Autor Wątek: Awanse listopad  (Przeczytany 25950 razy)

Offline lubuskie

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Awanse listopad
« dnia: Październik 13, 2016, 21:44:15 »
Witam. Czy przechodzą u Was awanse w stopniu z okazji święta niepodległości? U mnie w komendzie powiatowej w województwie lubuskim przeszedł chyba jeden wniosek na kilkanaście. Ciekaw jestem czy to samo dzieje się w innych komendach czy jest to widzimisię naszego komendanta wojewódzkiego czy powiatowego.
Pozdrawiam.

Offline peterek

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.260
Odp: Awanse listopad
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 13, 2016, 21:54:46 »
na zdolnym slonsku poszło pismo, że wnioski awansowe mogą być tylko na podoficerów, a na aspirantów czy oficerów nie można.
pozdrawiam

Offline Haix

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 214
Odp: Awanse listopad
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 14, 2016, 00:05:02 »
4 maja dniem strażaka

Offline Cieciorka

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 80
Odp: Awanse listopad
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 14, 2016, 18:01:43 »
na zdolnym slonsku poszło pismo, że wnioski awansowe mogą być tylko na podoficerów, a na aspirantów czy oficerów nie można.
pozdrawiam

Nieprawda. W środę zawiezione zostały wnioski awansowe oficerów i aspirantów do KG ze Śląska
« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2016, 21:31:20 wysłana przez robn »

Offline peterek

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.260
Odp: Awanse listopad
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 14, 2016, 18:34:07 »
na zdolnym slonsku poszło pismo, że wnioski awansowe mogą być tylko na podoficerów, a na aspirantów czy oficerów nie można.
pozdrawiam

Nieprawda. W środę zawiezione zostały wnioski awansowe oficerów i aspirantów do KG ze Śląska

kolego Cieciorka:
na Dolnym Śląsku. Poza tym to że zostały zawiezione wnioski awansowe do KG na aspirantów czy oficerów do KG również z mojego województwa to nie znaczy że został odwołany zakaz wniosków wydany przez 01 KW bezpośrednio do powiatów. Zawsze znajdą się czy za tej czy za poprzedniej władzy tacy co to awansują pomimo zakazów. A reszta zawiedzionych zastanawia się co trzeba tym razem zrobić aby znaleźć się w grupie wybrańców. :milcz: :wall: :rruletka: :rruletka:
pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2016, 21:32:14 wysłana przez robn »

Offline Cieciorka

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 80
Odp: Awanse listopad
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 14, 2016, 23:44:32 »
Tak, pisaĺem o tym Śląsku, z Katowicami i Hanysami.

Offline kaczorpsp

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 78
Odp: Awanse listopad
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 15, 2016, 21:08:11 »
Patrząc na strony internetowe awansów jednak było parę.

Offline mulat81

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 553
Odp: Awanse listopad
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 22, 2016, 08:33:22 »
« Ostatnia zmiana: Listopad 25, 2016, 09:00:03 wysłana przez mulat81 »

Offline zoddali

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 161
Odp: Awanse listopad
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 23, 2016, 07:33:58 »
Czasu coraz mniej, więc się śpieszą i awansują swoich - nie bacząc na łamanie prawa. A wystarczy poczytać ustawę o PSP - takich czasookresów nie przewiduje. To przybliża upadek.

Offline Ciacho

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 35
Odp: Awanse listopad
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 23, 2016, 08:41:12 »
To można było przewidzieć swój o swojego zadba a jeszcze przed odejściem będzie nadbrygadier. Człowiek przez całą służbę dwie powodzie stulecia "przeżył" nie wspominając o różnych innych mniejszych lub większych zdarzeniach, i nigdy przedterminowego awansu nie dostał. Żenada............!!!!!!

Offline zoddali

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 161
Odp: Awanse listopad
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 24, 2016, 07:22:39 »
Przerażające jest tylko to, że podobne sytuacje "wymian" i szybkich awansów były w latach 2005-2007: ta sama ekipa, podobny schemat łamania ustawy o PSP w zakresie czasookresów. A tak wielu na nich głosowało.

Offline pb11

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 1.446
Odp: Awanse listopad
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 24, 2016, 08:27:02 »
Czy przerażające to nie wiem ale weź teraz wytłumacz to strażakom. Osobiście  pisałem 6 wniosków awansowych wszyscy posiadali odpowiednie czasookresy oraz wymagane stanowiska a awans dostał jeden. I teraz w świetle awansów naszej wierchuszki jakie oni wnioski z tego wyciągną że miało być uczciwie a jest jak dawniej są "elyty" i jest bydło .

Offline Wilson

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 117
Odp: Awanse listopad
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 24, 2016, 12:21:49 »
Tak na szybko przychodzi mi do tej sytuacji przysłowie: jeśli wejdziesz między wrony, musisz krakać jak i one

Offline mirek1

  • Jeszcze nigdy w dziejach tak wielu nie mówiło tak wiele do tak wielu, mając do powiedzenia tak niewiele.
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 941
  • "Tylko głupiec ma odpowiedź na wszystko."A.France
Odp: Awanse listopad
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 24, 2016, 15:59:40 »
Przerażające jest tylko to, że podobne sytuacje "wymian" i szybkich awansów były w latach 2005-2007: ta sama ekipa, podobny schemat łamania ustawy o PSP w zakresie czasookresów. A tak wielu na nich głosowało.
Tego się trzeba było spodziewać, gdyż najważniejsze dla nich było osiągnięcie doraźnego celu polityczne i przejęcie kontroli nad wszystkim dziedzinami.
 Awanse nawet te podoficerskie dostali jedynie Ci należący do jedynego słusznego ZZ. 
Tylko dwie rzeczy są nieskończone : wszechświat i ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
                                      Albert Einstein

Offline pb11

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 1.446
Odp: Awanse listopad
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 24, 2016, 20:08:08 »
Cytuj
Awanse nawet te podoficerskie dostali jedynie Ci należący do jedynego słusznego ZZ.

