Autor Wątek: Czarny Poniedziałek  (Przeczytany 6480 razy)

Offline ewaa

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Czarny Poniedziałek
« dnia: Wrzesień 30, 2016, 21:43:16 »
Jestem kobietą strażakiem i jestem z tego dumna. W poniedziałek nie stawie się do służby. W ten sposób będę protestowała przeciwko traktowaniu mnie jak przedmiot. Dzisiaj od swojego przełożonego dostałam informację, że jak nie przyjdę w poniedziałek do pracy to o premii będę mogła pomarzyć. Jak jest w Waszych jednostkach ?  Oczekuję tylko odpowiedzi od kobiet.

Offline deejayslonio

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 845
Odp: Czarny Poniedziałek
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 30, 2016, 21:51:59 »
"Premia" w PSP?
To chyba jakaś kiepska prowokacja ( chociaż sam protest popieram).

Offline Levy

  • Per aspera ad astra
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.477
Odp: Czarny Poniedziałek
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 30, 2016, 21:57:04 »
Walczące ramię feminazistek chyba dosięgnęło także i to forum...

Ostrzeżenie
***Uprzejmie proszę nie przenosić na forum języka wykopu, onetu i innego szamba***
dago

« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2016, 09:20:36 wysłana przez dago »
Wpływ dowódcy jako twórcy karności jest przodujący. Gdy dowódca ma powagę wynikającą ze stopnia i stanowiska, a ponadto dużą wiedzę i umiejętność pracy, wówczas jego wpływ działa tak silnie, że każdy podwładny uważa podporządkowanie się mu za samo przez się zrozumiałe.

Offline Fanatyk.

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 264
Odp: Czarny Poniedziałek
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 30, 2016, 22:02:27 »
Postulaty protestu jak najbardziej są ok ale żeby z tego powodu nie stawić się do pracy? Ja takich pracowników to bym wywalał:) :gwiazdki:

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: Czarny Poniedziałek
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 30, 2016, 22:09:27 »
Jestem kobietą strażakiem i jestem z tego dumna. W poniedziałek nie stawie się do służby. W ten sposób będę protestowała przeciwko traktowaniu mnie jak przedmiot. Dzisiaj od swojego przełożonego dostałam informację, że jak nie przyjdę w poniedziałek do pracy to o premii będę mogła pomarzyć. Jak jest w Waszych jednostkach ?  Oczekuję tylko odpowiedzi od kobiet.
Nie stawiaj się, weź L4 i tyle. Mi to "świato poglądowe" coś leży "martwym bykiem".
Każdy ma prawo mieć swoje poglądy w życiu prywatnym ale w służbie w dupie mam zarówno twoje jak i moje.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline mackol93

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 89
  • Cel: SA PSP POZNAŃ
Odp: Czarny Poniedziałek
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 30, 2016, 22:22:26 »
Ktoś może coś więcej napisać o tym proteście, bo mnie jakoś to przeoczyło.

Offline strazak_poznan

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 70
Odp: Czarny Poniedziałek
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 30, 2016, 23:28:42 »
"Premia" w PSP?
To chyba jakaś kiepska prowokacja ( chociaż sam protest popieram).

Służba nie rozróżnia płci... mimo tego że postulaty właściwie właściwe... Albo jesteśmy w straży albo w gimnazjum

Offline Oxandrolon

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 196
Odp: Czarny Poniedziałek
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 01, 2016, 00:19:03 »
Cytat: strazak_poznan
Służba nie rozróżnia płci... mimo tego że postulaty właściwie właściwe... Albo jesteśmy w straży albo w gimnazjum
Pozwoliłem sobie zerknąć w kryterium naboru do służby (zapisane w rozporządzeniu), i śmiem twierdzić, że jednak rozróżnia...

Offline Sylwek

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.394
Odp: Czarny Poniedziałek
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 01, 2016, 11:08:39 »
Nie stawiaj się, weź L4 i tyle.

A to tak każdy sobie może brać L4 kiedy chce? Myślałem, że trzeba być chorym, żeby dostać.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: Czarny Poniedziałek
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 01, 2016, 11:19:11 »
Nie stawiaj się, weź L4 i tyle.
A to tak każdy sobie może brać L4 kiedy chce? Myślałem, że trzeba być chorym, żeby dostać.
W straży?  :rofl:
Znam takich co na ból głowy brali wolne święta i sylwester.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Venom

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: Czarny Poniedziałek
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 01, 2016, 12:56:25 »
Jestem kobietą strażakiem i jestem z tego dumna. W poniedziałek nie stawie się do służby. W ten sposób będę protestowała przeciwko traktowaniu mnie jak przedmiot. Dzisiaj od swojego przełożonego dostałam informację, że jak nie przyjdę w poniedziałek do pracy to o premii będę mogła pomarzyć. Jak jest w Waszych jednostkach ?  Oczekuję tylko odpowiedzi od kobiet.

Służysz czy pracujesz??

Offline strazak_poznan

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 70
Odp: Czarny Poniedziałek
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 01, 2016, 13:30:36 »
Cytat: strazak_poznan
Służba nie rozróżnia płci... mimo tego że postulaty właściwie właściwe... Albo jesteśmy w straży albo w gimnazjum
Pozwoliłem sobie zerknąć w kryterium naboru do służby (zapisane w rozporządzeniu), i śmiem twierdzić, że jednak rozróżnia...

Proszę czytać ze zrozumieniem 😀

Offline biurówka

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 126
Odp: Czarny Poniedziałek
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 01, 2016, 16:09:04 »
Ja wzięłam urlop, bez problemów ze strony mojego "01".  Twój chyba żartował  :gwiazdki: (funkcjonariusze nigdy nie mieli premii) chyba że jesteś cywilem?

Offline Schaiba

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 23
Odp: Czarny Poniedziałek
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 04, 2016, 16:08:40 »
W proteście biorą udział głównie osoby, które coś tam usłyszały w TV i innych mediach a nie przeczytały projektu aktu prawnego, który niby jest protestu przyczyną.

Osoby nie w temacie informuję - chodzi o aborcję.

Mógłbym napisać szerzej, ale strazak.pl nie uważam za miejsce na polityczne spory.