie do SGSP nie trzeba być aspirantem?

Offline stanpio98

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 28
Odp: Nauka po naborze...
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 28, 2017, 00:52:34 »

Cytuj
BTW. A jakie te studia inżynieryjne ukończył? Ja znam tylko  inżynierskie.  :straz:


Aż nie mogę uwierzyć w to co napisałem...  :gwiazdki:  :wall: