Autor Wątek: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy  (Przeczytany 71833 razy)

Offline michal1980@op.pl

• Bywalec
  • *
Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 13, 2006, 20:58:10 »
Hanti,znam markety w bydgoszczy i inne ciekawe miejsca ale jeśli ty byłeś w tej szkole tylko po to żeby się bawić to szkoda pieniędzy na takich pseudo podoficerów jak ty pieprzący praawiczku z wybujałą wyobraznią.
FIREMICHAŁ

Offline judzin998

• Początkujący
  • *
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 14, 2006, 15:19:18 »
Drogi kolego michale1980 syndrom wielkości :rolleyes: ma bezpośredni wpływ na przelewanie swoich flustracji na kolegów z firmy. Umiejętność odnalezienia sie w grupie jest jedną z ważniejszych cech podoficera, trudno powiedzieć czy pan już w tej grupie jest czy dopiero będzie(zwarzywszy na ton wypowiedzi, weryfikacjia w ciągu kilku najbliższych dni). Sposób ukończenia SPPSP Bydgoszcz i zastosowane metody nie świadczą o posiadanych kwalfikacjach i umiejętnościach. A pan najwidoczniej stosuje technike "żelu i czopka" graluluję w ten sposób daleko juz się nie zajedzie, chyba, że codziennie rano czyści pan kolana i konciki ust po wyjściu od kadry.

Offline michal1980@op.pl

• Bywalec
  • *
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 14, 2006, 19:22:43 »
Drogi judzinie.Mój ton bierze się stąd,że nie mogę znieść gdy ktoś pisze o mnie że pieprzę chwaląc szkołę.Jeśli chodzi o wazelinkę i o brudne kolana,to najwidoczniej ty masz taki sposób robienia kariery,bo ja czekałem sześć lat na kurs podoficerski i brzydzę się wazeliniarzami.A jeśli chodzi o młodość to ty mi wyglądasz na żółtodzioba
FIREMICHAŁ

Offline Hanti

• Bywalec
  • *
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 15, 2006, 23:18:47 »
Proszę, michał1980 czy też FIREMICHAŁ, takie rozdwojenie kolego, to tak jak "pieprzący prawiczek", widzę że to ty lubisz dwie osobowości. Na takim poziomie dyskutował nie będę, bo nie wiem z kim gadac. tylko chyba ktoś miał racje w pracy że te sześć lat trzymał cię, oj chyba miał powody. strazaku, elewie , sekcyjny, jak się zwracać............. wyjaśnij. :mellow: :mellow: :mellow:

Offline lechu

• Bywalec
  • *
  • 1940 i i na chodzie...
    • tym pomykam rocznik 1940 stare ale jare..
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 26, 2006, 18:50:50 »
powiem tak wszędzie daleko przynajmniej do tych cielesnych przyjemności,uczyc się trzeba najgorsze jest to że w słowo w słowo to co zapisane w zeszycie nie toleruja żadnej twórczości własnej za mioch czasów piwo sprzedawali na miejscu był to kurs-41 zimowy zaczełem w styczniu skonczyłem w maju,za to sprzęt mają najlepszy w województwie.Kurs konczyłem przeszło 7 lat temu ale jescze niektóre formułki pamiętam.Panowie szkoła szkołą podstaw nauczy nie zwalnia jednak nas zawodowców od mślenia podczas akcji obojętnie jakiej.

Offline jar67

• Bywalec
  • *
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 26, 2006, 21:15:27 »
Słuchaj Lechu. Skoro masz dar do własnej twórczości to może wydałbyś jakiś tomik poezji. Jeszcze byś mógł chłopie dorobić sobie. Co o tym sądzisz? Co do przyjemności to w naszych czasach dla chcącego nic trudnego. Mamy w Polsce niedrogą komunikację miejską i taryfiarzy z którymi można się dogadać co do ceny. Sądzę że w Bydgoszczy jest tak samo - przecież to spore miasto. Sam piszesz że byłeś tam bardzo dawno więc nie wiesz jak tam jest dzisiaj. na pewno wiele się zmieniło. Kumple mi mówili, że w tym roku szkoła ma swoje "święto". Przychodzi 100 kurs podoficerski - GRATULACJE !!!

