Autor Wątek: przeniesienie/zmiana szkół  (Przeczytany 4132 razy)

Offline flasher69

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
przeniesienie/zmiana szkół
« dnia: Grudzień 19, 2016, 12:34:23 »
witam :) wie ktoś jakie dokumenty muszę mieć aby starać się o przeniesienie miedzy szkołami ??
jestem na pierwszym roku w centralnej szkole psp w Częstochowie i chciałbym przenieść się do szkoły aspirantów w Krakowie
jakie dokumenty muszę przygotować i gdzie złożyć ewentualnie czym mogę je poprzeć lub jakieś wskazówki o pozytywne rozpatrzenie decyzji ??

Offline Nostra

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 111
Odp: przeniesienie/zmiana szkół
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 19, 2016, 13:02:24 »
witam :) wie ktoś jakie dokumenty muszę mieć aby starać się o przeniesienie miedzy szkołami ??
jestem na pierwszym roku w centralnej szkole psp w Częstochowie i chciałbym przenieść się do szkoły aspirantów w Krakowie
jakie dokumenty muszę przygotować i gdzie złożyć ewentualnie czym mogę je poprzeć lub jakieś wskazówki o pozytywne rozpatrzenie decyzji ??

W pierwszej kolejności porozmawiaj ze swoim dowódcą kompanii. Jedyny dokument jaki musisz złożyć jest dokument o nazwie RAPORT ws. przeniesienia służbowego. Pamiętaj o zachowaniu drogi służbowej.

Offline sheldon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.658
Odp: przeniesienie/zmiana szkół
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 19, 2016, 14:19:57 »
Przede wszystkim musisz mieć bardzo silne argumenty..
PYTAJ! ĆWICZ! KORZYSTAJ Z DOŚWIADCZEŃ KOLEGÓW!

Offline gadzina92

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 241
Odp: przeniesienie/zmiana szkół
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 19, 2016, 20:56:37 »
Jeżeli twoim dowódcą jest Z.P. to nie radzę podejmować tematu  :wacko: Chyba, że masz powody ważniejsze niż tylko "postanowienie noworoczne"  :szalony: