Strefa komercyjna > Ogłoszenia

[Sprzedam] testy do SAPSP, CSPSP

<< < (2/10) > >>

eros:
Witam.Czy to jest aktualne? napisałem na PW .

Cygan12:
Pisz jeszcze raz co chciałeś, bo miałem skrzynkę zapełnioną  -_-

Rotweiller:
Jest to nadal aktualna oferta zawierająca egzaminy od roku 1996 do 2013. Przypominam że są to testy z rozwiązaniami, nie tylko zaznaczoną prawidłową odpowiedzią ale z przykładami sposobów rozwiązań bądź komentarzem lub definicją, więc po przerobieniu moich materiałów znasz teorię i wiesz jak prowadzić niezbędne obliczenia.

Testy wysyłam w postaci elektronicznej ładnie opracowane czytelnie i miło dla oka.

Materiały poukładane w taki sposób by po wydrukowaniu zadanie nie znajdowało się na 2 stronach.

Oczywiście jakość i skuteczność jest niepodważalna wystarczy tylko troche samozaparcia.
Otrzymałem info od chłopaków którzy kupili moje testy że dostali się na rok 2012/2014 paru jest u mnie w Poznaniu i każdy jest zadowolony z jakości otrzymanych testów.
Otrzymuje również e-maile z podziękowaniami od chłopaków którzy dostali się w tym roku za pomoc w osiągnięciu miejsca w szkole.

Zainteresowanych proszę o kontakt jaras_90@o2.pl , gg:1930785
parę przykładów w załącznikach.
Obecnie jestem absolwentem SAPSP Poznań i każdemu swojemu klientowi udzielę wszelkich porad w jaki sposób dostać się do szkoły i jak w niej przetrwać.  :straz: 

Każdy kto zakupił wcześniejsza dość wybrakowaną wersję proszę o kontakt wyślę wersję poprawioną.
Jako że jestem po szkole i dobrze zarabiam obniżam cene do 20 zł chętnych proszę o pw.



[załącznik usunięty przez administratora]

Cygan12:
Ogłoszenia cały czas aktualne !! Pisać na PW. :)

Petro:
ja jako klient nie polecam tych testów :krzyk: ...mało czytelne, po arkuszach coś nabaźgrane, pokreślane, trudno więc odczytać cel rozwiązania zadania, jeszcze raz nie polecam :tuba:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej