Autor Wątek: nowe wytyczne w/s rekrutacji 2017 do PSP ?  (Przeczytany 107098 razy)

Offline mateodaf

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 29
Odp: nowe wytyczne w/s rekrutacji 2017 do PSP ?
« Odpowiedź #325 dnia: Kwiecień 08, 2018, 16:56:28 »
Dam przykład gościu z nadwagą który się podciągnął na drążku pięć cczy siedem razy przebieg 50 powyżej 7 sekund i się dostał jak no jak. To jest nic Słuchajcie dalej wrócił z kursu zmiana służby chłopacy mówią mu Wyczyść szyby w ciężkim wiadomo jest się najmłodszym się robi wszystko tak było jest i będzie a on chłopakom wiecie  co powiedział że nie będzie mył  bo od tego jest kierowca i czasy się zmieniły chłopak który się dostał przez znajomości czarno na białym

Offline pb11

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 1.446
Odp: nowe wytyczne w/s rekrutacji 2017 do PSP ?
« Odpowiedź #326 dnia: Kwiecień 08, 2018, 23:39:03 »
Ile razy bym nie prowadził naboru i choćbym nie wiem jak bardzo transparentnie go przeprowadzał, zawsze po jakimś czasie dowiaduję się ile i od kogo dostałem ( a zdarzało mi się robić nabory przy pełnym monitoringu audio i wideo to i tak ploteczki zawsze się pojawiały).

Offline mateodaf

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 29
Odp: nowe wytyczne w/s rekrutacji 2017 do PSP ?
« Odpowiedź #327 dnia: Kwiecień 22, 2018, 09:50:03 »
Teraz żeby liczyły się kursy OSP to trzeba dać zaświadczenie o uczestniczeniu w akcjach bądź ćwiczeniach ?

Offline strażaksanok

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 204
Odp: nowe wytyczne w/s rekrutacji 2017 do PSP ?
« Odpowiedź #328 dnia: Kwiecień 22, 2018, 10:28:27 »
Teraz żeby liczyły się kursy OSP to trzeba dać zaświadczenie o uczestniczeniu w akcjach bądź ćwiczeniach ?

Dostarczasz orginały do trzeciego etapu. W ogloszeniu podaja date do kiedy trzeba doatarczyc jesli przejdziesz drugi etap

Offline mateodaf

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 29
Odp: nowe wytyczne w/s rekrutacji 2017 do PSP ?
« Odpowiedź #329 dnia: Kwiecień 22, 2018, 23:36:51 »
To to wiadomo ale czytałem coś o zaświadczeniu o udziale w akcjach bądź ćwiczeniach i myśl do czego to ma być potrzebne

Offline HanySAnimal

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 668
  • Go Hard or Go Home ...
Odp: nowe wytyczne w/s rekrutacji 2017 do PSP ?
« Odpowiedź #330 dnia: Kwiecień 23, 2018, 05:47:31 »
Do tego że wielu jest cfaniaczki co mają kursy podrobione A w życiu tylko raz do śmietnika jechali papierosa zgasić
“All men are created equal, and then a few become firefighters”

Offline mamed

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 418
Odp: nowe wytyczne w/s rekrutacji 2017 do PSP ?
« Odpowiedź #331 dnia: Kwiecień 23, 2018, 21:06:47 »
jeśli jestes w zwykłym osp nie bedziesz mial za wielu akcji ! to zaswiadczenie nie bedzie punktowane , jedynie na rozmowie mogą na to popatrzec

Offline pirlo

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: nowe wytyczne w/s rekrutacji 2017 do PSP ?
« Odpowiedź #332 dnia: Kwiecień 26, 2018, 14:14:01 »
jeśli jestes w zwykłym osp nie bedziesz mial za wielu akcji ! to zaswiadczenie nie bedzie punktowane , jedynie na rozmowie mogą na to popatrzec
Teraz żeby liczyły się kursy OSP to trzeba dać zaświadczenie o uczestniczeniu w akcjach bądź ćwiczeniach ?
Do tego że wielu jest cfaniaczki co mają kursy podrobione A w życiu tylko raz do śmietnika jechali papierosa zgasić


Przecież w ogłoszeniach o naborze jest wyraźnie napisane:

"Wyszkolenie pożarnicze w ochotniczej straży pożarnej - ukończone SP - 5 punktów"

Więc zaświadczenie o ukończeniu kursu podstawowego OSP jest punktowane, niezależnie od tego czy się jeździło na akcje.

Offline kapec

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 303
Odp: nowe wytyczne w/s rekrutacji 2017 do PSP ?
« Odpowiedź #333 dnia: Kwiecień 26, 2018, 16:48:48 »
jeśli jestes w zwykłym osp nie bedziesz mial za wielu akcji ! to zaswiadczenie nie bedzie punktowane , jedynie na rozmowie mogą na to popatrzec
Teraz żeby liczyły się kursy OSP to trzeba dać zaświadczenie o uczestniczeniu w akcjach bądź ćwiczeniach ?
Do tego że wielu jest cfaniaczki co mają kursy podrobione A w życiu tylko raz do śmietnika jechali papierosa zgasić


Przecież w ogłoszeniach o naborze jest wyraźnie napisane:

"Wyszkolenie pożarnicze w ochotniczej straży pożarnej - ukończone SP - 5 punktów"

Więc zaświadczenie o ukończeniu kursu podstawowego OSP jest punktowane, niezależnie od tego czy się jeździło na akcje.




Widać czy wyraźniej zaznaczyć?

Offline mamed

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 418
Odp: nowe wytyczne w/s rekrutacji 2017 do PSP ?
« Odpowiedź #334 dnia: Kwiecień 26, 2018, 20:01:44 »
Rozumiem ! czyli musze miec potwierdzenie od komendanta powiatowego ? u mnie w osp nikt nie moze mi tego wystawic , mam racje ?

Offline panas9

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: nowe wytyczne w/s rekrutacji 2017 do PSP ?
« Odpowiedź #335 dnia: Kwiecień 26, 2018, 21:41:44 »
Jak wół napisane kto to wystawia. Pchacie się do straży, a czytanie ze zrozumieniem leży.