Strefa komercyjna > Ogłoszenia

[Sprzedam] testy do SAPSP, CSPSP

<< < (10/10)

Strazaksam2017:
Rozwiązania Testów egzaminacyjnych do szkół

dwuletnich SA CS PSP z lat 1995-2016 + POMOCE Z CHEMII ORAZ Z FIZYKI
POMOCE ZAWIERAJĄ CAŁĄ TEORIĘ POTRZEBNĄ DO PERFEKCYJNEGO OPANOWANIA TYCH DWÓCH NIEŁATWYCH PRZEDMIOTÓW (WZORY, DEFINICJE) ORAZ PRZYKŁADOWE ZADANIA
Dzięki rozwiązaniom (1100 ZADAŃ) i teorii nie potrzebujesz już więcej materiałów !!


OKOŁO POŁOWY ZADAŃ POWTARZA SIĘ CO ROKU A NOWE SĄ ANALOGICZNE DO POPRZEDNICH LAT
JEŚLI PRZEJDZIESZ EGZAMIN SPRAWNOŚCIOWY TO POTEM ZDANIE TEORII DZIĘKI TYM MATERIAŁOM BĘDZIE JUŻ TYLKO FORMALNOŚCIĄ.. WIEM CO PISZĘ.. MAM DOŚWIADCZENIE JUŻ DOBRE KILKA LAT ZWIĄZANE ZE SZKOŁĄ SA PSP
Wszystkie testy są rozwiązane przeze mnie ponieważ jestem nauczycielem oraz korepetytorem z fizyki oraz z chemii.
Już bardzo wiele osób przygotowałem z bardzo dobrym wynikiem do egzaminów wstępnych do SA PSP
Po zakupie, proszę zadzwonić. Udzielę wskazówek w jaki sposób najlepiej uczyć się z tych rozwiązań.





-Szczegółowo ROZWIĄZANE, OBLICZONE, OPISANE w taki sposób, że nie potrzebujesz dodatkowych książek
-Wydrukowane na kartkach formatu A4 ( nie jest to książka )


Przygotowując się z tymi testami, zwiększasz swoją szansę na dostanie się do aspirantki, ponieważ pytania lubią się powtarzać i podawane są podobne (co sam zauważysz).
W razie pytań proszę dzwonić: 788 951 981

W RAZIE ZAINTERESOWANIA WYŚLĘ  PRÓBKI ROZWIĄZAŃ.

cena za pakiet teoria plus rozwiązania to 90 zł

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej