Autor Wątek: Sztandar, poczet flagowy - zasady zachowania.  (Przeczytany 6389 razy)

Offline qba90

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 158
Sztandar, poczet flagowy - zasady zachowania.
« dnia: Listopad 11, 2016, 13:57:52 »
Witam
Byłem kiedyś na fajnym szkoleniu z pocztów flagowych i sztandarowych. Panowie mieli na prawdę fajną prezentację, w której były zawarte wszystkie szczegóły dotyczące flagi, flagi na drabinie, zachowania pocztu sztandarowego w kościele i wiele innych możliwych sytuacji. Prezentacja była tak skonstruowana, że osoba czytająca ją pierwszy raz nie miałaby problemu z pojęciem tych zasad. Tu moje pytanie, czy jest ktoś w posiadaniu takich prezentacji lub bardzo podobnych?
Proszę o pomoc.
Jeżeli temat w złym dziale to przepraszam.
Pozdrawiam.

Offline mate.p2p

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Sztandar, poczet flagowy - zasady zachowania.
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 02, 2017, 12:31:49 »
"Ceremoniał pożarniczy" <- tam znajdziesz wszystko :)

Offline qba90

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 158
Odp: Sztandar, poczet flagowy - zasady zachowania.
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 04, 2017, 09:58:12 »
Poszukuję prezentacji na temat pocztu sztandarowego, flagowego. Na szkoleniu prowadzonym przez KG mieli bardzo fajną prezentację dotyczącą wywieszania flagi na drabinie, momentach meldowania podczas mszy i innych, bardzo przejrzysta. Zwrócę się z prośbą, może ktoś z chłopaków po SGSP dysponuje takim materiałem?

Offline Drukmistrz

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 95
Odp: Sztandar, poczet flagowy - zasady zachowania.
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 07, 2017, 08:37:17 »
Polecam kontakt z Jarkiem Banachem z KG PSP, chyba ma nawet profil na fb. On był jednym z tych, którzy prowadzili szkolenia z ceremoniału i przedstawiał też ta prezentację. Kontaktowy gość, więc pewnie udostępni prezentację.

Offline krzysiek_2k

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 324