Autor Wątek: Interwencje PSP związane z funkcjonowaniem infrastruktury drogowej  (Przeczytany 1596 razy)

Offline MisioPisio

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Witam, czy mógłby mi ktoś doradzić jakąś lekturę dotyczącą interwencji PSP związanych z infrastrukturą drogową ? Nie jestem strażakiem ani kandydatem mam do wykonania taką analizę, udało mi się zdobyć dane na temat wypadków w konkretnym województwie. Mogę wykorzystać dane statystyczne z GUSu, wypadki drogowe przedstawione przez Policję czy też statystyczną analizę bezpieczeństwa na drogach ale właśnie brakuję mi czegoś stricte z PSP.
Z góry dziękuję za pomoc.

sorbent

  • Gość
Odp: Interwencje PSP związane z funkcjonowaniem infrastruktury drogowej
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 03, 2017, 08:39:37 »
Zwróć się z pismem do właściwego Komendanta Wojewódzkiego lub wszystkich Komendantów Powiatowych - rokrocznie jest robione podsumowanie statystyczne i znajdziesz w nich informacje o działaniach na drogach.

Dodatkowo możesz ze strony KG ściągnąć zasady działań na drogach dla PSP, ratownictwo techniczne i takie tam. Oczywiście Ustawa o PSP, rozporządzenie o KSRG też powinny być w kręgu zainteresowań.
Pozdrawiam.

Offline MisioPisio

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Interwencje PSP związane z funkcjonowaniem infrastruktury drogowej
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 04, 2017, 13:42:48 »
Dziękuję za pomoc, bardzo przydatne rzeczy jednak nie mogę odnaleźć zasad działań na drogach dla PSP i o tym ratownictwie technicznym mógłbyś mi to podlinkować z góry dziękuję :) ?

sorbent

  • Gość