Autor Wątek: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy  (Przeczytany 215601 razy)

Offline Nowy1

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« Odpowiedź #75 dnia: Marzec 18, 2007, 17:57:56 »
pyran napisał:
Cytuj
Szkoła miała troche przechlapane przez "100"
Cytuj
mieliscie szczescie ze byla tam jedna osoba u was na kursie przez ktora nie wylecieliscie z niego
Cytuj
a teraaz opowiadaja w domu co oni nie robili, niech powiedza RYCZELI JAK BA..N

Zdecyduj się szanowny pyranie o co Ci chodzi?! Określ się jak Ty kurs setny odbierałeś: czy jako rozrabiaków jak wynika z pierwszych dwóch cytatów czy jako płaczków jak wynika z ostatniego. No muszę przyznać, że Twoje posty niezbyt są jakby Ci to dyplomatycznie powiedzieć konsekwentne. Wygląda na to, że masz problem z jednoznacznym pojmowaniem tego co widzisz. Z drugiej strony to też pewnie zazdrość, gdyż z boku patrzyłeś jak kurs 100 się „szkolił”.
Pozdrowienia dla Ciebie i Twoich kolegów, których pewnie masz całe mnóstwo!

Offline BACA

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« Odpowiedź #76 dnia: Marzec 23, 2007, 11:54:47 »
No to wszystko przed Tobą.Napatrzyłes się jak to się robi (liże dupę) więc działaj,z tego co widze masz ogromne szanse być od nas lepszy.O niebo lepszy. 
Powodzenia w dążeniu do celu.

Offline kkp99

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« Odpowiedź #77 dnia: Marzec 29, 2007, 11:01:49 »
Pozdrowienia dla wszystkich panów sekcyjnych i pani sekcyjnej z KKP 99. Ciekawe rzeczy tu piszecie. Prawdą jest, że KKP 99 to był najspokojniejszy kurs. Ale wszystko zawdzięczamy naszemu szefowi kursu (gorące pozdrowienia). Szef i jego słynna bańka załatwili wszystko co trzeba.

Offline QbanA

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 32
  • Jeśli nie masz po co żyć, żyj na złość innym !!!
Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« Odpowiedź #78 dnia: Marzec 31, 2007, 00:40:33 »
To były czasy... Byłem tam ponad 2 lata temu.
Co do wykładowców zgadzam sie z BATRIXem.  :mellow:
Gienio ma w sobie resztki człowieczeństwa (zrobiliśmy razem kumplem z nim 0,7 w przerwie obiadowej po egzaminie i z 2 dal nam 5!!!) Do dziś nikt mi nie wierzy, że z nim piłem
Napiontek mnie nienawidził  :wacko:(wtedy byl jeszcze aspirantem) i tylko jego urlopowi w czasie egzaminów zawdzięczam spokojny koniec kursu.
Do ZORRO998 i pyran rozmawiałem juz z dwoma osobami z 100, rzeczywiście robia z siebie menczenników i az śmiac mi się chce. U mnie nie było ZOKow tylko wyjeb...6 osób i jakos nikt tu na forum nie wałkuje tamtych spraw...
Z pokojami naprawde ciężko ale znalazłem patent... 3ba dobrze żyć z osobami które będą je odbierały -_-. Kumpel zbajerował kwiatkiem w doniczce (kupil 3 dni przed koncem i zostawił na oknie) i przeszło mu nawet połamane krzesło...
A zabawa najlepsza w Toruniu. Miałem daleko do domu wiec w weekendy wypadaliśmy tam. Ledwie 40 km. Najciemniej jest pod moherowa latarnią ^_^

Offline Hanti

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 78
Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« Odpowiedź #79 dnia: Marzec 31, 2007, 21:31:41 »
Czytam i nie bardzo łapę, licytacja kto z kim pił, a może kto ma dłuższego, oj chłopaczki....
Napiszę tylko, KKP 98 posuwało matki tych kobiet, które dopiero macie zamiar bajerować.
A "Q cóś tam", uważasz za zaszczyt te 0,7 z kimś tam, ja nie bardzo, nawet piwa żałuję wypitego prywatnie i po służbie, tylko widzisz nie wszystko można ,mówić, nie wszystko można opisać. :mellow:

Offline pyran

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« Odpowiedź #80 dnia: Kwiecień 08, 2007, 17:01:39 »
QbanA ma racje , nie wnikajmy w to co było 100 jest przeszłością i niech tak juz zostanie, pozdrawiam i zycze Wesołych Świąt wszystkim KKP 101,102,103 oraz kks 1,2 .

Offline strazak jrg bydgoszcz

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« Odpowiedź #81 dnia: Kwiecień 10, 2007, 19:48:20 »
podziałowiec ogniomistrz POZDRAWIAM
nasz kurs to była potega.
Jeżeli chodzi o SPPSP to naprawde nie ma na co narzekac, troszke trzeba sie uczyc.
Imprezy w "Medyku" nie da sie zapomnieć
Wykładowcy spoko, dyscyplina musi być.

Offline firemardow

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 32
Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« Odpowiedź #82 dnia: Kwiecień 19, 2007, 21:39:38 »
Ojjj wy wszyscy narzekacie  ,kolega pojechał na kurs do Poznania – tam to dopiero mają jazdę wszędzie biegiem , pilnują ich po nocach ,jakieś dziwne jeżdżenie  na krew w celu sprawdzenia promili ,ogólnie Bydgoszcz to sanatorium , żal było wracać do szarej rzeczywistości (oczywiście piszę to z przymrużeniem oka ;)    )
Pozdro dla wszystkich podoficerów ,najbardziej dla mojej nie zapomnianej KKP 99 oraz naszych wykładowców i chłopaków z podziału nawet dla Latareczki (koledzy z 99 wiedzą o kim mowa :P  )
"...I ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony,
A potem zapytał o zarobki nasze - usiadł i zapłakał..."

Offline rudastraz

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« Odpowiedź #83 dnia: Kwiecień 30, 2007, 00:21:15 »
No hej... Aż specjalnie się zarejestrowałam  :wub: Tylko po to, zeby pozdrowić kolegów z KKP 100  :wub: :wub: :wub: KKP 101, 102 i 103 mam na codzień. Jakby ktoś pytał o moje wrażenia, to... Jest super! Bez dwóch zdań! Aha info dla KKP 100: po waszym odejściu kamery pozakładali :) Teraz mamy BigBrothera! Tylko gdzie pokój zwierzeń? A no i nie miałam okazji poznać Pana Gienka, aktualnie przebywa na zwolnieniu. Całuje mocno!
„Wiesz jak rozpoznać strażaka w tłumie ludzi panicznie uciekających przed niebezpieczeństwem?? Zawsze będzie biegł w przeciwną stronę niż wszyscy inni…”

Offline Ogn.Fox

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 913
  • Emeryt
Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« Odpowiedź #84 dnia: Maj 02, 2007, 08:40:31 »
pozdrowienia dla kursu 24  :mellow:

"Kto zadaje pytania nie może uniknąć odpowiedzi."

Offline rafaello

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 96
Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« Odpowiedź #85 dnia: Maj 04, 2007, 20:53:13 »
No hej... Aż specjalnie się zarejestrowałam  :wub: Tylko po to, zeby pozdrowić kolegów z KKP 100  :wub: :wub: :wub: KKP 101, 102 i 103 mam na codzień. Jakby ktoś pytał o moje wrażenia, to... Jest super! Bez dwóch zdań! Aha info dla KKP 100: po waszym odejściu kamery pozakładali :) Teraz mamy BigBrothera! Tylko gdzie pokój zwierzeń? A no i nie miałam okazji poznać Pana Gienka, aktualnie przebywa na zwolnieniu. Całuje mocno!
A JAK TE`TOWARKI ????

Offline jaśniepan

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« Odpowiedź #86 dnia: Czerwiec 15, 2007, 19:42:08 »
 :huh: A cóż tu taki przestój się w komentarzach zrobił,co??ZORRO 998 znikł,pyrana nie widać,a i rudastraż zaniemówiła...Co tam nowego w szkole,oprócz tego ,że cieplej niż zwykle,ale chyba to nie przeszkadza w męczeniu kadry....Ojjjjj szkoda,że tak szybko myknął czas ,ale jak sie człowiek dobrze bawi,(z małymi przerwami na naukę :wacko:)to nawet nie zauważy,kiedy 4 miechy pękły...Pozdrowienia dla niektórych(w miarę mądrych!!)sekcyjnych ze 101,rozrywkowych ludzi z kursu 102(wiecie o których mowa?? ^_^)no i męczącego się jeszcze ^_^kursu 103,na czele z przesympatyczną Asieńką...3majcie się!!!
P.S....Jakżeżesz ^_^ mógłbym zapomnieć o kadrze!!!Oczywiście pozdrawiam wykładowców,tych poligonowych,jak i tych mniej poligonowych,a także podziałowców...W większości(nie mówię,że wszyscy!!!)byli spoko... :wacko:
.....pazdrawlajem.....

Offline firemardow

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 32
Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« Odpowiedź #87 dnia: Czerwiec 15, 2007, 22:43:05 »
Wrrrrrrr…….  kkp99 piszcie co u was słychać , zapomnieliście juz  o kolegach ???,może obsmarujemy wreszcie dupska wykładowcom - może właśnie nadszedł juz na to czas :P
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 15, 2007, 22:47:56 wysłana przez firemardow »
"...I ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony,
A potem zapytał o zarobki nasze - usiadł i zapłakał..."

Offline JRG_Firefighter

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« Odpowiedź #88 dnia: Lipiec 06, 2007, 16:54:17 »
I ostatni 4-miesięczny kurs dobiegł końca. Elewi z KKP 103 są już podoficerami. A co do szkoły i kadry to mieszane uczucia. Dużo wykładowców lubi wazeliniarzy i tacy mają u nich lepiej. Ale jak zawsze są wyjątki -_-  Nie będę wymieniał nikogo po nazwisku.Z kursu na kurs przekazuje się na kogo trzeba uważać a parę takich osób jest.Ogólnie to luzik.Imprezki spoko, bydgoszczanki i studentki też^_^  Pozdrawiam wszystkich sekcyjnych ze 103, elewów z KKP 104 i KKS 3 i 4.

Offline Devil

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« Odpowiedź #89 dnia: Lipiec 31, 2007, 07:43:52 »
A jak tam elewi kkp104? Słuchy mnie doszły, że już na samym początku nieźle dali w pompe...
Pozdrawiam wszystkich

Offline Meku

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 413
    • OSP w Kruszwicy
Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« Odpowiedź #90 dnia: Sierpień 24, 2007, 14:32:45 »
Szkoła jest OK  tylko niektórym ...  (czytaj elewom) władza się marzy, a honor nie pozwoli dostosować się do dyscypliny i harakteru tego miejsca.
Nie to żebym był święty, bo mój pot zlaleźlibyście w różnych kątach tej szkoły.

Ale temat chyba zszedł na inne tory  :angry:

A pamięta ktoś Osucha ? tobył wporzo gość  ^_^

Pozdrawiam wszystkich absolwentów z rocznika   '91  i  podoficerka '92
ZSR  +  ZOSP  +  OSP
          http://www.ospkruszwica.pl

Offline emmil

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 169
Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« Odpowiedź #91 dnia: Wrzesień 24, 2007, 12:12:28 »
Nie byłem, ale ludzie chwalą.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2021, 17:34:47 wysłana przez emmil »

Offline Devil

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« Odpowiedź #92 dnia: Październik 22, 2007, 12:31:58 »
Ale smutno na tym forum... Średnio co miesiąc ktoś coś napisze... A 99, 100, 101 to wymarły...

Offline firemardow

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 32
Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« Odpowiedź #93 dnia: Październik 24, 2007, 20:33:02 »
Ale smutno na tym forum... Średnio co miesiąc ktoś coś napisze... A 99, 100, 101 to wymarły...

Nie wymarły  , pozdro dla KKP 98 i mojego ukochanego KKP 99 :D
"...I ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony,
A potem zapytał o zarobki nasze - usiadł i zapłakał..."

