Autor Wątek: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy  (Przeczytany 215602 razy)

Offline jar67

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 26, 2006, 21:15:27 »
Słuchaj Lechu. Skoro masz dar do własnej twórczości to może wydałbyś jakiś tomik poezji. Jeszcze byś mógł chłopie dorobić sobie. Co o tym sądzisz? Co do przyjemności to w naszych czasach dla chcącego nic trudnego. Mamy w Polsce niedrogą komunikację miejską i taryfiarzy z którymi można się dogadać co do ceny. Sądzę że w Bydgoszczy jest tak samo - przecież to spore miasto. Sam piszesz że byłeś tam bardzo dawno więc nie wiesz jak tam jest dzisiaj. na pewno wiele się zmieniło. Kumple mi mówili, że w tym roku szkoła ma swoje "święto". Przychodzi 100 kurs podoficerski - GRATULACJE !!!

Offline firefighter13

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 28, 2006, 22:26:59 »
Witam własnie skończyłem KKP98 było naprawdę wesoło.
Pozdrowienia dla wszystkich z KKP98 i KKP99.  Odezwijcie to rozbujamy jakąś dyuskusję, A uwieżcie mi jest o czym pisac. ^_^ ^_^ ^_^

Offline bartix

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 29, 2006, 10:01:05 »
A jacy są Waszym zdaniem wykładowcy w SP w Bydgoszczy? Czy są dobrzy i czy czegoś można się nauczyć w Bydgoszczy?

Offline FIREMICHAL

  • Firenurek
  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 61
Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 29, 2006, 11:33:05 »
Jak się pytasz o wykładowców to Ci odpowiem.Chcą nauczyć i zrobią to.Po tej szkole naprawdę będziesz coś umiał.Jest trochę prać gospodarczych ale nie bierz ze sobą młotka bo tam jeden jest- Gienio T. -młot nad młoty.Nawet nie chce mi się o nim pisać.Jak go zobaczysz to od razu przyjeb łopatą.Reszta ludzi jest ok.Najlepsi to Jabol,Gąsior,Piskorz,Sawosz.... A Gieniowi przyjeb...Powodzenia ^_^

Offline jar67

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 30, 2006, 18:11:57 »
firemichal - ciekawe co by ten Gienio mógł powiedzieć na Twój temat - hehe!!!

Offline lang

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.460
Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 30, 2006, 18:13:17 »
A Gieniowi przyjeb...Powodzenia ^_^

To jeszcze dodaj do tego Andrzejka P.
„Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz” Mahatma Gandhi

próby zamiany zastygłego betonu w szarą masę zdolną do absorpcji są z góry skazane na niepowodzenie

Offline Hanti

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 78
Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 30, 2006, 20:55:18 »
No Gienio " mistrz świata i okolicy", a wystarczyło się dogadać z kompanią, co do Andrzejka P. to zdanie jak najlepsze, facet ok, kilku ludzi jeszcze godnych uwagi.... wymieniać zbyt długo. Nauczyć się czegoś nauczysz,tylko szkoda ze materiał przeładowany rzeczami potem w znacznej mierze nie przydatnymi, w pewnej części. Pozdrawiam. :rolleyes:

Offline FIREMICHAL

  • Firenurek
  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 61
Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 02, 2006, 10:17:11 »
Drogi kolego Jar67. Jeśli chodzio Gienia i jego zdanie na mój temat,to miał on czas mnie oceniać.Traz my,jako absolwenci SP PSP a dokładnie kkp98 go ocenimy.I nie wydaje mi się że będzie to dobra ocena,bo na taką ocenę nie zasługuje ktoś,kto przez cztery miesiące rzuca ci kłody pod nogi,psuje krew i zmusza do kupienia kałacha. Pewnie p.Gienio będzie to czytał,i niech wie,że połowa liniówki jest za odsunięciem Gienia od elewów bo On przynosi wstyd tej szkole a taka opinia idzie w caaałą Polskę. a na złą opinię ta szkoła nie zasługuje,bo reszta instruktorów traktuje nas jak strażaków a nie jak jełopów tak jak robił to Gienio.Najwidoczniej po sobie wie,jak dotrzeć do elewa ^_^

Offline rademenes99

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 85
  • Milczenie jest złotem, mowa żródłem nieporozumień.
Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 08, 2006, 14:35:20 »
FIREMICHAL podpisuję się pod tym co napisałeś dwoma rękami; mam tylko drobną uwagę: NAJWIĘKSZY JEŁOP TO WŁAŚNIE GIENIU ZWANY SZPONEM LUB PAZUREM...kto był w Bydgoszczy wie o kim mówię...
Pozdrawiam wszystkich z KKP 84
Ekspert to człowiek który przestał myśleć - on wie ;).

