Autor Wątek: ZACHODNIOPOMORSKIE - szkolenia dla OSP ! Gdzie ???  (Przeczytany 4231 razy)

Offline Kozak1706xD

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
ZACHODNIOPOMORSKIE - szkolenia dla OSP ! Gdzie ???
« dnia: Styczeń 02, 2017, 16:46:44 »
Witam!

Jestem od niedawna Strażakiem Ochotnikiem, niestety w moim powiecie szkolenie podstawowe i techniczne dla OSP będzie organizowane dopiero pod koniec roku 2017, a ja chciałbym jak najszybciej czynnie zacząć uczestniczyć w działaniach...

Rozmawiałem w tej sprawie z Komendantem, jest on w stanie wystawić mi skierowanie na szkolenie, jednak sam muszę dowiedzieć się gdzie takie są organizowane...

Czy jest mi ktoś w stanie udzielić konkretnej informacji gdzie i kiedy takie szkolenia w waszych powiatach są organizowane ?

Ewentualnie jak mogę się tego dowiedzieć ?

Z racji że jestem z okolic Szczecina, jestem w stanie dojechać na kursy w promieniu 150 - 200 km...

Ktoś ? Coś ?

Pozdrawiam !




Offline wujo 2010

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 1.814
Odp: ZACHODNIOPOMORSKIE - szkolenia dla OSP ! Gdzie ???
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 02, 2017, 20:42:17 »
Witam!

Jestem od niedawna Strażakiem Ochotnikiem, niestety w moim powiecie szkolenie podstawowe i techniczne dla OSP będzie organizowane dopiero pod koniec roku 2017, a ja chciałbym jak najszybciej czynnie zacząć uczestniczyć w działaniach...

Rozmawiałem w tej sprawie z Komendantem, jest on w stanie wystawić mi skierowanie na szkolenie, jednak sam muszę dowiedzieć się gdzie takie są organizowane...

Czy jest mi ktoś w stanie udzielić konkretnej informacji gdzie i kiedy takie szkolenia w waszych powiatach są organizowane ?

Ewentualnie jak mogę się tego dowiedzieć ?

Z racji że jestem z okolic Szczecina, jestem w stanie dojechać na kursy w promieniu 150 - 200 km...

Ktoś ? Coś ?

Pozdrawiam !
Kolego raczej miejsca na szkolenia żadna jednostka Ci nie odstąpi .Co komu po strażaku który po kursie będzie działał w innej jednostce. Nie ma takiej opcji   :kwit:
Bądź uprzejmy i staraj się pomóc innym. Jeśli nie masz nic wartościowego do dodania w danym temacie, nie pisz, i tak zostanie to skasowane przez moderatorów :)

Offline jgk

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 741
Odp: ZACHODNIOPOMORSKIE - szkolenia dla OSP ! Gdzie ???
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 02, 2017, 21:06:01 »
Może nie do końca tak jak piszesz.Jest to tak naprawdę dobra wola danej PSP bo tam zazwyczaj odbywają się szkolenia które muszą przeprowadzić.Jeśli będą mieli wolne miejsca i odrobinę dobrej woli temat do załatwienia.Albo zależy nam na wyszkolonych ochotnikach albo działamy na szkodę systemu. Wejdź  na strony PSP do których mógłbyś ewentualnie dojechać zobacz cz nie mają jakiegoś harmonogramu szkoleń ewentualnie zadzwoń. 

Offline Kozak1706xD

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: ZACHODNIOPOMORSKIE - szkolenia dla OSP ! Gdzie ???
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 03, 2017, 08:22:00 »
Dzięki za odpowiedź, w takim razie chyba najlepszym wyborem rzeczywiście będzie po prostu podzwonić do pobliskich jednostek ! Pzdr