Autor Wątek: wysyłanie i odbieranie listów na unitarce CS PSP Częstochowa  (Przeczytany 3920 razy)

irrytacja

  • Gość
wysyłanie i odbieranie listów na unitarce CS PSP Częstochowa
« dnia: Wrzesień 09, 2016, 20:56:02 »
Witam. Nie wiem czy dobrze trafiłam, ale nic innego nie mogę znaleźć w internecie na temat, który mnie interesuje. Do sedna. Jestem dziewczyną przyszłego strażaka, który uczęszcza do CS PSP Częstochowa. Od tygodnia trwa unitarka podczas wiadomo której zabierają telefony. I tu pojawia się moje pytanie. Czy listy, które wyślę zostaną mu przekazane? Wysłałam już jeden i zaczynam się zastanawiać, czy przypadkiem go nie wyrzucili. Na jakąkolwiek odpowiedź z jego strony pewnie nie mam co liczyć?
Jeśli pomyliłam fora, odnalazłam złą stronę to przepraszam. Chciałabym po prostu się tego dowiedzieć, a nie bardzo wiem gdzie napisać :(

Offline aspiryna

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 337
Odp: wysyłanie i odbieranie listów na unitarce CS PSP Częstochowa
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 12, 2016, 17:34:03 »
Jak najbardziej dotrze do niego ten list i to jedyna możliwość komunikacji. Przynajmniej tak było kiedyś... Odpisać też powinien bo dostęp do znaczków słuchacze posiadają. 

Offline MSJ

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 256
  • F998
    • Sklep dla Strażaka
Odp: wysyłanie i odbieranie listów na unitarce CS PSP Częstochowa
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 23, 2016, 10:52:06 »
Często wysyłamy paczki na adres szkoły, nie mieliśmy sygnałów, że nie dochodzą.
Sprzęt ratowniczy, książki i gadżety dla strażaków ----> http://www.fabryka998.pl

Offline peterek

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.260
Odp: wysyłanie i odbieranie listów na unitarce CS PSP Częstochowa
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 23, 2016, 17:37:09 »
dla pewności wyślij polecony, a dodatkowo potwierdzenie odbioru da Ci pewność, że odebrał go w określonym dniu -_-
pozdrawiam

Offline Zdenerwowana

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 0
Odp: wysyłanie i odbieranie listów na unitarce CS PSP Częstochowa
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 08, 2017, 15:46:17 »
Witam, mam pytanie dotyczące listów.
Chciałam zapytać czy listy wysyłane od słuchaczy są codziennie dostarczane na pocztę, czy może tylko w określone dni?
Jak to ogólnie wygląda?
I jeszcze jedno... Czy ja mogę wysłać list do konkretnej osoby adresując go na "Centralna Szkoła Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie,ul. Sabinowska 62/64, 42-200 Częstochowa" z imieniem i nazwiskiem, czy muszę jeszcze coś dodać by trafił do słuchacza??

Byłabym wdzięczna za jakąkolwiek pomoc. Z góry dziękuję i pozdrawiam

Offline PabloGCBA

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 237
Odp: wysyłanie i odbieranie listów na unitarce CS PSP Częstochowa
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 08, 2017, 18:30:01 »
Patrząc po nicku to ostra desperacja 😂
odwaga powinna pozostać w szufladzie! W straży trzeba myśleć a nie strugać bohatera

Offline aspiryna

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 337
Odp: wysyłanie i odbieranie listów na unitarce CS PSP Częstochowa
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 08, 2017, 19:02:20 »
@Zdenerwowana
Na budynku szkoły jest skrzynka pocztowa-kwestia tylko tego kiedy poczta jest odbierana
Musisz zaadersowac imieniem i nazwiskiem (można dodać "słuchacz") i adres szkoły

Offline adamus67

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 144
Odp: wysyłanie i odbieranie listów na unitarce CS PSP Częstochowa
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 09, 2017, 08:51:47 »
List dotrze do niego napewno, ale wcześniej swoje będzie musiał za niego odrobić  :straz: listy i unitarka to jedno z lepszych wspomnień ze szkoły  ^_^
" Dobry plan wykonany natychmiast, jest lepszy,niż idealny plan wykonany dziesięć minut później."  gen. George Patton