Autor Wątek: Konkurs na nowe logo PSP.  (Przeczytany 37863 razy)

Offline jgk

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 741
Odp: Konkurs na nowe logo PSP.
« Odpowiedź #125 dnia: Styczeń 23, 2017, 22:13:20 »
Ja nie wylewam żali.Przedstawiam fakty jakie mają miejsce co nie każdemu jest na rękę.
Najgorsze dla mnie ochotnika jest to że od wielu lat PSP podnosi poprzeczkę OSP.Kiedy już osiągnie się narzucony cel okazuje się że trzeba zaczynać od nowa bo wprowadzono coś nowego.Jest masakra w tym co się dzieje teraz. Walka o stołki i kasę zaślepiła wszystkich począwszy od KG a na PB skończywszy.U mnie stoi auto od dobrych 16mcy które miało być przekazane.Stoi i czeka nie wiadomo na co i po co.Zamrożona kasa w sprzęcie i jakoś nikomu to nie przeszkadza a pieniędzy szuka się w OSP.Zarąbista strategia.
Odbiegliśmy mocno od tematu mam nadzieje że się poprawimy.

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.926
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Konkurs na nowe logo PSP.
« Odpowiedź #126 dnia: Luty 20, 2017, 17:33:16 »
No i wszystko jasne....
http://www.ppoz.pl/aktualnosci/1461-prawo-do-logo-psp
Szkoda bo wielu się narobiło przy nowym i myslę że 01 powinien pokazać to co stworzyli.

Offline czarny888

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 60
Odp: Konkurs na nowe logo PSP.
« Odpowiedź #127 dnia: Marzec 02, 2017, 12:23:33 »
Trzeba było od początku tak zacząć a gdyby było nowego logo, ile by to kosztowało i tak było duże zamieszania. Trzeba myśleć , myśleć.

"Pod koniec ubiegłego roku udało się odszukać autora znaku Zbigniewa Stasika, który przebywał przez wiele lat za granicą, i nawiązać z nim kontakt. Zbigniew Stasik zdecydował się przekazać nieodpłatnie autorskie prawa majątkowe do logo. W związku z powyższym komendant główny PSP nadbryg. Leszek Suski zdecydował o pozostawieniu dotychczasowego znaku formacji."


Offline grzela

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 6.184
  • I smile like an angel, a heart like the devil.