Offline robert28

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 295
Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« Odpowiedź #94 dnia: Marzec 10, 2008, 15:08:56 »
Witam
Dzisiaj w SP w Bydgoszczy rozpoczął się nowy kurs "Podoficerski" KKP 111. Może w końcu coś tu się ruszy.
Pozdrawiam wszystkich Elewów , życzę powodzenia i oby do 11 czerwca. -_-

Offline zero-11

  • Search & Rescue
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.525
  • 84810
Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« Odpowiedź #95 dnia: Marzec 10, 2008, 15:15:52 »
i jest na nim dwóch chłopaków z mojej jednostki
mam nadzieje, że najbliższe 3 miesiące zapamiętają na dłuugo;)

IT'S NOT SOMETHING YOU DO. IT'S SOMETHING YOU ARE!

Offline robert28

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 295
Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« Odpowiedź #96 dnia: Marzec 10, 2008, 15:29:38 »
Może w przyszłym tygodniu napiszą co ciekawego słychać w Bydgoszczy . ^_^

Offline oliwier

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.349
Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« Odpowiedź #97 dnia: Maj 10, 2008, 13:58:25 »
No to ja napiszę co się dzieje w Bydgoszczy.
Obecnie KKS-y zostały zupełnie wstrzymane na rzecz "fabryki podoficerów".
Jest 6 kompanii (KKP 111-116) a to ponad 200 chłopa. Poutykani są gdzie się tylko dało.
Podobno w tym roku ma ruszyć budowa hali sportowej obok magazynów, które w tej chwili są gruntownie remontowane (elewi nie walą budowlanki tak jak w Cz-wie). 
Ci, którzy byli wiedzą że w tej szkole można mieć 3 miesiące świetnej zabawy albo 3 miesiące przerąbane. Wszystko należy robić z głową a wspomnienia będą rewelacyjne.
POZDRAWIAM szczególnie KKP 110

P.S NIE PISZCIE GDZIE SĄ IMPREZY BO ŻONY TEŻ CZYTAJĄ TO FORUM A POTEM PRZEGLĄDAJĄ STRONY BYDGOSKICH LOKALI I WYCHODZĄ Z TEGO NIEZŁE ZADYMY!  GDZIE JEST FAJNIE ABSOLWENCI TO WIEDZĄ A PRZYSZLI PODOFICEROWIE DOWIEDZĄ SIĘ NA MIEJSCU!!  ^_^ 




 
« Ostatnia zmiana: Maj 22, 2008, 17:01:24 wysłana przez oliwier »
PRAWDZIWY STRAŻAK NIE UŻYWA APARATU.
PRAWDZIWY STRAŻAK PO AKCJI IDZIE SIĘ WYRZYGAĆ :)

Offline robert28

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 295
Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« Odpowiedź #98 dnia: Czerwiec 09, 2008, 22:03:27 »
A kto ci naopowiadał że w Częstochowie elewi budują. Kiedyś tak było ale teraz sie to zmieniło. A w Bydgoszczy to myślisz że te luksusy to sie same postawiły? Popytaj starszych kolegów u siebie na jrg to ci opowiedzą jak po godzinach cegłę czyścili. Czasy sie zmieniły i wielkie i poważne budowy prowadzą odpowiednie firmy które wystawiają fakturę , mają ludzi i sprzęt . Owszem są pewne prace które elewi wykonują ale zwykle zgłaszają się dobrowolnie i coś za to mają .
A obecnie fundamenty po nową salę w Bydgoszczy to kto kopie jak nie elewi , krecik?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2008, 18:31:42 wysłana przez robert28 »

Offline strazak112

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« Odpowiedź #99 dnia: Czerwiec 30, 2008, 18:34:36 »
Podoficerka w Szkołe w Bydgoszczy jest super!!!! Nikomu nie wchodzę w dupe, ale właśnie skończył się KKP 113 i było extra. Gdy porównuje z tym co opowiadają koledzy, którzy skończyli Częstochowe uważam, że jest w Bydgoszczy dużo lepiej!!!! Było kilku zrytych, ale to malutki wątek..
Pozdrawiam wszystkich byłych elewów (obecnie sekcyjnych) z KKP 113.....,
Ps. a pamiętacie 5 zasad elewa z kkp113?..........
Przypominam:
Po pierwsze kontakt wzrokowy.....


były elew