Autor Wątek: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy  (Przeczytany 215490 razy)

Offline Paruwka

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 45
    • http://
Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« dnia: Czerwiec 10, 2006, 13:26:32 »
SZKOŁA PODOFICERSKA
PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W BYDGOSZCZY

Panowie a co powiecie na temat tej szkoły? Może ktoś z was ją ukończył?
Piszcie..... interesuje mnie wszystko związane z Tą szkołą......
« Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2007, 07:34:27 wysłana przez bulon »

Offline lang

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.460
Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 10, 2006, 21:16:47 »
A co - masz skierowanie?
„Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz” Mahatma Gandhi

próby zamiany zastygłego betonu w szarą masę zdolną do absorpcji są z góry skazane na niepowodzenie

Offline FIREMICHAL

  • Firenurek
  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 61
Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 10, 2006, 21:59:21 »
Jak masz skierowanie na 3 lipca to zadzwoń do mnie 502 172 772

Offline Ajax

  • Pokój to tylko brak wojny.
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.310
  • Cały świat gra komedię!
    • http://
Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 10, 2006, 22:53:48 »
Hm.... coś tam Was napewno nauczy, ale reszta.... no ,wiadomo -_-?Powodzenia!
Pozdr.
Nie jeden brak wiedzy nadrabia wazeliną.

Offline jarecki

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 11, 2006, 20:41:06 »
no i uwaga na Misia (kiero ośrodka) potrafi wywalic z kursu na dzien przed zakonczeniem.

A slyszal z Was szanownych kolegów, że to już ostatnie podrygi podoficerki w Bydgoszczy? czy to tylko ploty.
 Pozdrawiam

Offline lang

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.460
Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 11, 2006, 22:44:32 »
To nie Miś jest taki skory do wywalania tylko Gumiś ;). A najlepsze dzieło to Prokop. Nikt go nie przebije :)
„Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz” Mahatma Gandhi

próby zamiany zastygłego betonu w szarą masę zdolną do absorpcji są z góry skazane na niepowodzenie

Offline grzegorz1203

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 12, 2006, 23:03:58 »
Po przyjeżdzie trzeba bardzo dokładnie przyjąć pokuj.Zajrzeć w każdy kąt dosłownie w każdy. Dlatego tak pisze ponieważ po zakończeniu kursu pokoje trzeba zdać a w tedy się okazuje, że to jest uszkodzone lub tamto a ceny są duże.
Komfort mieszkania jest bardzo dobry i nigdzie takiego nie ma, nauczą napewno jak nie za pierwszym to za drugim razem ogolnie nie jest źle.
Podstawa nie pokazać się pierwszego dnia, w tlumie jest bezpiecznie

Offline Paruwka

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 45
    • http://
Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 15, 2006, 11:45:52 »
A ha dzięki dzięki pytam tak z ciekawości.Teraz mam zamiar odsłużyć wojo a w przyszłym roku będe starał sie Do Bydgoszczy... Pozdrawiam

Offline lupus78

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 77
Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 17, 2006, 15:24:43 »
Witam.
Byłem na KKP 81 w tej szkole
Bardzo mi sie podobało a szczególnie to że nie było służb na kuchni i wart (nie to co w Czestochowie) a i kantyna dobrze zaopatrzona :)
A Gumiś faktycznie postrach ale Misiu spoko. Najfajniejszy był Kamyk  :mellow:

