Autor Wątek: Wysokość dodatków służbowych w KP/KM  (Przeczytany 36686 razy)

Offline coala

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 58
Odp: Wysokość dodatków służbowych w KP/KM
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 24, 2017, 19:41:53 »
  KP    ogn. starszy operator sprzętu spec. 11 lat służby 100 zł dodatku   :kwit:
A pisałeś,  że po przejściu nowego Pana Komendanta wszystko się poprawiło.... chyba jednak nie wszystko?(b)

Kolego bolo 75 p.o. Komendanta  jest 2 miesiąc, stary był 6 lat i dymał chłopaków jak mógł. Dał na koniec tylko swoim przydupasom i reszcie które wskazał mu Dowódca JRG. Więc proszę cię nie komentuj jak nie znasz sprawy, chyba ze jesteś w tej grupie.......:-) :szalony:

Offline bombaj998

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 371
Odp: Wysokość dodatków służbowych w KP/KM
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 24, 2017, 19:42:12 »
Zgadza sie dodatki niskie, u mnie  DZ ma około 1000 a ZDZ 800. Ludzie mają 4 grupę ponieważ np u mnie w jednostce ( i w większości JRG)podoficer ratownik może maksymalnie dostać 4 grupę a ratownik kierowca obecnie 5 a niedługo 6, i to jest koniec kariery podoficera
11 lat stażu oznacza to mniej więcej tyle, że mógł być d-ca zastępu na podstawie załacznika, są stanowiska specjalistów ratowników więc mogą być wyżej podoficerowie.

Masz rację tylko u mnie akurat jak można było dać dowódce zastępu to nie było miejsc a jak się zwolniły miejsca to już nie można było dać...

Offline wujo 2010

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 1.815
Odp: Wysokość dodatków służbowych w KP/KM
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 24, 2017, 19:50:47 »
  KP    ogn. starszy operator sprzętu spec. 11 lat służby 100 zł dodatku   :kwit:
A pisałeś,  że po przejściu nowego Pana Komendanta wszystko się poprawiło.... chyba jednak nie wszystko?(b)
kolego bolo75   dlaczego cała podwyżka nie idzie po równo dla wszystkich, tylko trzeba było zostawić część podwyżki do dyspozycji komendantów ?
I myślisz, że tymi 53 PLN wyrównasz nierówności w dodatkach służbowych, powodzenia życzę.
Trzeba było myśleć wcześniej zanim takie różnice powstały .
Bądź uprzejmy i staraj się pomóc innym. Jeśli nie masz nic wartościowego do dodania w danym temacie, nie pisz, i tak zostanie to skasowane przez moderatorów :)

Offline fireman998998

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 447
Odp: Wysokość dodatków służbowych w KP/KM
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 24, 2017, 19:51:47 »
Nostra wiem , ze ten dodatek na  stanowisku d-cy zmiany 650pln to śmiech na sali ale z 01 mogę walic tylko głowa o ścianę.  NIe do przejścia!!!

Offline bolo75

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 126
Odp: Wysokość dodatków służbowych w KP/KM
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 24, 2017, 20:28:46 »
  KP    ogn. starszy operator sprzętu spec. 11 lat służby 100 zł dodatku   :kwit:
A pisałeś,  że po przejściu nowego Pana Komendanta wszystko się poprawiło.... chyba jednak nie wszystko?(b)

Kolego bolo 75 p.o. Komendanta  jest 2 miesiąc, stary był 6 lat i dymał chłopaków jak mógł. Dał na koniec tylko swoim przydupasom i reszcie które wskazał mu Dowódca JRG. Więc proszę cię nie komentuj jak nie znasz sprawy, chyba ze jesteś w tej grupie.......:-) :szalony:
Oceniam wcześniejsze wypowiedzi kolegi wujo,który pisał jaka to wspaniała zmiana u was nastąpiła. Pozdrawiam bez napinki;-)
bolo75

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.350
Odp: Wysokość dodatków służbowych w KP/KM
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 24, 2017, 20:41:53 »
Oceniam wcześniejsze wypowiedzi kolegi wujo,który pisał jaka to wspaniała zmiana u was nastąpiła. Pozdrawiam bez napinki;-)
No to Ci kolega wujo odpisał  :rofl: :rofl: :rofl:
A co z resztą ludzi dostaną czyste 200 zł?
Nie od razu Kraków zbudowano. Po kolei od tych którzy mają najmniej.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline wujo 2010

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 1.815
Odp: Wysokość dodatków służbowych w KP/KM
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 24, 2017, 20:47:51 »
  KP    ogn. starszy operator sprzętu spec. 11 lat służby 100 zł dodatku   :kwit:
A pisałeś,  że po przejściu nowego Pana Komendanta wszystko się poprawiło.... chyba jednak nie wszystko?(b)

