Autor Wątek: Testy sprawnościowe i teoretyczne w aspirantkach - czerwiec 2006  (Przeczytany 26260 razy)

Offline TmK_00

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 92
Jak wam poszła w tym roku sprawnościówka :) a jak teoria. Jakie macie zastrzeżenia , a może jakieś nowości. Jak będziecie po testach piszcie. Powodzenia !!!
"Wystarczy odrobina tlenu , by wybuchł w śmiertelnym szale ..."

Offline kaczka_aa

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 40
Odp: Testy sprawnościowe i teoretyczne w aspirantkach - czerwiec 2006
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 27, 2006, 21:21:32 »
no to tak...drążek bardzo dobrze (zaliczali praktycznie wszystko), 50-tka nieźle choć nowy tartan bardzo się kruszy i łatwo się przewrócic,     1000 m masakra nie dosyć że bardzo gorąco to jeszcze w Poznaniu rmont stadionu i z nawierzchni śmierdziało jakims klejem...żygać się chciało...a tak pozatym to oki

Offline youngfireman

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 263
Odp: Testy sprawnościowe i teoretyczne w aspirantkach - czerwiec 2006
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 28, 2006, 13:03:09 »
no panowie niech sie wypowie ktos po testach w Kraku bo mnie ciekawi jak to wygladalo w tym roku. podobno zmnienilo sie miejsce sprawnosiowki i teraz byla na AWF? a i jak tam opiekunowie ;0

Offline knives

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 21
Odp: Testy sprawnościowe i teoretyczne w aspirantkach - czerwiec 2006
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 28, 2006, 16:33:31 »
Jeśli chodzi o teorię to trochę lipa... Prawie 30 pytań powtórzyło się z zeszłych lat. Kiedy ktoś chciał nadrobić sprawnościówkę teorią to miał problem, w sumie to nie wiem po co tyle się uczyłem... Może mój wynik podejdzie pod 35-40, z tych 30 mam już 27 punktów :D Czyli ogółem, jednak będzie miała znaczenie sprawność i wystarczyło przejrzeć testy. Nie wiem, czekam na opinie innych zdających. Mnie się to nie podobało. Nie dodałem, że w tym roku napisanie testu zajęło mi 45 minut 9w tym 15 minut sprawdzania), więc niech nikt nie mówi, że nie było czasu... Albo było za mało.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 28, 2006, 16:36:09 wysłana przez knives »

Młodzik

  • Gość
Odp: Testy sprawnościowe i teoretyczne w aspirantkach - czerwiec 2006
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 28, 2006, 18:00:28 »
Witajcie,

ja z kolei startowalem w krakowie :) na stadionie AWF, po sprawnosciowce + pkt. preferencyjne mialem najlepszy wynik (chyba ze cos przeoczylem na liscie) :P 50pkt.. ale testy zawalilem strasznie.. i ciezko moze byc, juz nie moge sie doczekac piatku ;/
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 28, 2006, 18:13:33 wysłana przez Młodzik »

Offline kaczka_aa

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 40
Odp: Testy sprawnościowe i teoretyczne w aspirantkach - czerwiec 2006
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 28, 2006, 19:09:40 »
no tak sporo pytań się powtarzało...no i dobrze!! Nie wiecie ile punktów zdobyła osoba która miała najlepszy wynik na sprawnościuwce + preferencyjne w Poznaniu?? Kiedy będą wyniki?? pozd

Offline cziko

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Testy sprawnościowe i teoretyczne w aspirantkach - czerwiec 2006
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 28, 2006, 20:01:31 »
  Punkty preferencyjne oraz wyniki z egzaminu sprawnościowego z Krakowa sa na stronie szkoły.
http://www.sapsp.pl/

Offline celam

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: Testy sprawnościowe i teoretyczne w aspirantkach - czerwiec 2006
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 29, 2006, 09:38:21 »
knives napisał:
Cytuj
Kiedy ktoś chciał nadrobić sprawnościówkę teorią to miał problem, w sumie to nie wiem po co tyle się uczyłem...

