Autor Wątek: Dubler na siłę  (Przeczytany 8948 razy)

Offline quartz9

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Dubler na siłę
« dnia: Styczeń 20, 2017, 17:35:46 »
Witam szukałem dyskusji na ten temat ale za dużo nie znalazłem a co znalazłem to było napisane parę lat temu a przez ten czas może coś się pozmieniało. Czy można odmówić siadania na PA? i czy argumentami żeby tam nie siadać są uciekające wyjazdy oraz brak podwyżki w grupie po ukończeniu podoficerki dwa lata temu? dodam jeszcze że ni w ząb tam się nie czuje

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: Dubler na siłę
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 20, 2017, 18:34:16 »
Witam szukałem dyskusji na ten temat ale za dużo nie znalazłem a co znalazłem to było napisane parę lat temu a przez ten czas może coś się pozmieniało. Czy można odmówić siadania na PA? i czy argumentami żeby tam nie siadać są uciekające wyjazdy oraz brak podwyżki w grupie po ukończeniu podoficerki dwa lata temu? dodam jeszcze że ni w ząb tam się nie czuje
A czy można odmówić rozkazu? Należy wykonać a potem złożyć zażalenie.
Ale w tym przypadku bez szans.....
Czy PA czy SK czy też PB to dalej PSP a to 01 kreuje politykę kadrową więc ma wszystkie prawa z tym związane.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline pb11

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 1.433
Odp: Dubler na siłę
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 20, 2017, 21:16:44 »
Pytanie czy masz przeprowadzone szkolenie dla obsad SK zgodne z programem zatwierdzonym przez KG, jeśli nie to zgodnie z nowymi wytycznymi z zakresu szkolenia bez tego na SK mogą siedzieć starzy dyspozytorzy ale każdy nowy musi przejść przed posadzeniem go na SK takowe szkolenie które jak na razie jest rzadsze niż ufo.
Wiec jeśli go nie przeszedłeś powołaj się na brak kwalifikacji do pełnienia służby na SK ( przynajmniej da ci to trochę czasu na podjęcie innych działań)

Odnośnie tego
Cytuj
A czy można odmówić rozkazu
tak można ale akurat nie tego.

Offline quartz9

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Dubler na siłę
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 21, 2017, 09:52:07 »
No własnie w tym rzecz że żadnego takiego przeszkolenia nie mam

Offline fubu

  • strażak
  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 208
Odp: Dubler na siłę
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 21, 2017, 19:38:03 »
Tylko PA to nie jest SK, aby siedzieć na PA nie potrzeba żadnego dodatkowego przeszkolenia.

Offline seksyjny

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 216
Odp: Dubler na siłę
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 27, 2017, 11:13:55 »
No własnie w tym rzecz że żadnego takiego przeszkolenia nie mam

o jakim ty przeszkoleniu mowisz. u nas na sk pracuje chlopak ktory przyszedl z kursu podstawowego mial 2 sluzby na podziale i teraz siedzi na sk. o dzialaniach nie ma zielonego pojecia a co dopiero o pracy na stanowisku. mozna ? mozna.

Offline pb11

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 1.433
Odp: Dubler na siłę
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 27, 2017, 21:39:49 »
no właśnie teraz już nie można