Kolego bolo 75 p.o. Komendanta  jest 2 miesiąc, stary był 6 lat i dymał chłopaków jak mógł. Dał na koniec tylko swoim przydupasom i reszcie które wskazał mu Dowódca JRG. Więc proszę cię nie komentuj jak nie znasz sprawy, chyba ze jesteś w tej grupie.......:-) :szalony:
Oceniam wcześniejsze wypowiedzi kolegi wujo,który pisał jaka to wspaniała zmiana u was nastąpiła. Pozdrawiam bez napinki;-)
Przykładem dobrej zmiany niech będzie przykład większych nagród dla gorzej zarabiających na koniec ubiegłego roku .Myślę że to na początek wystarczy , jeśli chodzi o wyrównanie dodatków to wiemy ,że nie wszystko od razu .
Bądź uprzejmy i staraj się pomóc innym. Jeśli nie masz nic wartościowego do dodania w danym temacie, nie pisz, i tak zostanie to skasowane przez moderatorów :)

Offline bolo75

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 126
Odp: Wysokość dodatków służbowych w KP/KM
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 24, 2017, 20:50:33 »
  KP    ogn. starszy operator sprzętu spec. 11 lat służby 100 zł dodatku   :kwit:
A pisałeś,  że po przejściu nowego Pana Komendanta wszystko się poprawiło.... chyba jednak nie wszystko?(b)

Kolego bolo 75 p.o. Komendanta  jest 2 miesiąc, stary był 6 lat i dymał chłopaków jak mógł. Dał na koniec tylko swoim przydupasom i reszcie które wskazał mu Dowódca JRG. Więc proszę cię nie komentuj jak nie znasz sprawy, chyba ze jesteś w tej grupie.......:-) :szalony:
Oceniam wcześniejsze wypowiedzi kolegi wujo,który pisał jaka to wspaniała zmiana u was nastąpiła. Pozdrawiam bez napinki;-)
Przykładem dobrej zmiany niech będzie przykład większych nagród dla gorzej zarabiających na koniec ubiegłego roku .Myślę że to na początek wystarczy , jeśli chodzi o wyrównanie dodatków to wiemy ,że nie wszystko od razu .
Cieszę się w takim razie z wami:-)
bolo75

Offline inspektor884

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: Wysokość dodatków służbowych w KP/KM
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 24, 2017, 21:03:26 »
Kolego Eqinox ja mam 12 lat służby i jestem na 3 grupie  :rofl:
Na 4 grupę to u nas trzeba robić 15 lat  :szalony:
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2017, 21:08:16 wysłana przez inspektor884 »

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.350
Odp: Wysokość dodatków służbowych w KP/KM
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 24, 2017, 21:23:02 »
Kolego Eqinox ja mam 12 lat służby i jestem na 3 grupie  :rofl:
Na 4 grupę to u nas trzeba robić 15 lat  :szalony:
A u mnie na grupę 4 dają po 5-6 latach maks.
Na pewno ponad 10 podoficerów ze stażem trochę mniejszym od Ciebie ma grupę 7 (st. operator i d-ca zastępu)
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline inspektor884

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: Wysokość dodatków służbowych w KP/KM
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 24, 2017, 21:35:21 »
Co kraj to obyczaj "  Mam kolegów pracujących po 10 lat i będących na 2 grupie, więc ze mną nie jest chyba tak zle na tle tej komendy  :gwiazdki: i ciagle ta sama śpiewka"" nie ma pieniędzy... a biuro dodatki ok 50 %%%%%%%%%%  :komp:

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.350
Odp: Wysokość dodatków służbowych w KP/KM
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 24, 2017, 21:49:03 »
Mam kolegów pracujących po 10 lat i będących na 2 grupie, więc ze mną nie jest chyba tak zle na tle tej komendy  :gwiazdki:
Dokładnie równaj do dołu a na pewno będzie lepiej, Tobie i twoim kolegom! Ciesz się z tego co masz bo Książę dał Książę może zabrać. Niestety ale dla niektórych już za późno na pomoc  (i wcale nikogo tu nie obrażam raczej trochę mi smutno) . 
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2017, 21:52:40 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline RISK

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Wysokość dodatków służbowych w KP/KM
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 24, 2017, 22:44:35 »
Specjalista - 450 zł.  9 lat służby. Nie wszędzie jest kolorowo. Skutek nikt nie chce przejść z Pb na 8 (czemu się nie dziwię). Ja miałem iść na chwilę a siedzę już 4 lata.

Offline strazakos_jrg

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 319
Odp: Wysokość dodatków służbowych w KP/KM
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 24, 2017, 22:45:21 »
asp. 8 lat służby, 7 gr 600zł

Offline inspektor884

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: Wysokość dodatków służbowych w KP/KM
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 24, 2017, 22:54:18 »
Aby dodać pikanterii Eqinox to jestem od 2 lat w korpusie aspiranckim  :rofl:
Młodzi po szkole maja większa grupę na początku, a tu człowiek 12 lat służby i na 3 siedzi  :szalony:
I to sa patologie w tej zasranej straży !!!!!

Offline tomekiks

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: Wysokość dodatków służbowych w KP/KM
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 25, 2017, 07:44:20 »
KM, st. ratownik, 4 lata służby, 100 zł dodatku, mł. asp.

Offline sismondi

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 442
Odp: Wysokość dodatków służbowych w KP/KM
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 25, 2017, 07:46:11 »
Nikt tego nie widzi ....przychodzi leszcz po asp i odrazu 4 grupa figury .

siwiak

  • Gość
Odp: Wysokość dodatków służbowych w KP/KM
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 25, 2017, 07:49:33 »
10 lat służby od roku 7grupa 400 zł dodatku.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2018, 15:29:31 wysłana przez siwiak »

Offline tomekiks

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: Wysokość dodatków służbowych w KP/KM
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 25, 2017, 07:51:47 »
Nikt tego nie widzi ....przychodzi leszcz po asp i odrazu 4 grupa figury .
Bo tak mamy skonstruowany przepis kwalifikacyjny, tak jak nikt Ci nie bronił dostać się do straży z ulicy tak nikt nie bronił Ci próbować sił w aspirantce, to tak jak ja miałbym narzekać, że oficer po szkole dostaje 7 gr, gdzie np ja mógłbym już dostać bo mi się czasookres kończy.
P.S. Jestem leszczem po asp :)

Offline mulat81

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 553
Odp: Wysokość dodatków służbowych w KP/KM
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 25, 2017, 07:55:50 »
Dowódca zastępu 12 lat służby, 420 PLN, jednostka 3 kategorii.

Offline pb11

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 1.444
Odp: Wysokość dodatków służbowych w KP/KM
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 25, 2017, 07:56:03 »
Trochę dziwny temat.
Kto ma więcej ten nie bardzo się tym na forum chwali i w ten sposób wychodzą żale i robi się z tego postu taka "ściana płaczu"

siwiak

  • Gość
Odp: Wysokość dodatków służbowych w KP/KM
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 25, 2017, 08:17:06 »
Kolego nie pasuje CI temat to się nie wypowiadaj. Pewnie należysz do tych co mówią "siedź cicho i bo dobrze jest". Ja uważam że trzeba głośno mówić o patologiach w PSP. Możesz się ze mną nie zgadzać ale ja uważam że ten temat jest potrzebny.

Offline Daniel123

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 29
Odp: Wysokość dodatków służbowych w KP/KM
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 25, 2017, 08:56:30 »

Kolego Eqinox ja mam 12 lat służby i jestem na 3 grupie  :rofl:
Na 4 grupę to u nas trzeba robić 15 lat  :szalony:
[/quote]
Tylko współczuć takiego 01, choć i u mnie widać że bez szału

Offline sismondi

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 442
Odp: Wysokość dodatków służbowych w KP/KM
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 25, 2017, 10:35:28 »
Nikt tego nie widzi ....przychodzi leszcz po asp i odrazu 4 grupa figury .
Bo tak mamy skonstruowany przepis kwalifikacyjny, tak jak nikt Ci nie bronił dostać się do straży z ulicy tak nikt nie bronił Ci próbować sił w aspirantce, to tak jak ja miałbym narzekać, że oficer po szkole dostaje 7 gr, gdzie np ja mógłbym już dostać bo mi się czasookres kończy.
P.S. Jestem leszczem po asp :)
ok przyjdż ze szkoly na 2 grupe kilka lat wykazuj sie wtedy masz motywacje a nie odrazu grupa na którą pracuje sie niekiedy15 lat....

Offline pb11

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 1.444
Odp: Wysokość dodatków służbowych w KP/KM
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 25, 2017, 10:39:53 »
Cytuj
Kolego nie pasuje CI temat to się nie wypowiadaj. Pewnie należysz do tych co mówią "siedź cicho i bo dobrze jest". Ja uważam że trzeba głośno mówić o patologiach w PSP. Możesz się ze mną nie zgadzać ale ja uważam że ten temat jest potrzebny.

I jak w taki sposób tym tematem zwalczysz patologie, myślisz że KG nie wie o różnicach w dodatkach? , czy może myślisz że uważają, iż strażacy pochwalają ten stan rzeczy ?

Chcesz zwalczyć patologię to robicie zebranie podejmujecie uchwałę obligującą zarząd waszego ZZ aby wystąpił do zarządu wojewódzkiego ten do krajowego o natychmiastowe podjęcie działań w tym zakresie , jak odmówią to sami przesyłacie zapytanie do KG i Ministra i tak cały kraj i wtedy może coś z tego wyjdzie.

W ten sposób to tylko będą pojawiać się w kolejnych postach coraz bardziej drastyczne przykłady niewłaściwie realizowanej polityki kadrowej i tyle - gwarantuje żadnego efektu nie będzie a temat najdalej za tydzień padnie.