Zgadzam się z tą opinią! Już dawno tak prostego testu nie było, do tego to powtarzanie pytań z poprzednich lat. ponad 10 powtórzyło się z 1997r, a test ten jest ogólnie dostępny na stronach CS PSP. Chyba 6 powtórzonych z 2005r. Pytań które nie pojawiły się w poprzednich latach było naprawdę niewiele. Wystarczy, że kandydat był trochę zorientowany w temacie i przejrzał stare testy.
Ale chyba o to im chodziło. Teraz nikt nie ma prawa narzekać że test był super trudny i zaliczyło go 4 czy 6 osób! (Chociaż test z 2005 też do super trudnych nie należał, więc mam szansę -_-)

Napiszcie kiedy wyniki

Offline knives

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 21
Odp: Testy sprawnościowe i teoretyczne w aspirantkach - czerwiec 2006
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 29, 2006, 10:15:02 »
Faktycznie może stać się tak, że osoby, które nie osiągnęły tych 29 punktów w ogóle nie będą brane pod uwagę. Celam, kolega z Krakowa wyżej napisał, że wyniki w piątek, więc pewnie i te z Poznania będą zamieszczone na stronie w tym samym czasie. Obyśmy się spotkali na korytarzach szkoły  :mellow: Notabene - nie chciałbym być na miejscu tych, którzy nie powtórzyli testów, napewno żałują strasznie  :rolleyes: A z drugiej strony mam nadzieję, że wielu takich "leniwych" się znalazło  :wacko:  IMHO zrobili z nas idiotów wprowadzając takie testy. Bardzo mi się nie podobały. Mogli chociaż zmienić dane np wszystko x2 lub nawet kolejność odpowiedzi (choć też moim zdaniem głupota). Tyle ten test układali, a walnęli taką lipę. Szkoda słów, nie wiem kogo oni chcą czy ludzi inteligentnych, czy z wiedząm może sportowców czy byle kogo z ulicy, kto przerobi wszystko i zapamięta.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2006, 10:28:25 wysłana przez knives »

[CYKLO] Pimpek

  • Gość
Odp: Testy sprawnościowe i teoretyczne w aspirantkach - czerwiec 2006
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 29, 2006, 11:28:06 »
...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2007, 18:53:14 wysłana przez [CYKLO] Pimpek »

Offline knives

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 21
Odp: Testy sprawnościowe i teoretyczne w aspirantkach - czerwiec 2006
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 29, 2006, 13:49:03 »
W Poznaniu było 715 numerów startowych, z tym że część nie przyjechała. Do teoretycznego przebrnęło ok 350 osób.

Offline TmK_00

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 92
Odp: Testy sprawnościowe i teoretyczne w aspirantkach - czerwiec 2006
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 29, 2006, 14:05:18 »
 A jak tam sytuacja była w CS PSP Częstochowa ?? Zdawał ktoś tam , wiecie jak było mniej więcej  ?? Pozdro
"Wystarczy odrobina tlenu , by wybuchł w śmiertelnym szale ..."

Offline celam

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: Testy sprawnościowe i teoretyczne w aspirantkach - czerwiec 2006
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 29, 2006, 14:30:28 »
Na stronie SA PSP Poznań są już wyniki!
Jestem przyjęty  ^_^ ^_^
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 30, 2006, 12:36:26 wysłana przez celam »

Offline kaczka_aa

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 40
Odp: Testy sprawnościowe i teoretyczne w aspirantkach - czerwiec 2006
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 29, 2006, 15:42:56 »
kórwa....zabrakło jednej poprawnej odpowiedzi z testów

Offline knives

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 21
Odp: Testy sprawnościowe i teoretyczne w aspirantkach - czerwiec 2006
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 30, 2006, 08:09:36 »
Ja też jestem na liście :D Do zobaczyska Celam na badaniach komisji.. Mówiłem, że się zobaczymy we wrześniu w szkole (na kursie) :]

[CYKLO] Pimpek

  • Gość
Odp: Testy sprawnościowe i teoretyczne w aspirantkach - czerwiec 2006
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 30, 2006, 10:16:38 »
...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2007, 18:53:34 wysłana przez [CYKLO] Pimpek »

Offline celam

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: Testy sprawnościowe i teoretyczne w aspirantkach - czerwiec 2006
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 30, 2006, 12:59:44 »
Cytuj
Mówiłem, że się zobaczymy we wrześniu w szkole (na kursie) :]
Oby twoje słowa się sprawdziły bo jak jakiś lekarz będzie upierdliwy to ....
Ale trzeba być dobrej myśli. Przeciesz nie chcemy zostać astronautami tylko strażakami, więc powinno być dobrze.

