Autor Wątek: Wybór polaru  (Przeczytany 1780 razy)

Offline Matajas

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 16
Wybór polaru
« dnia: Styczeń 03, 2017, 17:51:42 »
Witam, jaki polar Panowie polecacie, coś o rozsądnej cenie w stosunku do jakości??

Offline radk177

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 282
Odp: Wybór polaru
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 03, 2017, 18:03:03 »
Firma helikon produkuje militarne polary ale w sklepie ogniowym są wersję z haftem dla straży. Moim zdaniem najlepszy wybór. Może ciut droższe od zwykłych z haftem ale warto, praktyczne kieszenie, gramatura no i jakość po 2 latach użytkowania praktycznie jak nowa:)

Offline Michaszs

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.221
Odp: Wybór polaru
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 03, 2017, 18:30:20 »
Miałem długi czas ten problem. W OSP dostalem polar z allegro i szajs jakich malo. Nie grzeje, jest twarde i generuje uczucie plastiku. Po dlugich poszukiwaniach dostalem namiar na Pana Wieslawa Wojtoń www.pphuwieslaw.pl i na fb pphuwieslaw. Zamowilem do roboty na probe. Polary szyte na miare z materialu o gramaturze 500. Bardzo grube i cieple, odpowiednio skrojone i co najwazniejsze-uszyte zgodnie z zyczeniami klienta. Nawymyslalem:przedluzone plecy, zeby po nerkach nie wialo, kieszen na piersi na zamek, po jednej kieszeni na kazdym ramieniu na zamek, cordure na barkach i lokciach, haft i wszystko w cenie 115zl netto. Jak ktos znajdzie takiej jakosci polar w takiej cenie gdzies indziej to gratuluje.
Zaden helikon, quechua, campus, elbrus, hi tec ani inne dziadostwo zamawiane z chin i haftowane (co proponuja niektore sklepy) nie zapewni Wam takiego polara.

Mozecie mnie posadzac o reklame ale wiem co mam i jak profesjonalnie zostalem obsluzony.
Pozdrawiam

Moderator: wyświetla się komunikat, ze strona zgłoszona jako dokonująca ataków
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2017, 11:24:37 wysłana przez Sylwek »
Św. Florianie módl się za nami gdy wezwani syreną do akcji wyjeżdżamy...

Offline piotr92strazak

  • Cel: PSP
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.162
Odp: Wybór polaru
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 03, 2017, 20:02:13 »
Ja polecam firmę art-haft.pl zamawiałem u nich polar z haftem na ramionach, przód, tył. Bez żadnego problemu wykonują również dodatkowe kieszenie, miła obsługa. Jestem zadowolony z ich polaru.
Straż- Pasja, Miłość, Duma, Honor

Offline lukaszenko

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 332
Odp: Wybór polaru
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 03, 2017, 21:50:32 »
Ja mam polar ze sklepu ogniowego już 5 lat chyba i jest ok. Przy takiej pogodzie jaką mamy teraz spokojnie wystarcza koszulka krótki rękaw, polar i bluza od koszaru.
I ósmego dnia Bóg stworzył strażaka

"co nie uśmierci, to podwójnie wzmocni mnie"

Offline Matajas

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Wybór polaru
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 08, 2017, 18:18:52 »
Dzięki wszystkim za rady :)