Rozwój osobisty i zawodowy > Szkolenie, doskonalenie, ćwiczenia

1000 pytań z Komendy Głównej na inspekcję - zrobiłem do tego apkę

(1/6) > >>

Anuvi:
Komenda Główna w styczniu opublikowała nowy zestaw pytań, który w zamyśle ma być wykorzystany podczas inspekcji gotowości operacyjnej w jednostkach ratowniczo-gaśniczych. Jako że uczę się programowania w androidzie postanowiłem zrobić do tego aplikację.  Program wyświetla pytania wraz z trzema odpowiedziami, pozwala też zaznaczać trudne pytania oraz generować zestawy testowe.  Nie wiem w jakim stopniu zespoły inspekcyjne korzystają z tej bazy, ale może aplikacja komuś się przyda po prostu do potestowania swojej branżowej wiedzy w wygodny sposób.
Jeżeli ktoś zauważy błędy albo będzie miał jakieś uwagi czy sugestie to proszę pisać w tym temacie.  -_-

Aplikacja znajduje się na Google Play.
https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.strazpozarna.inspekcja.testypspp

mulat81:
Takich ludzi się chwali, myślę że twój 01 Ci doceni ipowodzenia, aplikacja działa super 👌

wujo 2010:
Również polecam :straz: super aplikacja. Gdyby jeszcze coś w tym stylu zrobić aktualne testy KPP  to już w ogóle bajka. 
Dzięki @robn za nakierowanie  :straz:



Aplikacja RATOWNIK

Brevis:
Po co wyważać otarte drzwi - apka z testami KPP (tymi aktualnymi) jest jak najbardziej dostępna ;)

wujo 2010:

--- Cytat: Brevis w Marzec 02, 2017, 22:40:31 ---Po co wyważać otarte drzwi - apka z testami KPP (tymi aktualnymi) jest jak najbardziej dostępna ;)

--- Koniec cytatu ---
A tak ☺ słuszna uwaga . Znalazłem dzięki  :straz:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej