Publiczne > Dowolne tematy

Hobby strażackie...

(1/13) > >>

pasja998:
Zapraszam do oglądania oceniania i ewentualnie komentowania mojego zbioru. Może ktoś z szanownych kolegów posiada takie cacka i zechce podzielić się swoimi spostrzeżeniami - nawet tymi krytycznymi.
http://myvimu.com/museum/54564171-tylko-i-wylacznie-straz-pozarna?ref=54564171-Moje-muzeum

SIUSIEK:
No no powiem szczerze, że to piękna kolekcja. Nawet oddałem kilka głosów na piękne eksponaty.Mam kilka zbędnych szpargałów więc mogę odstąpić a może się przydadzą. Poproszę o kontakt na pw

pasja998:
Piękne dzięki..wchodząc na stronę można nawet nie być zalogowanym oddać głos na interesujący przedmiot. Jeśli mogę proszę o dodatkowe informacje na temat mojego konika czyli medali okolicznościowych...Z góry dzięki

SIUSIEK:
Sporo tego i aż trudno uwieżyć że wśród strażaków są tacy pasjonaci..Ile kolega te rzeczy zbierał?

pasja998:
Zbieram od kilkunastu lat. Mam chęć uzupełnić muzeum o kartki pocztowe które zbieram najdłużej a jest ich sporo. Jeśli ktoś z szanownych kolegów ma takie rzeczy na sprzedaż czy też handel proszę pisać na pw albo pocztę.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej