Autor Wątek: Wysokość dodatków służbowych w KP/KM  (Przeczytany 36595 razy)

Offline robn

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.349
Odp: Wysokość dodatków służbowych w KP/KM
« Odpowiedź #100 dnia: Styczeń 30, 2017, 00:52:00 »
Uwaga, posty nie w temacie wątku lądują w koszu. Jeśli macie pytania co do innych kwestii proszę wyszukać z wyszukiwarki forum albo w google: wpisać forum strazak.pl i szukana kwestia....
pozdr
 
EGO = 1 / wiedza

Offline dario251

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 123
Odp: Wysokość dodatków służbowych w KP/KM
« Odpowiedź #101 dnia: Styczeń 31, 2017, 10:17:40 »
st.operator+stermotorzysta+mł.nurek+ład. butli po 18 latach 890zł.

Offline MateuszOsp

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 56
Odp: Wysokość dodatków służbowych w KP/KM
« Odpowiedź #102 dnia: Luty 01, 2017, 17:03:26 »
KP IV Kat. Stopień mł.asp.

1.Starszy Ratownik 4 gr.- 100zł
2.Starszy ratownik. PO Dyżurny Stanowiska Kierowania 7 gr.-200zł
3.Dowódca zastępu 7 grupa- dodatek... 100zł ? :szalony:

Oczywiście brutto

« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2017, 17:10:28 wysłana przez MateuszOsp »
" Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia " [Albert Einstein]
"To brak wiary w siebie sprawia, że ludzie boją się podejmować wyzwania. Ja w siebie wierzę." - Muhammad Ali. http://www.youtube.com/watch?v=JDq4rHzPYv4
Dostrzeganie najmniejszych.... Cecha odróżniająca zawód od powołania

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.913
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Wysokość dodatków służbowych w KP/KM
« Odpowiedź #103 dnia: Luty 01, 2017, 18:00:01 »
Gdzie tak jest...

Offline MateuszOsp

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 56
Odp: Wysokość dodatków służbowych w KP/KM
« Odpowiedź #104 dnia: Luty 01, 2017, 18:25:42 »
Przepraszam; oczywiście wymienione są tutaj moje dodatki , które otrzymywałem wraz ze zmianą stanowiska. Dowódca zastępu otrzymany na dniach, natomiast angaż będę widział w piątek. Po otrzymanej pensji na konto wnioskuję ,że dodatek został 100zł.
" Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia " [Albert Einstein]
"To brak wiary w siebie sprawia, że ludzie boją się podejmować wyzwania. Ja w siebie wierzę." - Muhammad Ali. http://www.youtube.com/watch?v=JDq4rHzPYv4
Dostrzeganie najmniejszych.... Cecha odróżniająca zawód od powołania

Offline gadzina92

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 241
Odp: Wysokość dodatków służbowych w KP/KM
« Odpowiedź #105 dnia: Luty 01, 2017, 20:13:25 »
No dodatku ci raczej nie obniżą, więc zostanie to 200

Offline MateuszOsp

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 56
Odp: Wysokość dodatków służbowych w KP/KM
« Odpowiedź #106 dnia: Luty 01, 2017, 20:29:10 »
No dodatku ci raczej nie obniżą, więc zostanie to 200

Byłem kolego na stanowisku starszego ratownika z dodatkiem 100zl. Później dostałem P.O Dyżurnego Stanowiska Kierowania i tam miałem 200zł. Z dniem 1 stycznia zakończyło się pełnienie obowiązków co było równoznaczne z powrotem do poprzedniego stanowiska i dodatku 100zl. Kilka dni temu wskoczyłe na d-ce zast. Patrząc po wpływie na konto wnioskuje ,że dodatek jest ten sam. Być może jest tam różnica +50zł. Na dniach będę wiedział czy tylko dodatek w obowiązkach i grupie dostałem :wall: czy też finansowy
" Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia " [Albert Einstein]
"To brak wiary w siebie sprawia, że ludzie boją się podejmować wyzwania. Ja w siebie wierzę." - Muhammad Ali. http://www.youtube.com/watch?v=JDq4rHzPYv4
Dostrzeganie najmniejszych.... Cecha odróżniająca zawód od powołania

Offline qwert1

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Wysokość dodatków służbowych w KP/KM
« Odpowiedź #107 dnia: Luty 01, 2017, 21:17:15 »
KP III kat. - mł. kpt. - dowódca zastępu 7 grupa - 100zł ...

