Autor Wątek: Podkupowanie członków związku  (Przeczytany 90583 razy)

Offline sikawkowy2008

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 138
Odp: Podkupowanie członków związku
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 21, 2017, 07:35:15 »
Eqinox co z Ciebie za związkowiec skoro popierasz zgodę na mieszanie strony służbowej w sprawach związkowych, dla doraźnej prywaty?
Obudź się. Ty i reszta kolegów. Bo szkodzicie związkowi. A już zlewanie stanowiska szefa krajówki to brak słów...

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: Podkupowanie członków związku
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 21, 2017, 18:07:36 »
Eqinox co z Ciebie za związkowiec skoro popierasz zgodę na mieszanie strony służbowej w sprawach związkowych, dla doraźnej prywaty?
Nie wiem jak to wygląda z perspektywy Warszawy, ale my sobie spokojnie służymy i nikt nam w nic nie wnika, nie ingeruje. Normalnie Jamajka. A co do doraźnej prywaty nic na tym nie zyskałem i nie planuje zyskać. 
Obudź się. Ty i reszta kolegów. Bo szkodzicie związkowi. A już zlewanie stanowiska szefa krajówki to brak słów...
Stanowisko Przewodniczącego "S" wyjaśniłem powyżej, a to że dokleił parę słów o PRLu czy donosie to naprawdę żadna różnica. I będę się tego trzymał.  Dla mnie wina nie leży po stronie zbuntowanych. Wojna jest bez sensu, ale wywieszenie białej flagi jest jeszcze głupszym rozwiązaniem.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline AniBeAniMe

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Podkupowanie członków związku
« Odpowiedź #52 dnia: Marzec 13, 2017, 16:27:53 »
c.d.  :komp:

[załącznik usunięty przez administratora]

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.912
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Podkupowanie członków związku
« Odpowiedź #53 dnia: Marzec 13, 2017, 17:29:08 »
Jak już wcześniej pisałem Solidarność proponuje wiele za przejście pod skrzydła tego związku. Znam doskonale z rozmów z kolegami miejsca w Polsce gdzie za przejście z Floriana proponują miejsce w kolejce awansowej na stanowiska lub szybsze skierowanie sprawy pójścia do szkoły. Jest to żenujące tymbardziej, że omamili nie tylko tych najmłodszych w słuzbie ale oficerów z dużym stażem.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: Podkupowanie członków związku
« Odpowiedź #54 dnia: Marzec 13, 2017, 18:01:48 »
c.d.  :komp:
To jak teraz zaczną sobie i swoim rodzinom wyciągać przeszłość to dopiero będzie komedia, oczywiście anonimowo.
« Ostatnia zmiana: Marzec 13, 2017, 18:08:17 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline strazak2017

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 100
Odp: Podkupowanie członków związku
« Odpowiedź #55 dnia: Marzec 15, 2017, 19:42:04 »
Jak już wcześniej pisałem Solidarność proponuje wiele za przejście pod skrzydła tego związku. Znam doskonale z rozmów z kolegami miejsca w Polsce gdzie za przejście z Floriana proponują miejsce w kolejce awansowej na stanowiska lub szybsze skierowanie sprawy pójścia do szkoły. Jest to żenujące tymbardziej, że omamili nie tylko tych najmłodszych w słuzbie ale oficerów z dużym stażem.

Nowy zastępca komendanta w Kazimierzy Wielkiej też zmienił barwy żeby dostać stołek.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: Podkupowanie członków związku
« Odpowiedź #56 dnia: Marzec 15, 2017, 21:35:44 »
Nowy zastępca komendanta w Kazimierzy Wielkiej też zmienił barwy żeby dostać stołek.
Przecież nie On pierwszy i nie On ostatni....
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline grzela

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 6.184
  • I smile like an angel, a heart like the devil.

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.912
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Podkupowanie członków związku
« Odpowiedź #58 dnia: Kwiecień 03, 2017, 17:25:37 »
A to nie wiedziałem że p. Duda rozlicza także związkowych strażaków i on zwołuje spotkania także w straży...Do czego to doszło.

