Autor Wątek: Co zabrać na szkolenia  (Przeczytany 15830 razy)

Offline ryba0312

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 11
Co zabrać na szkolenia
« dnia: Maj 16, 2016, 21:33:55 »
Od godziny grzebię w internecie i szukam podstaw prawnych do tego co zabrać ze sobą na kurs 1 i 2 stopnia. Jakby ktoś mógł zapodać jakimś materiałem źródłowym to bym był wdzięczny.

Offline radk177

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 282
Odp: Co zabrać na szkolenia
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 16, 2016, 22:18:51 »
Na pierwszych zajęciach zazwyczaj są wykłady oraz bhp więc wystarczy ubranie koszarowe moim zdaniem.  O reszcie dowiesz się na następnym spotkaniu.

Offline Fistach

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.339
Odp: Co zabrać na szkolenia
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 17, 2016, 15:38:30 »
Koszarowe +specjalne, coś do picia i przekąszenia.

Offline Feniks

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 439
Odp: Co zabrać na szkolenia
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 17, 2016, 17:43:32 »
O wymogi najprościej zapytać komendę organizującą szkolenie... Bo może być najpierw teoria potem praktyka, a mogą mieszać jedno z drugim.

Offline PCT

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 252
  • Dowódca Plutonu
Odp: Co zabrać na szkolenia
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 17, 2016, 18:32:18 »
Od godziny grzebię w internecie i szukam podstaw prawnych do tego co zabrać ze sobą na kurs 1 i 2 stopnia. Jakby ktoś mógł zapodać jakimś materiałem źródłowym to bym był wdzięczny.

W jakim celu zadajesz pytanie? Ja przed rozpoczęciem kursu dostałem rozpiskę, która zawierała wszystkie potrzebne elementy wyposażenia. Jeśli chodzi o Bydgoszcz, mogę podrzucić na PW ;)
Bardziej honorowe jest być wyniesionym na tron niż go odziedziczyć...
N. Machiavelli

Offline Levy

  • Per aspera ad astra
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.477
Odp: Co zabrać na szkolenia
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 17, 2016, 18:35:42 »
Od godziny grzebię w internecie i szukam podstaw prawnych do tego co zabrać ze sobą na kurs 1 i 2 stopnia. Jakby ktoś mógł zapodać jakimś materiałem źródłowym to bym był wdzięczny.

W jakim celu zadajesz pytanie? Ja przed rozpoczęciem kursu dostałem rozpiskę, która zawierała wszystkie potrzebne elementy wyposażenia. Jeśli chodzi o Bydgoszcz, mogę podrzucić na PW ;)

To jest forum ochotników i chodzi o szkolenie podstawowe OSP.

Koszar, ŚOI, zeszyt, pisadło.
Wpływ dowódcy jako twórcy karności jest przodujący. Gdy dowódca ma powagę wynikającą ze stopnia i stanowiska, a ponadto dużą wiedzę i umiejętność pracy, wówczas jego wpływ działa tak silnie, że każdy podwładny uważa podporządkowanie się mu za samo przez się zrozumiałe.

Offline uglibugli

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 119
Odp: Co zabrać na szkolenia
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 17, 2016, 20:02:19 »
Jeeezu macie w ogóle naczelnika w straży??
"Z ławeczką zadzierasz? Ciulu niemyty!"

Offline ryba0312

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Co zabrać na szkolenia
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 18, 2016, 19:26:49 »
Tak mamy. Ale nie wiem tylko dlatego, że nie otrzymaliśmy rozpiski na pierwsze zajęcia.