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.913
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Wysokość dodatków służbowych w KP/KM
« Odpowiedź #108 dnia: Luty 01, 2017, 21:23:32 »
No dodatku ci raczej nie obniżą, więc zostanie to 200

Byłem kolego na stanowisku starszego ratownika z dodatkiem 100zl. Później dostałem P.O Dyżurnego Stanowiska Kierowania i tam miałem 200zł. Z dniem 1 stycznia zakończyło się pełnienie obowiązków co było równoznaczne z powrotem do poprzedniego stanowiska i dodatku 100zl. Kilka dni temu wskoczyłe na d-ce zast. Patrząc po wpływie na konto wnioskuje ,że dodatek jest ten sam. Być może jest tam różnica +50zł. Na dniach będę wiedział czy tylko dodatek w obowiązkach i grupie dostałem :wall: czy też finansowy
Nie wiem jak funkcjonuje Wasza jednostka ale chciałbym się zapytać czy w trakcie zmiany stanowisk rozmawiales z dowódcą, który prawdopodobnie opiniował wniosek....

Offline Wilson

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 117
Odp: Wysokość dodatków służbowych w KP/KM
« Odpowiedź #109 dnia: Luty 01, 2017, 21:25:07 »
Nie wiem czy czytając to co piszą Koledzy mam płakać, śmiać czy wpaść w histerię. Takie zróżnicowanie jest podłe i ch.. wie jak to nazwać.
Po swoim podwórku wiem jak funkcjonuje system dysponowania tych środków. KM czy też KP to król i władca - jego dwór - tych laskorobów i penetratorów odbytu językiem jest obdarowany i tańczy jak Pan zagra a cała reszta brudasów i roboli z PB niech się cieszy z 100 czy 200 złociszy. Pracuję w tym bagnie już  za długo więc moje info jest wiarygodne do bólu. Inne było wyobrażenie kiedy się wstępowało w szeregi wtedy postrzeganej "elity" służb mundurowych. Co z tego pozostało? Tylko wewnętrzna satysfakcja z dobrze wykonanej roboty. Pytanie skąd przykład dotarł na niższe szczeble i prowincję ? Wiemy skąd.

Offline JON SNOW

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 368
Odp: Wysokość dodatków służbowych w KP/KM
« Odpowiedź #110 dnia: Luty 01, 2017, 22:14:37 »
Z waszych wypowiedzi wynika że cały system dodatków służbowych powinien być zlikwidowany. 100 zł na niektórych stanowiskach to katastrofa, ale ujednolicenie dodatku służbowego do posiadanego stanowiska to też pomyłka (po co wtedy ten dodatek? Wszystko pchać w grupę!). Jednostki są różnych kategorii, różne mają ilości wyjazdów, niektóre mają specjalizacje inne nie. Idąc dalej tym tokiem myślenia, ludzie mają różne przeszkolenia, różne wykształcenie, doświadczenie czy nawet zaangażowanie w wykonywane obowiązki. Dodatek służbowy to ma właśnie zróżnicować a do DOBREGO kierownika jednostki należy sprawiedliwie ułożyć cały system dysponowania pulą na dodatki.
Żyję w kraju w którym wszyscy chcą mnie zrobić w ... :)

Offline MateuszOsp

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 56
Odp: Wysokość dodatków służbowych w KP/KM
« Odpowiedź #111 dnia: Luty 01, 2017, 22:24:12 »
No dodatku ci raczej nie obniżą, więc zostanie to 200

Byłem kolego na stanowisku starszego ratownika z dodatkiem 100zl. Później dostałem P.O Dyżurnego Stanowiska Kierowania i tam miałem 200zł. Z dniem 1 stycznia zakończyło się pełnienie obowiązków co było równoznaczne z powrotem do poprzedniego stanowiska i dodatku 100zl. Kilka dni temu wskoczyłe na d-ce zast. Patrząc po wpływie na konto wnioskuje ,że dodatek jest ten sam. Być może jest tam różnica +50zł. Na dniach będę wiedział czy tylko dodatek w obowiązkach i grupie dostałem :wall: czy też finansowy
Nie wiem jak funkcjonuje Wasza jednostka ale chciałbym się zapytać czy w trakcie zmiany stanowisk rozmawiales z dowódcą, który prawdopodobnie opiniował wniosek....