Pozdrawiam wszystkich absolwentów

Offline strażak998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 27
  • nie dam ci tak szybko spokoju
Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 21, 2006, 22:43:21 »
Witam wszystkich ja byłem w szkole pod. ofic. w bydgoszczy w 97 rok.gdzie warunki socjalne i bytowe były ,np.14 osobowe pokoje. Ale i tak uważam,że jest to jedna  znajleprzych szkół pozarniczych w polsce i tam się można naprawdę czegoś nauczyć

a wam droga młodzieży to juz za przeproszeniem sie w du..... przewraca powinniście tak jak my na kursie 37
pracować na budowie poligonu i jeszcze się pilnie uczyć . A jeśli chodzi o Misia czy o Gumisia to są spoko gościę prokop to troszkę szajbnięty

pozdrowionka

Offline rademenes99

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 85
  • Milczenie jest złotem, mowa żródłem nieporozumień.
Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 23, 2006, 12:51:21 »
 :mellow: Skończyłem, tę szlachetną uczelnie 2 lata temu, warunki mieszkaniowe naprawdę super, podstawa dobrze przyjac pokój ;), na podziale też spoko najlepsza zmiana 2 (dziwne, ale prawda), no i najwazniejsze trzeba się uczyć nie ma innej mozliwości - chociaz trochę, ale w końcu po to się idzie na kurs ;). Mozna się sporo nauczyć ( w odróżnieniu od Częstochowy, gdzie ucza ludzie którzy maja tylko opanowaną  teorie... ).Sa goście spoko i inni, tych pierwszych jest więcej i to jest najwazniejsze... Największy słuzbista Gumiś i z-ca wydziału liniowego..... The best is Jabol...
Pozdrawiam wszystkich absolwentów.
Ps. przynajmniej nikt sobie nie odbiera życia z powodu kursu jak w CSPSP....
Ekspert to człowiek który przestał myśleć - on wie ;).

Offline Fajerek

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 23, 2006, 23:00:13 »
Pragnę się dostac do szkoły podoficerskiej PSP w Bydgoszczy, sle na stronie nic nie ma odnośnie przyjęc. Więc mam takie pytanie jeśli ktoś zna na nie odpowiedź to będę barrdzo wdzięczny :
Jakie trzeba spełnic kryteria aby zostac przyjętym na kurs szeregowców ?
Czy mozna zaraz po kursie szeregowców przejśc na kurs podoficerów ?
Na jakich zasadach są przyjmowani chętni spoza PSP ?
Proszę o szybką odpowiedź. Dziękuję z góry.

Offline radas

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 25, 2006, 18:21:40 »

Ps. przynajmniej nikt sobie nie odbiera życia z powodu kursu jak w CSPSP....

a kiedy ktoś życie sobie odebrał w CSPSP Cz-wa ?

Offline Deteor

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 37
Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 25, 2006, 22:16:08 »
A podczas ostatniej EDURY elew powiesił się na podpince. Był ten wątek na forum poruszany. http://www.strazak.pl/forum/index.php?topic=2688.0
« Ostatnia zmiana: Sierpień 25, 2006, 23:39:46 wysłana przez Deteor »

Offline agula@

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 01, 2006, 14:19:10 »
Ja przeszłam tam KKS i KKP 71. Było super ;) Do nauki gonią, ale przeciez musimy się czegoś nauczyć ;-) Samo miasto też klawe - Medyk, Savoy, Dom starości ;):):)

Offline raszejj

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 27
    • OSP Długie
Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 13, 2006, 22:54:51 »
W moim przypadku z nauki nie błyszcze, ale za to na sprawność fizyczna nie narzekam i czy mam szanse na dostanie sie?????

Offline michal1980@op.pl

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 52
Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 06, 2006, 20:24:36 »
Szkoła jest super!! Warunki mieszkaniowe jeszcze lepsze. Trochę krwi psuje człowiek o imieniu Gienio vel Szpon, vel Paczek... A Jabol faktycznie jest the best!!!!! Tylko musiałem się troche u Niego nalatać żeby zaliczyć drogówkę i ADR-y.
FIREMICHAŁ

Offline Hanti

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 78
Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 10, 2006, 20:57:37 »
Jezu, tak pieprzycie, michał1980, jasne że walisz opinie o szkole, mieście, jezeli nawet nie wiesz
nawet jak dojść do najbliższego marketu, smaku kobiet z Bydgoszczy nawet nie poczułeś, a pot poligonu czujesz jak wraca kompania do koszar. porażka "młody kawalerze". :wacko:

Offline boszo

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 267
Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 11, 2006, 12:50:16 »
Oooo... Siemka Hanti. Wnoszac po tonie Twojego posta to wlasnie wrociles z Bydgoszczy???
Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło sie nudno, gdy umrzesz.
Julian Tuwim

Offline lang

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.460
Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 11, 2006, 20:15:35 »
a o co wam właściwie chodzi? ja miałem taką jazdę w Bydgoszczy, że juz nawet nie pamietam czy byłem na 52. czy na 54. kursie. teka non toper. syndrom zerwanego z łańcucha pieska ;)
„Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz” Mahatma Gandhi

próby zamiany zastygłego betonu w szarą masę zdolną do absorpcji są z góry skazane na niepowodzenie

Offline michal1980@op.pl

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 52
Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 13, 2006, 20:58:10 »
Hanti,znam markety w bydgoszczy i inne ciekawe miejsca ale jeśli ty byłeś w tej szkole tylko po to żeby się bawić to szkoda pieniędzy na takich pseudo podoficerów jak ty pieprzący praawiczku z wybujałą wyobraznią.
FIREMICHAŁ

Offline judzin998

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 14, 2006, 15:19:18 »
Drogi kolego michale1980 syndrom wielkości :rolleyes: ma bezpośredni wpływ na przelewanie swoich flustracji na kolegów z firmy. Umiejętność odnalezienia sie w grupie jest jedną z ważniejszych cech podoficera, trudno powiedzieć czy pan już w tej grupie jest czy dopiero będzie(zwarzywszy na ton wypowiedzi, weryfikacjia w ciągu kilku najbliższych dni). Sposób ukończenia SPPSP Bydgoszcz i zastosowane metody nie świadczą o posiadanych kwalfikacjach i umiejętnościach. A pan najwidoczniej stosuje technike "żelu i czopka" graluluję w ten sposób daleko juz się nie zajedzie, chyba, że codziennie rano czyści pan kolana i konciki ust po wyjściu od kadry.

Offline michal1980@op.pl

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 52
Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 14, 2006, 19:22:43 »
Drogi judzinie.Mój ton bierze się stąd,że nie mogę znieść gdy ktoś pisze o mnie że pieprzę chwaląc szkołę.Jeśli chodzi o wazelinkę i o brudne kolana,to najwidoczniej ty masz taki sposób robienia kariery,bo ja czekałem sześć lat na kurs podoficerski i brzydzę się wazeliniarzami.A jeśli chodzi o młodość to ty mi wyglądasz na żółtodzioba
FIREMICHAŁ

Offline Hanti

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 78
Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 15, 2006, 23:18:47 »
Proszę, michał1980 czy też FIREMICHAŁ, takie rozdwojenie kolego, to tak jak "pieprzący prawiczek", widzę że to ty lubisz dwie osobowości. Na takim poziomie dyskutował nie będę, bo nie wiem z kim gadac. tylko chyba ktoś miał racje w pracy że te sześć lat trzymał cię, oj chyba miał powody. strazaku, elewie , sekcyjny, jak się zwracać............. wyjaśnij. :mellow: :mellow: :mellow:

Offline lechu

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 22
  • 1940 i i na chodzie...
    • tym pomykam rocznik 1940 stare ale jare..
Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 26, 2006, 18:50:50 »
powiem tak wszędzie daleko przynajmniej do tych cielesnych przyjemności,uczyc się trzeba najgorsze jest to że w słowo w słowo to co zapisane w zeszycie nie toleruja żadnej twórczości własnej za mioch czasów piwo sprzedawali na miejscu był to kurs-41 zimowy zaczełem w styczniu skonczyłem w maju,za to sprzęt mają najlepszy w województwie.Kurs konczyłem przeszło 7 lat temu ale jescze niektóre formułki pamiętam.Panowie szkoła szkołą podstaw nauczy nie zwalnia jednak nas zawodowców od mślenia podczas akcji obojętnie jakiej.