Offline jar67

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 08, 2006, 19:30:14 »
Popytałem tu i tam o tego Gienia na którym tak jeździcie, bo najłatwiej komuś tyłek rąbać na odległość. Nie powiem zdania są podzielone, ale większość opinii jest bardziej neutralna niż negatywna. Jesteśmy formacją mundurową w której należy zachować pewne zachowania. Tym bardziej w szkole. Sami wiecie że nie jest łatwo utrzymać dyscyplinę gdy się ma doczynienia z tyloma facetami naraz. Gienek też bywa kierownikiem kursu, więc na pewno nie chce się tłumaczyć za zachowanie swych podopiecznych i co nieco podkręca dryl.

Offline rademenes99

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 85
  • Milczenie jest złotem, mowa żródłem nieporozumień.
Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 08, 2006, 20:29:32 »
Kolego JAR67; byłeś w Bydgoszczy, czy znasz tylko ze słyszenia... Z Twojej wypowiedzi   wnioskuje że nie... oprócz niego są inni wykładowcy i jakoś sobie radzą z kursami bez uciekania sie do metod w/w. Człowiek powinien zostać człowiekiem bez względu na to jaką ma funkcje...u niektórych człowieczeństwo bywa w zaniku...
Nie będę sie więcej rozpisywał... bo to porostu  nie ma sensu...
Było - mineło, ważniejsze są plusy tej szkoły od nielicznych na szczęście minusów. :mellow:
Ekspert to człowiek który przestał myśleć - on wie ;).

Offline bartix

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 21, 2006, 15:36:35 »
Powiedziałbym tak: jak wszędzie ludzie są różni, podobnie jak wykładowcy w SP PSP w Bydgoszczy. Może tym razem o tych lepszych...
Numer 1: kpt. Piskorz. Za wiedzę, kulturę osobistą (o co nie zawsze łatwo), zaangażowanie, podejście do zajęć i do ćwiczących. Profesjonalista.
Numer 2: asp. Leszyński. Zdecydowanie najlepszy z aspirantów. Wiedza o sprzęcie na najwyższym poziomie. Pompy, pilarki, przecinarki i inny sprzęt ma w małym palcu.
Numer 3: bryg. Gumiński. Za sposób przekazywania wiedzy. Mówiąc wprost: dobry nauczyciel. Jako człowiek surowy i zasadniczy. Być może tak trzeba, aby trzymać poziom szkoły.
Numer 4: kpt. Jabłoński. Za inwencję na ćwiczeniach. Za to, że daje się lubić. Jednocześnie wymaga i trzyma poziom godny oficera.

Ciekawe co absolwenci SP w Bydgoszczy na moje oceny...
Następnym razem o tych gorszych, a nawet złych wykładowcach w SP PSP Bydgoszcz.

fazi

  • Gość
Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 30, 2006, 15:23:34 »
witam pozdrowienia dla kkp98 od kkp99 jest super

Offline mruwa24

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 59
Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 30, 2006, 23:41:47 »
Nio dobra, ale czy tam jest tak samo jak do Częstochowy trudno się dostac?! i jakie sa kryteria... ?

Offline karolsylwia

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 23
Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 01, 2007, 20:51:33 »
pozdro dla kks 9/2006 jest spoko i najlepsze życzenia dla J.W.

Offline omc

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 64
Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 08, 2007, 14:48:37 »
Witam Panów.!
Ja powiem tak:
KKP to najlepsze 4 miesiace mojego życia(a mam go juz ttroche:-)).
Wykładowcy ok.
Warunki mieszkaniowe ok.
Barek u Pani Iwonki the best!
Knajpy i co sie wiaże rewelacja.!
Mis wporzadku Gumiś jak to mołem "czerwony komunista"
Podział ok. Poza jednym dowódcą nawet nie pamietam "kretyna" nazwiaska(oczywiście nie II zmiana Ci są the best)
Panowie...swoje sie robi. po robocie też swoje sie robi:-):-):-)
Płot i kamery mozna ominąć przy odwodzie nie wylatywac dalej jak taxowka w 5 minut powrót:-) POZDRAWIAM.
Potęzna wiedza tworzy PROFESORA...ogromna praktyka czyni MISTRZA...aby stworzyć coś wyjatkowego potrzeba WIELKIEGO SERCA...błędy popełniaja wszyscy.

Offline rafaello

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 96
Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 08, 2007, 20:35:59 »
Witam Panów.!
Ja powiem tak:
KKP to najlepsze 4 miesiace mojego życia(a mam go juz ttroche:-)).
Wykładowcy ok.
Warunki mieszkaniowe ok.
Barek u Pani Iwonki the best!
Knajpy i co sie wiaże rewelacja.!
Mis wporzadku Gumiś jak to mołem "czerwony komunista"
Podział ok. Poza jednym dowódcą nawet nie pamietam "kretyna" nazwiaska(oczywiście nie II zmiana Ci są the best)
Panowie...swoje sie robi. po robocie też swoje sie robi:-):-):-)
Płot i kamery mozna ominąć przy odwodzie nie wylatywac dalej jak taxowka w 5 minut powrót:-) POZDRAWIAM.
Czy twoja zona lub laska czy Mamusia wie ze tylko jak byla chwilka to ty byles w tej agencji towarzyskiej co i ja bywalem ( kawaler do wziecia)

Offline omc

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 64
Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 12, 2007, 22:24:44 »
Kolego rafaello.
Co się tyczy przybytku rozkoszy to i owszem. ^_^
Był pożar, dowódca rozkazał rozpoznanie bojem.....
To była jedna z tych akcji, kiedy czas naglił a ja sie nie spieszyłem!!! ^_^ ^_^ :wacko:
Potęzna wiedza tworzy PROFESORA...ogromna praktyka czyni MISTRZA...aby stworzyć coś wyjatkowego potrzeba WIELKIEGO SERCA...błędy popełniaja wszyscy.

Offline Humor

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
  • OSP Zagórów
Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 25, 2007, 16:00:26 »
Witam
Ja ukończyłem kurs w Bydgoszczy i jestem bardzo zadowolony.
To prawda, że jest dość dużo materiału do ogarnięcia, ale przecież im więcej wiesz tym jesteś lepszym strażakiem :D

Offline rejmar

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 29, 2007, 14:00:41 »
Pozdrowienia dla kolegow z kkp99. Jak koledzy powrot do rzeczywistosci po kursie? ^_^

Offline GNOM

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 30, 2007, 10:41:51 »
Pozdrawiam wszystkich Panów SEKCYJNYCH z KKP99. Zaczynajcie się odzywać.

Offline mariush

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 30, 2007, 11:58:19 »
Tak czytam te wszystkie wasze posty i nikt nie udzielił konkretnej odpowiedzi co do jednego wątku, otóż jakie są kryteria przyjeć (kurs szeregowych) na stronie nic nie ma niestety. Jest napisane iż na kurs kwalifikacyjny mogą się dostać ludzie z poza PSP. I w związku z tym mam do was pytanie. Czy jako osoba cywilna mogę przejś taki kurs (tylko kto wydaje skierowanie i ile kosztuje taki kurs) i czy w dużym stopniu jest to przydatne do przyjęcia z tzw. ulicy do PSP czy tylko na przyjeciach dostaje sie 5 punktów więcej za "szkolenie przydatne w PSP'" a poźniej i tak dana jednostka kieruje na kurs szeregowych.

Offline Kriiis

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 31, 2007, 12:49:12 »
żebypójśc na kurs szeregowych musisz byc juuz przyjety do psp kolego

Offline FIREMICHAL

  • Firenurek
  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 61
Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 01, 2007, 14:34:11 »
Kolego,jak nie wiesz to nie mieszaj innym w głowie! Nie trzeba pracować wPSP żeby iść na kurs szeregowych lub podoficerów.Znam wiele osób,które kończyły takie kursy a pracowały np. w straży lotniskowej,morskiej lub wojskowej.Oni skończyki takie kursy i porostu nie dostali stopnia a tylko śiwadectwo ukończenia.

Offline rejmar

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« Odpowiedź #49 dnia: Luty 01, 2007, 20:38:12 »
Witam szanownego pana sekcyjnego gnoma. Jak po kursie powrot do jednostki. Mysle ze teraz straz na wilanowie jest o wiele sprawniejsza. Pozdrawiam wszystkich z KKP99. Piszcie.