Autor Wątek: Hobby strażackie...  (Przeczytany 32592 razy)

Offline pasja998

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Hobby strażackie...
« Odpowiedź #50 dnia: Maj 22, 2019, 08:32:43 »
W moim muzeum nowości ...francuska straż pożarna na odznakach.
https://myvimu.com/collection/47798163

Offline zenix

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 0
Odp: Hobby strażackie...
« Odpowiedź #51 dnia: Maj 24, 2019, 21:33:01 »
W okresie zimowym, gdy tylko pogoda dopisze, będą to sporty zimowe. Typu snowboard lub narty.

Jestem tego samego zdania. Swoja droga to potrzeba tez odpowiedni sprzet na takie wypady. Ktos, cos? :)

Offline sorbent

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 504
Odp: Hobby strażackie...
« Odpowiedź #52 dnia: Maj 24, 2019, 23:06:40 »
A ja tam mam przyziemne hobby - czas, który mogę poświęcam dzieciom (rowery, rolki, hulajnoga, narty w zimę, basen) tylko mój sposób na wolny czas to akwarium, książki. Ze sportu to hmm koszykówka, rajdy na orientację ( im dłuższe tym lepsze, takie powyżej 100km.) trochę siłowni - bardziej  ogólny rozwój ciała niż budowa mięśni (schiza na drążek). Ale chyba w chwili obecnej moim hobby jest święty spokój i drzemka po południu jak jest okazja  :o :szalony:

Offline kruzer

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 0
Odp: Hobby strażackie...
« Odpowiedź #53 dnia: Maj 26, 2019, 23:25:04 »
W okresie zimowym, gdy tylko pogoda dopisze, będą to sporty zimowe. Typu snowboard lub narty.

Jestem tego samego zdania. Swoja droga to potrzeba tez odpowiedni sprzet na takie wypady. Ktos, cos? :)

Wybor odpowiedniego sprzetu na takie wyprawy zawsze moze stanowic spore wyzwanie. Wszystko z prostego faktu, ze sklepowe polki uginaja sie pod ciezarem tego typu asortymentu jak kurtki czy plecaki zimowe. Przeciez wyjazd w gory jest dosc popularnym sposobem spedzania wolnego czasu wiec nie ma sie co dziwic tak duzym wyborem. Kwestia na jakiej sie powinnysmy skupic to wlasciwie czego oczekujemy od wydanych pieniedzy. Nadal wiele osob kupuje najtansze rzeczy liczac na otrzymanie najwyzszej jakosci, niestety to nie dziala w ten sposob. Korzystajac z takiej strategii kupowania mozemy jedynie skonczyc z szafa wypelniona nic nie wartymi rzeczami lub czesc z nich wyrzucimy po kilku uzyciach. Moim zdaniem lepiej jest raz zaplacic troche wiecej i miec swiety spokoj. Teraz poza sezonem mozna znalezc wiele promocji na kurtki zimowe 4f praktycznie na kazda kieszen ( wiecej detali mozna znalezc np. tutaj https://sportowybazar.pl/tra-pol-1174-kurtki-zimowe-4F.html ) Teraz porownajcie sobie ceny do tych najtanszych modeli by zdac sobie wreszcie sprawe z tego, ze takie oszczednosci na dluzsza mete nie maja sensu.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 01, 2019, 13:15:54 wysłana przez kruzer »

Offline Masny

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Hobby strażackie...
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwiec 18, 2019, 07:57:16 »
Nie jest to konkretnie hobby związane z zawodem ale lubię podróżować. Dodam, ze podróżuję bardzo często samodzielnie, uważam,ze samodzielnie można sobie zaplanować wycieczkę w o wiele lepszej cenie niż z biurem podróży.  Kilka porad ode mnie:
rezerwujcie sobie loty z większym wyprzedzeniem, warto szukac w tanich liniach jak ryanair czy wizzair, na portalu fly4free również jest wiele promocji
noclegów szukajcie na airbnb, booking oraz tripadvisor
jak również samodzielnie zaplanujcie sobie zwiedzanie

Będzie o wiele ciekawiej i nie będziecie ograniczeni normami.

Wiecej tipów jest tutaj http://www.businesstimes.pl/wiadomosci/tanie-wakacje-mozliwe/
« Ostatnia zmiana: Lipiec 03, 2019, 11:48:48 wysłana przez Masny »

Offline pasja998

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Hobby strażackie...
« Odpowiedź #55 dnia: Lipiec 23, 2019, 18:01:33 »
No i dalej idąc w pasję ...proponuję na dziś nowy dział w moim muzeum.
https://myvimu.com/panel2/collection/47798163
Zapraszam do oglądania a pod każdym eksponatem krateczka ( ciekawy eksponat ). Liczę na głosy.

Offline pasja998

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Hobby strażackie...
« Odpowiedź #56 dnia: Październik 30, 2019, 08:36:32 »
Witam.Potrzebuję pomocy dotyczącej pochodzenia ciekawego eksponatu w mojej kolekcji. Nie wiem skąd pochodzi odznaka francuskiej straży pożarnej. Z góry dziękuję za pomoc.

[załącznik usunięty przez administratora]

Offline pasja998

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Hobby strażackie...
« Odpowiedź #57 dnia: Grudzień 05, 2019, 17:48:09 »

Offline pasja998

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Hobby strażackie...
« Odpowiedź #58 dnia: Grudzień 08, 2019, 17:24:16 »
Potrzebuję od kolegów z Poddębic kilka słów o historii JRG w celu opisu medalu..

[załącznik usunięty przez administratora]

Offline pasja998

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Hobby strażackie...
« Odpowiedź #59 dnia: Grudzień 18, 2019, 10:21:03 »
Zapraszam do newslettera...oraz oglądania moich eksponatów.
https://test.myvimu.com/300k?refferalLogin=dorian_2010

Offline oliwier

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.349
Odp: Hobby strażackie...
« Odpowiedź #60 dnia: Grudzień 18, 2019, 13:47:16 »
A ja pomimo 40-stki na karku, nadal biegam po lesie jedząc szyszki z krzyżem harcerskim na piersi  :rofl:
W/g żony jestem kolekcjonerem mundurów w szafie. PSP, OSP i ZHP   ^_^
PRAWDZIWY STRAŻAK NIE UŻYWA APARATU.
PRAWDZIWY STRAŻAK PO AKCJI IDZIE SIĘ WYRZYGAĆ :)