Heniek

  • Gość
Odp: Testy sprawnościowe i teoretyczne w aspirantkach - czerwiec 2006
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 30, 2006, 19:55:09 »
Ja tez sie dostalem do CS PSP!!!:) i strasznie sie ciesze, pierwszy raz zdawalem,sprawnosciowke zaliczylem na 22pkt troche slabo, z teori wyszlo ze 31 pytan mialem Dobrze dalo mi razem 149pkt.Wiecie moze mniej wiecej kiedy sa badania z Czestochowy??wszystkim serdecznie gratuluje i tylko dazenie uparcie do celu da efekty !!Moje najwieksze marzenie spelnilo sie wlasnie wczoraj :)

Heniek

  • Gość
Odp: Testy sprawnościowe i teoretyczne w aspirantkach - czerwiec 2006
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 30, 2006, 20:05:12 »
a jeszcze jedno ten co pisal ze nie mozna miec na egzaminie kalkulatorow powinnien dostac w pape, ale ze sie dostalem to nie dostanie:).W Czestochowie bylo cos ok.900osob, test pisalo 439osob.Pogoda tragedia skwar straszny jeszcze drazek i 50m skonczylismy ok12 godziny, obiad wydawali o 12 (kadeci mowili ze straszne ich tam karmia :) ) a dopiero o 16 byl bieg na 1000m, miesnie mialem jak z waty,chodzilem caly czas, bo jakbym siadl to juz bym przykimal:) Co do szkoly jest wypas,jest cala nowa, sale wykladowe,wszystko jest nowka, a sprzet...uuu zajebisty !

Offline Quraś

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Testy sprawnościowe i teoretyczne w aspirantkach - czerwiec 2006
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 30, 2006, 20:32:16 »
Witam i na wstepie wszystkim przyszlym aspirantom gratuluje..
Mam takie male pytanko czy orientuje sie ktos dokładnie jak wyglada sprawa z wiekiem do jakiego moge starac sie o przyjecie do szkoly aspirantow. Na stronie pisze ze jest to wiek do 23 lat, a moje pytanie brzmi czy za rok kiedy skoncze 23 lata bede jeszce mogl  wystartowac czy juz nie??? Zaznaczam ze jestem rocznik 84 i za rok bede mial skonczone 23 lata

Offline Moskal

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Testy sprawnościowe i teoretyczne w aspirantkach - czerwiec 2006
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 02, 2006, 20:49:19 »
Co do szkoly jest wypas,jest cala nowa, sale wykladowe,wszystko jest nowka, a sprzet...uuu zajebisty !
Niedługo przekonasz sie kto to wszystko sprząta i i remontuje  :wacko: hehe

sory za off top

Offline pucek9

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 186
Odp: Testy sprawnościowe i teoretyczne w aspirantkach - czerwiec 2006
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 02, 2006, 21:55:28 »
Cytuj
Na stronie pisze ze jest to wiek do 23 lat, a moje pytanie brzmi czy za rok kiedy skoncze 23 lata bede jeszce mogl  wystartowac czy juz nie??? Zaznaczam ze jestem rocznik 84 i za rok bede mial skonczone 23 lata
Jesli nic sie nie zmieni to liczy sie rocznikwtedy bedziesz mogł zdawać zawsze bierze sie pod uwagę rocznik.

Offline kadecina

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Testy sprawnościowe i teoretyczne w aspirantkach - czerwiec 2006
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 03, 2006, 13:09:08 »
Ja tez sie dostalem do CS PSP!!!:) i strasznie sie ciesze, pierwszy raz zdawalem,sprawnosciowke zaliczylem na 22pkt troche slabo, z teori wyszlo ze 31 pytan mialem Dobrze dalo mi razem 149pkt.Wiecie moze mniej wiecej kiedy sa badania z Czestochowy??wszystkim serdecznie gratuluje i tylko dazenie uparcie do celu da efekty !!Moje najwieksze marzenie spelnilo sie wlasnie wczoraj :)


na unitarce we wrzesniu spotkamy sie, wtedy zapytam czy ci sie podoba:):) zreszta pamietaj ze ja jako twoj stary musze odzyskac to co stracilem rok temu:):):) (żart)

Offline Quraś

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Testy sprawnościowe i teoretyczne w aspirantkach - czerwiec 2006
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 03, 2006, 18:12:29 »
Dziekoweczka pucek9  -_-   tak tez myslalem ale wolalem zapytac i sie upewnic. Kto pyta nie bładzi  :mellow:

Offline youngfireman

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 263
Odp: Testy sprawnościowe i teoretyczne w aspirantkach - czerwiec 2006
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 09, 2006, 17:40:41 »
prosba do osob ktore w tym roku zdawalaly do aspirantki o podeslanie testow z fizyki i chemii kontakt na priva. mam nadzieje ze znajdzie sie ktos uczynny :) pozdro