Offline firefighter13

• Początkujący
  • *
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 28, 2006, 22:26:59 »
Witam własnie skończyłem KKP98 było naprawdę wesoło.
Pozdrowienia dla wszystkich z KKP98 i KKP99.  Odezwijcie to rozbujamy jakąś dyuskusję, A uwieżcie mi jest o czym pisac. ^_^ ^_^ ^_^

Offline bartix

• Początkujący
  • *
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 29, 2006, 10:01:05 »
A jacy są Waszym zdaniem wykładowcy w SP w Bydgoszczy? Czy są dobrzy i czy czegoś można się nauczyć w Bydgoszczy?

Offline FIREMICHAL

• Firenurek
  • Bywalec
  • *
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 29, 2006, 11:33:05 »
Jak się pytasz o wykładowców to Ci odpowiem.Chcą nauczyć i zrobią to.Po tej szkole naprawdę będziesz coś umiał.Jest trochę prać gospodarczych ale nie bierz ze sobą młotka bo tam jeden jest- Gienio T. -młot nad młoty.Nawet nie chce mi się o nim pisać.Jak go zobaczysz to od razu przyjeb łopatą.Reszta ludzi jest ok.Najlepsi to Jabol,Gąsior,Piskorz,Sawosz.... A Gieniowi przyjeb...Powodzenia ^_^

Offline jar67

• Bywalec
  • *
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 30, 2006, 18:11:57 »
firemichal - ciekawe co by ten Gienio mógł powiedzieć na Twój temat - hehe!!!

Offline lang

• KLUBOWICZ
  • VIP
  • *
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 30, 2006, 18:13:17 »
A Gieniowi przyjeb...Powodzenia ^_^

To jeszcze dodaj do tego Andrzejka P.
„Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz” Mahatma Gandhi

próby zamiany zastygłego betonu w szarą masę zdolną do absorpcji są z góry skazane na niepowodzenie

Offline Hanti

• Bywalec
  • *
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 30, 2006, 20:55:18 »
No Gienio " mistrz świata i okolicy", a wystarczyło się dogadać z kompanią, co do Andrzejka P. to zdanie jak najlepsze, facet ok, kilku ludzi jeszcze godnych uwagi.... wymieniać zbyt długo. Nauczyć się czegoś nauczysz,tylko szkoda ze materiał przeładowany rzeczami potem w znacznej mierze nie przydatnymi, w pewnej części. Pozdrawiam. :rolleyes:

Offline FIREMICHAL

• Firenurek
  • Bywalec
  • *
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 02, 2006, 10:17:11 »
Drogi kolego Jar67. Jeśli chodzio Gienia i jego zdanie na mój temat,to miał on czas mnie oceniać.Traz my,jako absolwenci SP PSP a dokładnie kkp98 go ocenimy.I nie wydaje mi się że będzie to dobra ocena,bo na taką ocenę nie zasługuje ktoś,kto przez cztery miesiące rzuca ci kłody pod nogi,psuje krew i zmusza do kupienia kałacha. Pewnie p.Gienio będzie to czytał,i niech wie,że połowa liniówki jest za odsunięciem Gienia od elewów bo On przynosi wstyd tej szkole a taka opinia idzie w caaałą Polskę. a na złą opinię ta szkoła nie zasługuje,bo reszta instruktorów traktuje nas jak strażaków a nie jak jełopów tak jak robił to Gienio.Najwidoczniej po sobie wie,jak dotrzeć do elewa ^_^

Offline rademenes99

• Bywalec
  • *
  • Milczenie jest złotem, mowa żródłem nieporozumień.
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 08, 2006, 14:35:20 »
FIREMICHAL podpisuję się pod tym co napisałeś dwoma rękami; mam tylko drobną uwagę: NAJWIĘKSZY JEŁOP TO WŁAŚNIE GIENIU ZWANY SZPONEM LUB PAZUREM...kto był w Bydgoszczy wie o kim mówię...
Pozdrawiam wszystkich z KKP 84
Ekspert to człowiek który przestał myśleć - on wie ;).

