Autor Wątek: Choroby w PSP  (Przeczytany 2327 razy)

Offline Adad

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 5
Choroby w PSP
« dnia: Listopad 23, 2016, 07:23:10 »
Witam mam pytanie, ponieważ więlszość chorób jest uleczalna a chodzi mi tutaj zwłaszcza o choroby weneryczne którymi nie koniecznie trzeba się zarazić poprzez stosunek takimi jak kiła czy chlamydia. Czy ktoś kto przebył kiedyś te choroby to znaczy był na nie chory ale je wyleczył np. Antybiotykami i nie jest w stanie już nimi  zarażać może służyć w PSP?

Offline Adad

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Choroby w PSP
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 23, 2016, 21:09:24 »
Witam, moje pytanie brzmi jakie PRZEBYTE choroby wykluczają ze służby w PSP?  Chodzi mi tu na przykład o sytuację gdzie osoba była zakażoną np. kiłą ale ją wyleczyła bo jak wiadomo kiła jest uleczalna albo np. Wirusowe zapalenie wątroby typu C które jest uleczalne po wyleczeniu takich chorób jednak w organiźmie pozostają przeciwciała ale nie jesteśmy już w stanie zarażać bo nie ma wirusa/bakterii we krwi i w innych płynach ustrojowych.
Z góry dziękuję za odpowiedź :straz:

Offline wrona

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 103
  • SA Poznań, WSOWL
Odp: Choroby w PSP
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 24, 2016, 18:03:44 »

Offline Adad

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Choroby w PSP
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 29, 2016, 12:26:30 »
Dzięki, ale mi chodzi bardziej o przebyte choroby. Wie ktoś może czy po przebytym zakażeniu (wyleczeniu) np. Wzw typu C jest się w stanie pęlnić służbę? Ponieważ wtedy nie jest się nosicielem wirusa tylko przeciwciał a robiąc badania do PSP robi się badania na przeciwciała a nie RNA wirusa

Offline HanySAnimal

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 668
  • Go Hard or Go Home ...
Odp: Choroby w PSP
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 29, 2016, 12:59:36 »
Kolego Adad skoro nie ma choroby to nie ma co na sile o tym wspominac :wall: Jak nic nie wykryja to znaczy ze nic nie ma PROSTE
“All men are created equal, and then a few become firefighters”

adoftun

  • Gość
Odp: Choroby w PSP
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 30, 2016, 14:37:16 »
Witam ,z tego co wiem, to nie ma takich przeciwwskazań.  Powinieneś oczywiście o tym poinformować, ale nie będzie to problemem :)