Autor Wątek: Czy komenda może nie przyjąć kandydata po przejsciu wszystkich badań?  (Przeczytany 2865 razy)

Offline zap

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 15
Witam, zastanawia mnie jedno. Czy komenda PSP może nie przyjąć do służby kandydata, który znalazł się na liście zakwalifikowanych do naboru, przeszedł cały nabór, przeszedł badania lekarskie i psychotesty?

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.356
Odp: Czy komenda może nie przyjąć kandydata po przejsciu wszystkich badań?
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 25, 2017, 19:51:15 »
Witam, zastanawia mnie jedno. Czy komenda PSP może nie przyjąć do służby kandydata, który znalazł się na liście zakwalifikowanych do naboru, przeszedł cały nabór, przeszedł badania lekarskie i psychotesty?
W jakichś wyjątkowych sytuacjach myślę, że tak. Ale jeszcze się z czymś takim nie spotkałem. 
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline pb11

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 1.446
Odp: Czy komenda może nie przyjąć kandydata po przejsciu wszystkich badań?
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 25, 2017, 21:43:36 »
widziałem taką sytuację komenda zorganizowała nabór na więcej osób ( gdyż miała dużo planowanych odejść ) ostatecznie kilku cofnęło raporty i brakło wakatów

Offline piotr92strazak

  • Cel: PSP
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.162
Odp: Czy komenda może nie przyjąć kandydata po przejsciu wszystkich badań?
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 26, 2017, 05:54:31 »
widziałem taką sytuację komenda zorganizowała nabór na więcej osób ( gdyż miała dużo planowanych odejść ) ostatecznie kilku cofnęło raporty i brakło wakatów
Właśnie ja byłem w takiej sytuacji do przyjęcia było pięciu a tylko jednego przyjeli
Straż- Pasja, Miłość, Duma, Honor

Offline zap

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: Czy komenda może nie przyjąć kandydata po przejsciu wszystkich badań?
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 26, 2017, 09:48:01 »
I startowałeś gdzieś indziej?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2017, 15:50:39 wysłana przez zap »

Offline piotr92strazak

  • Cel: PSP
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.162
Odp: Czy komenda może nie przyjąć kandydata po przejsciu wszystkich badań?
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 26, 2017, 10:30:20 »
Dzwoniłem to mieli przyjąć 3 a później się okazało że tylko jeden. Papierów nie przeniosłem dowiedziałem się że nie można. Zobaczymy będę próbował dalej.
Straż- Pasja, Miłość, Duma, Honor

Offline zap

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: Czy komenda może nie przyjąć kandydata po przejsciu wszystkich badań?
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 26, 2017, 15:57:36 »
No podobno teraz nie mozna przenosic papierów "dobra zmiana". Myślalem ze te sytulacje masz za sobą.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.356
Odp: Czy komenda może nie przyjąć kandydata po przejsciu wszystkich badań?
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 26, 2017, 17:12:58 »
No podobno teraz nie mozna przenosic papierów "dobra zmiana". Myślalem ze te sytulacje masz za sobą.
Rozporządzanie powstało w połowie 2015 więc "stara zmiana" ogłoszono je tylko w 2016.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.