Tak,dowódca opiniował...Wpadłem tylko na jedną myśl. Komendant zachował się wobec nas w porządku(Naprawdę mamy bardzo, bardzo dobrych Komendantów od jakiego czasu i nie można powiedzieć złego słowa na nich) i dał teraz przed końcem miesiąca awans aby wypłata była wyższa natomiast od marca dostaniemy wyższy dodatek z racji tego,że zostaną pieniądze z dodatku osoby która odeszła(miała maksa na idealnym stanowisku) . Czyżby byli aż tak wspaniali? Zobaczymy
" Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia " [Albert Einstein]
"To brak wiary w siebie sprawia, że ludzie boją się podejmować wyzwania. Ja w siebie wierzę." - Muhammad Ali. http://www.youtube.com/watch?v=JDq4rHzPYv4
Dostrzeganie najmniejszych.... Cecha odróżniająca zawód od powołania

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.913
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Wysokość dodatków służbowych w KP/KM
« Odpowiedź #112 dnia: Luty 02, 2017, 08:47:34 »
Cytuj
dał teraz przed końcem miesiąca awans aby wypłata była wyższa natomiast od marca dostaniemy wyższy dodatek z racji tego,że zostaną pieniądze z dodatku osoby która odeszła
Chyba żartujesz mówiąc że 01 obdzieli tymi pieniędzmi wszystkich..zapytaj go dlaczego wczesniej nie dał Ci dodatku.Apropo powiem Ci w tajemnicy że nie dał bo poobdzielał swoją świtę. Zapytaj o ile dostaniesz odpowiedzi od kolegów z biura. No i jeszcze jedno pytanie..Ile mają dowódcy zastępów na innych zmianach.

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.913
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Wysokość dodatków służbowych w KP/KM
« Odpowiedź #113 dnia: Luty 03, 2017, 10:15:01 »
Cytuj
dał teraz przed końcem miesiąca awans aby wypłata była wyższa natomiast od marca dostaniemy wyższy dodatek z racji tego,że zostaną pieniądze z dodatku osoby która odeszła
Chyba żartujesz mówiąc że 01 obdzieli tymi pieniędzmi wszystkich..zapytaj go dlaczego wczesniej nie dał Ci dodatku.Apropo powiem Ci w tajemnicy że nie dał bo poobdzielał swoją świtę. Zapytaj o ile dostaniesz odpowiedzi od kolegów z biura. No i jeszcze jedno pytanie..Ile mają dowódcy zastępów na innych zmianach.
Bardzo ciekawe w stosunku do naszych dodatków tych dopiero przyjętych albo będących na okresie przygotowawczym..
Cytuj
Wyliczona w ten sposób kwota globalna pozwoli jeszcze na podwyższenie dodatków dla policjantów nowoprzyjętych, po ukończeniu przeszkolenia podstawowego. Przewodniczący Zarządu Głównego NSZZ Policjantów wspólnie z Komendantem Głównym Policji, do takiego rozwiązania przekonali ministra Zielińskiego. W myśl tych uzgodnień, dodatek młodego policjanta po kursie podstawowym nie będzie niższy niż 100 zł.

Offline jrg wawa

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 69
Odp: Wysokość dodatków służbowych w KP/KM
« Odpowiedź #114 dnia: Luty 17, 2017, 16:12:29 »
Starszy ratownik st.ogn. 18 lat służby 800 zł

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.913
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Wysokość dodatków służbowych w KP/KM
« Odpowiedź #115 dnia: Luty 17, 2017, 19:09:03 »
JRG Warszawa.. Ale patrząc na tabelę średnich dodatków od dowódców JRG do KG wcale mnie to nie dziwi. Po prostu chciałbym mieć tyle.

Offline FireBrigade998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 29
Odp: Wysokość dodatków służbowych w KP/KM
« Odpowiedź #116 dnia: Luty 18, 2017, 08:59:32 »
Dowódca zmiany,mł.kpt.-12 lat służby-600zł