Offline jar67

• Bywalec
  • *
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 08, 2006, 19:30:14 »
Popytałem tu i tam o tego Gienia na którym tak jeździcie, bo najłatwiej komuś tyłek rąbać na odległość. Nie powiem zdania są podzielone, ale większość opinii jest bardziej neutralna niż negatywna. Jesteśmy formacją mundurową w której należy zachować pewne zachowania. Tym bardziej w szkole. Sami wiecie że nie jest łatwo utrzymać dyscyplinę gdy się ma doczynienia z tyloma facetami naraz. Gienek też bywa kierownikiem kursu, więc na pewno nie chce się tłumaczyć za zachowanie swych podopiecznych i co nieco podkręca dryl.

Offline rademenes99

• Bywalec
  • *
  • Milczenie jest złotem, mowa żródłem nieporozumień.
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 08, 2006, 20:29:32 »
Kolego JAR67; byłeś w Bydgoszczy, czy znasz tylko ze słyszenia... Z Twojej wypowiedzi   wnioskuje że nie... oprócz niego są inni wykładowcy i jakoś sobie radzą z kursami bez uciekania sie do metod w/w. Człowiek powinien zostać człowiekiem bez względu na to jaką ma funkcje...u niektórych człowieczeństwo bywa w zaniku...
Nie będę sie więcej rozpisywał... bo to porostu  nie ma sensu...
Było - mineło, ważniejsze są plusy tej szkoły od nielicznych na szczęście minusów. :mellow:
Ekspert to człowiek który przestał myśleć - on wie ;).

Offline bartix

• Początkujący
  • *
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 21, 2006, 15:36:35 »
Powiedziałbym tak: jak wszędzie ludzie są różni, podobnie jak wykładowcy w SP PSP w Bydgoszczy. Może tym razem o tych lepszych...
Numer 1: kpt. Piskorz. Za wiedzę, kulturę osobistą (o co nie zawsze łatwo), zaangażowanie, podejście do zajęć i do ćwiczących. Profesjonalista.
Numer 2: asp. Leszyński. Zdecydowanie najlepszy z aspirantów. Wiedza o sprzęcie na najwyższym poziomie. Pompy, pilarki, przecinarki i inny sprzęt ma w małym palcu.
Numer 3: bryg. Gumiński. Za sposób przekazywania wiedzy. Mówiąc wprost: dobry nauczyciel. Jako człowiek surowy i zasadniczy. Być może tak trzeba, aby trzymać poziom szkoły.
Numer 4: kpt. Jabłoński. Za inwencję na ćwiczeniach. Za to, że daje się lubić. Jednocześnie wymaga i trzyma poziom godny oficera.

Ciekawe co absolwenci SP w Bydgoszczy na moje oceny...
Następnym razem o tych gorszych, a nawet złych wykładowcach w SP PSP Bydgoszcz.

fazi

• Gość
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 30, 2006, 15:23:34 »
witam pozdrowienia dla kkp98 od kkp99 jest super

Offline mruwa24

• Bywalec
  • *
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 30, 2006, 23:41:47 »
Nio dobra, ale czy tam jest tak samo jak do Częstochowy trudno się dostac?! i jakie sa kryteria... ?

Offline karolsylwia

• Bywalec
  • *
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 01, 2007, 20:51:33 »
pozdro dla kks 9/2006 jest spoko i najlepsze życzenia dla J.W.