Raczej nie u mnie cała piątka która nie dostała należała ( czas przeszły dokładnie oddaje ich obecną sytuację) do związku i to do tego jednego słusznego jak twierdzisz. Więc raczej braku awansu spowodowany był innymi przesłankami.

Offline Rambo_ZSZ

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 49
Odp: Awanse listopad
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 24, 2016, 20:58:09 »
Eqinox chyba został wydymany w listopadzie bo to jedyny post kiedy nie kłapie niepotrzebnie tym swoim jęzorem ; )

Offline mirek1

  • Jeszcze nigdy w dziejach tak wielu nie mówiło tak wiele do tak wielu, mając do powiedzenia tak niewiele.
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 941
  • "Tylko głupiec ma odpowiedź na wszystko."A.France
Odp: Awanse listopad
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 24, 2016, 22:29:42 »
Cytuj
Awanse nawet te podoficerskie dostali jedynie Ci należący do jedynego słusznego ZZ.

Raczej nie u mnie cała piątka która nie dostała należała ( czas przeszły dokładnie oddaje ich obecną sytuację) do związku i to do tego jednego słusznego jak twierdzisz. Więc raczej braku awansu spowodowany był innymi przesłankami.
A u mnie wręcz przeciwnie awans dostała osoba z właściwego ZZ :gwiazdki: , choć pozostali których pominięto są neutralni politycznie i dawno wyszły im czasookresy wysługi.  :szalony:
Tylko dwie rzeczy są nieskończone : wszechświat i ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
                                      Albert Einstein

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.355
Odp: Awanse listopad
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 24, 2016, 22:41:02 »
Eqinox chyba został wydymany w listopadzie bo to jedyny post kiedy nie kłapie niepotrzebnie tym swoim jęzorem ; )
Nie klepie bo siedzę na tym forum prawie 10 lat i wiem, że za każdej władzy z awansami na listopad jest taka  sama sytuacja...
Jeśli nie wierzysz to możemy się założyć a odszukam odpowiednie wątki....
A u mnie wręcz przeciwnie awans dostała osoba z właściwego ZZ :gwiazdki: , choć pozostali których pominięto są neutralni politycznie i dawno wyszły im czasookresy wysługi.  :szalony:
A słyszałeś o limitach na awanse listopadowe.....
Wszystko najłatwiej zwalić na ZZ. Nie znając faktów!
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline mirek1

  • Jeszcze nigdy w dziejach tak wielu nie mówiło tak wiele do tak wielu, mając do powiedzenia tak niewiele.
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 941
  • "Tylko głupiec ma odpowiedź na wszystko."A.France
Odp: Awanse listopad
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 24, 2016, 22:49:55 »

A słyszałeś o limitach na awanse listopadowe.....
Wszystko najłatwiej zwalić na ZZ. Nie znając faktów!
Wyobraź sobie że tak.  Nasz powiat dostał limit 5 wniosków  dla podoficerów i żadnego dla pozostałych korpusów.
Tylko dwie rzeczy są nieskończone : wszechświat i ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
                                      Albert Einstein

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.355
Odp: Awanse listopad
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 24, 2016, 23:15:23 »
Wyobraź sobie że tak.  Nasz powiat dostał limit 5 wniosków  dla podoficerów i żadnego dla pozostałych korpusów.
Jaka kategoria Komendy bo próbuje zrozumieć jak limity rozdzielili.... Wg. mnie napisaliście 5 wniosków a z KM/KP wyszedł 1.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline mirek1

  • Jeszcze nigdy w dziejach tak wielu nie mówiło tak wiele do tak wielu, mając do powiedzenia tak niewiele.
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 941
  • "Tylko głupiec ma odpowiedź na wszystko."A.France
Odp: Awanse listopad
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 25, 2016, 07:27:12 »
Wyobraź sobie że tak.  Nasz powiat dostał limit 5 wniosków  dla podoficerów i żadnego dla pozostałych korpusów.
Jaka kategoria Komendy bo próbuje zrozumieć jak limity rozdzielili.... Wg. mnie napisaliście 5 wniosków a z KM/KP wyszedł 1.
  KM-Kadrowa wysyłała wszystkie wnioski- tak przynajmniej twierdzi.
Tylko dwie rzeczy są nieskończone : wszechświat i ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
                                      Albert Einstein

Offline pb11

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 1.446
Odp: Awanse listopad
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 25, 2016, 11:02:40 »
U mnie na pewno wszystkie wnioski wyszły  limit był tylko na asp. i oficerów po trzech w korpusie z woj.  na podoficerów nie było limitów. Efekt z podoficerów na 8 wniosków 1 pozytywnie , z asp. i oficerów na 6 wniosków 1 pozytywnie.
« Ostatnia zmiana: Listopad 25, 2016, 11:16:16 wysłana przez pb11 »

Offline Model

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 41
Awanse listopad
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 02, 2017, 21:44:57 »
Witam
Czy ktoś coś słyszał w tym roku na listopada o akcji awansowej ?

Offline bobek998

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 229
Odp: Awanse listopad
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 03, 2017, 09:46:14 »
Witam
Czy ktoś coś słyszał w tym roku na listopada o akcji awansowej ?

Przeniesione na maj

Offline Model

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 41
Odp: Awanse listopad
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 03, 2017, 22:05:20 »
Skąd masz taką inf.
Rok temu też miało nie być a wybrani dostali.