Offline strazak2017

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 100
Odp: Podkupowanie członków związku
« Odpowiedź #59 dnia: Kwiecień 06, 2017, 21:33:36 »
I powstała Solidarność w macierzystej jednostce przewodniczącego Floriana. 10 się wypisało z Floriana i założyło Solidarność. Jak tak dalej będzie to Florian zniknie w świętokrzyskim.

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.912
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Podkupowanie członków związku
« Odpowiedź #60 dnia: Kwiecień 07, 2017, 06:39:31 »
Oooo. A to ciekawe. Po tym jak pełni swoje obowiązki na szczeblu krajowym wcale się nie dziwię że na jego miedzy mają go dość. Nawet chłop spotkania z głównym nie potrafi załatwić więc co tu się dziwić. Oj Panie O. spada poparcie i na wyborach może zabraknąć głosów.

Offline Model

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 41
Odp: Podkupowanie członków związku
« Odpowiedź #61 dnia: Kwiecień 07, 2017, 19:37:38 »
Masz racje Pan O. jest do bani, wszyscy wiedzą że w tym związku od jakiegoś czasu nic się nie dzieje.  Kto tych ludzi wybiera? Podobno w PP u Pana P.B przewodniczącego regionu w jednostce macierzystej też się sypie.
Może to i dobrze w Świętokrzyskim będzie jeden związek jak w Policji. W jedności siła.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: Podkupowanie członków związku
« Odpowiedź #62 dnia: Kwiecień 09, 2017, 11:58:25 »
Może to i dobrze w Świętokrzyskim będzie jeden związek jak w Policji. W jedności siła.
Jeśli przewodniczącym "tego jedynego" będzie człowiek  pokroju obecnego szefa "S" świętokrzyskiej to myślę, że wyjdzie z tego siła znacznie potężniejsza od policyjnego ZZ. Skuteczności może mu pozazdrościć "kilka" województw. A po tym co piszą czasem na tym forum to nawet wszystkie.
Ogólnie uważam, że docelowo w PSP będzie jeden silny ZZ i stanie się to w najbliższym dziesięcioleciu. Do niedawna szanse uważałem 50/50 ale jak padła propozycja "pluralizmu" w innych służbach mundurowych to siła jednego rośnie kosztem pozostałych.   
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline pytek

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 61
Odp: Podkupowanie członków związku
« Odpowiedź #63 dnia: Kwiecień 09, 2017, 15:08:04 »
Panowie piszecie o kimś kogo nie znacie. Pochwalcie  się jakie Wy macie sukcesy. Piszecie takie bzdury ,ze głowa boli .Nic nowego tylko krytyka. Tworzycie towarzystwo wzajemnej adoracji. Ujawnijcie w końcu jak jak ten super przewodniczący to robi. Obiecywanie , załatwianie stołków, szkół a na końcu zwykłe straszenie w końcu się przeje. Z obietnic i stołków trzeba się będzie rozliczyć a dla wszystkich nie starczy. Florian ma już prawie 25 lat i jak na razie nie ma zamiaru zakończyć działalności. Te posty o jednym związku to Panowie mrzonki i Wy o tym wiecie. To że Florian działa widać na jego stronie. Nie wchodził w cztery litery poprzedniemu kierownictwu i obecnemu też nie wchodzi jak niektórzy piszący na tym Forum. Uważam ,ze obecna zmiana musiała nastąpić i niech działa . Na razie Panowie zachwycacie się odwołaniami i powołaniami a reszta spraw jak choćby mundury, szkolnictwo , rozporządzenia itp -leży. O tym piszcie. Takie napuszczanie jednych na drugich nie przyniesie żadnych korzyści ( chyba tylko  niektórym piszącym na tym Forum). Na koniec każdy strażak ma prawo zapisać się do związku zawodowego  działającego w PSP i wskazywanie tego jedynego w oparciu o powyższe uważam za działania , które nie powinny przyświecać funkcyjnym związków bo ruch związkowy przedstawiają w złym świetle. Pytek

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: Podkupowanie członków związku
« Odpowiedź #64 dnia: Kwiecień 09, 2017, 17:42:49 »
Panowie piszecie o kimś kogo nie znacie.
Przekonany jesteś?
Pochwalcie  się jakie Wy macie sukcesy.
Moje sukcesy? Co to ma do rzeczy w dyskusji o podkupywaniu członków? Nie za bardzo rozumiem.
Piszecie takie bzdury ,ze głowa boli .Nic nowego tylko krytyka.
Wskaż bzdury z uzasadnieniem a obiecuję się odnieść...
Florian ma już prawie 25 lat i jak na razie nie ma zamiaru zakończyć działalności. Te posty o jednym związku to Panowie mrzonki i Wy o tym wiecie. To że Florian działa widać na jego stronie. Nie wchodził w cztery litery poprzedniemu kierownictwu i obecnemu też nie wchodzi jak niektórzy piszący na tym Forum.
Ale ja nie ma nic do Floriana a wręcz u mnie w komendzie działa, kiedyś działał też ZZ oficerów i aspirantów więc nie wiem o co ci w tym chodzi...
To że Florian działa widać na jego stronie. Nie wchodził w cztery litery poprzedniemu kierownictwu i obecnemu też nie wchodzi jak niektórzy piszący na tym Forum.

Niech działa i chwała im za to, ale mylisz pojęcie wchodzenia komuś w dupę i popierania działań.
Na razie Panowie zachwycacie się odwołaniami i powołaniami a reszta spraw jak choćby mundury, szkolnictwo , rozporządzenia itp -leży. O tym piszcie.

Wiesz, że nie otwiera się dwóch frontów jednocześnie. A więc po kolei.
Takie napuszczanie jednych na drugich nie przyniesie żadnych korzyści ( chyba tylko  niektórym piszącym na tym Forum).
Wskaż to o czym piszesz bo raczej mimo osobistych animozji miedzy niektórymi członkami ZZ to na forum nie zaobserwowałem takiej rywalizacji.
Na koniec każdy strażak ma prawo zapisać się do związku zawodowego  działającego w PSP i wskazywanie tego jedynego w oparciu o powyższe
Powyższe co? Masło maślane z którego nic nie wynika?
które nie powinny przyświecać funkcyjnym związków bo ruch związkowy przedstawiają w złym świetle.
Skomentował bym to ale... W znacznej cześć ruch związkowy sam stawia się w złym świetle.
Amen.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 09, 2017, 17:57:28 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline pytek

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 61
Odp: Podkupowanie członków związku
« Odpowiedź #65 dnia: Kwiecień 10, 2017, 08:32:45 »
Eginox dobrze wiesz o czym napisałem. Ale zauważyłem ,że jak się pisze prawdę albo zadaje niewygodne pytania to rżniesz gupa na tym Forum i potrafisz tak  rozmydlić  problemy jak by ich nie było. Pytek

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: Podkupowanie członków związku
« Odpowiedź #66 dnia: Kwiecień 10, 2017, 18:01:31 »
Eginox dobrze wiesz o czym napisałem.
Nie mam pojęcie bo nawet mojego nicku nie potrafisz poprawnie przepisać.
Ale zauważyłem ,że jak się pisze prawdę albo zadaje niewygodne pytania to rżniesz gupa na tym Forum i potrafisz tak  rozmydlić  problemy jak by ich nie było.
Człowieku rozebrałem twoją wypowiedz na czynniki pierwsze bo nic z niej nie wynikało! a więc pytam ponownie:
Piszecie takie bzdury ,ze głowa boli .Nic nowego tylko krytyka.
Wskaż bzdury z uzasadnieniem a obiecuję się odnieść...
Jeżeli pytanie o przyczynę i chęć odniesienia się do sprawy w sposób merytoryczny nazywasz rozmydlaniem sprawy to naprawdę współczuję Ci z całego serca, bo ...
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 10, 2017, 18:04:43 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline grzela

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 6.184
  • I smile like an angel, a heart like the devil.
Odp: Podkupowanie członków związku
« Odpowiedź #67 dnia: Kwiecień 24, 2017, 13:01:42 »

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.912
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Podkupowanie członków związku
« Odpowiedź #68 dnia: Sierpień 07, 2017, 11:37:29 »
Oooo. A to ciekawe. Po tym jak pełni swoje obowiązki na szczeblu krajowym wcale się nie dziwię że na jego miedzy mają go dość. Nawet chłop spotkania z głównym nie potrafi załatwić więc co tu się dziwić. Oj Panie O. spada poparcie i na wyborach może zabraknąć głosów.
Odniosę się do mojego postu. Wydaje mi się poprzez analizę rozmów z kolegami iż w niedługim czasie kilka zarządów wojewódzkich poprzez mozolne poszukiwanie nowych członków w komendach oraz "podkupowanie" Floriana obiecując wysokie stanowiska może przejąć władzę na szczeblu krajowym dziękując za współpracę panu O. Wiadomym jest że wewnętrznie jest spór i tylko większość delegatów może obalić rządy osób nierobiących kompletnie nic.

Offline radca

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 843
Odp: Podkupowanie członków związku
« Odpowiedź #69 dnia: Sierpień 09, 2017, 07:12:37 »
Jako naoczny świadek próby odwołania Roberta uprzejmie informuję że wniosek nie dotyczył braku działań władz krajowych. Poza tym wnioskodawcy nie mieli odwagi i argumentów na jakąkolwiek dyskusję. Sprawozdanie z działalności i program kolegi Roberta przyjęto jednogłośnie o ile pamiętam.
Uprzedzając Eqinoxa wiem że kg jest wspaniały Krzysztof ze świętokrzyskiego super a ja popełniłam błędy ortograficzne więc tego pisać nie musisz :rofl:

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: Podkupowanie członków związku
« Odpowiedź #70 dnia: Sierpień 09, 2017, 08:44:07 »
Jako naoczny świadek próby odwołania Roberta uprzejmie informuję że wniosek nie dotyczył braku działań władz krajowych. Poza tym wnioskodawcy nie mieli odwagi i argumentów na jakąkolwiek dyskusję. Sprawozdanie z działalności i program kolegi Roberta przyjęto jednogłośnie o ile pamiętam.
Jako naoczny świadek tej dyskusji pragnę kolegę poinformować, że z treści posta kolegi @Siusiek wynika, że wypowiada się on o zdarzeniach przyszłych a nie przeszłych
Wiadomym jest że wewnętrznie jest spór i tylko większość delegatów może obalić rządy osób nierobiących kompletnie nic.

Sprawozdanie z działalności i program kolegi Roberta przyjęto jednogłośnie o ile pamiętam.
Program bardzo dobry tylko na jakim etapie jest jego realizacja po 9 miesiącach?
Uprzedzając Eqinoxa wiem że kg jest wspaniały Krzysztof ze świętokrzyskiego super
Jeśli chodzi o ocenę KG to przyjdzie na to czas po zmianie rozporządzenia kwalifikacyjnego, jeśli chodzi o Krzysztofa to porządny facet.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 09, 2017, 08:56:08 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Model

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 41
Odp: Podkupowanie członków związku
« Odpowiedź #71 dnia: Październik 27, 2017, 16:25:17 »
Co tam słychać w świętokrzyskim? Uspokoiło się już, macie ten jeden związek?

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.912
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Podkupowanie członków związku
« Odpowiedź #72 dnia: Październik 28, 2017, 16:02:51 »
Nie tylko to województwo... Według poleceń przewodniczących wojewódzkich tam gdzie są przeciwko Panu O. mają kosztem innych związków pozyskiwać członków dalej oferując stanowiska i nie tylko.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: Podkupowanie członków związku
« Odpowiedź #73 dnia: Październik 28, 2017, 16:05:18 »
Nie tylko to województwo... Według poleceń przewodniczących wojewódzkich tam gdzie są przeciwko Panu O. mają kosztem innych związków pozyskiwać członków dalej oferując stanowiska i nie tylko.
Nie prawda, jest z województwa które jest przeciw i na pewno nic takiego się nie dzieje bo bym o tym wiedział.
Ale faktem jest, że pozostałe organizacje się kurczą na rzecz "S".
« Ostatnia zmiana: Październik 28, 2017, 16:40:28 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline doris

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 28
Odp: Podkupowanie członków związku
« Odpowiedź #74 dnia: Grudzień 21, 2017, 13:45:46 »
http://www.straz.gda.pl/aktualnosci/wydarzenia/kw-psp/aktualnosci-2017/609-spotkanie-wigilijne

Pomorze chyba też przeciwko Panu O. bo jak widać Pomorski Komendant Wojewódzki o dwa oczka wyżej w hierarchii stawia Przewodniczącego "S" niż Komendantów Miejskich i Powiatowych  :gwiazdki: I wyżej od starszego stopniem Przewodniczącego Floriana