Autor Wątek: Podwyżki 2017  (Przeczytany 385537 razy)

Offline radca

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 843
Odp: Podwyżki 2017
« Odpowiedź #600 dnia: Wrzesień 28, 2017, 12:35:34 »
Eqinox po raz kolejny sugerujesz banialuki.
Garnizon warszawski PSP nie może mieć 9.200 osób. każdy rozsądny człowiek to wie.
Dodatku stołecznego w PSP nie ma - to ktos tak oczytany i obyty w prawie jak ty zapewne tez to wie :).
Garnizon Policji w stolicy ma zapewne wiecej niż 9200 osób.
Prosze nie siej plotek tylko zastanów się przez moment:)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 28, 2017, 12:39:21 wysłana przez radca »

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.356
Odp: Podwyżki 2017
« Odpowiedź #601 dnia: Wrzesień 28, 2017, 13:12:01 »
Eqinox po raz kolejny sugerujesz banialuki.
Garnizon warszawski PSP nie może mieć 9.200 osób. każdy rozsądny człowiek to wie.
Gdzie to napisałem? Bo kurcze nie kojarzę  :wacko: Znowu napieprzysz kocopałów i nic nie nie odpowiesz!
Prosze nie siej plotek tylko zastanów się przez moment:)
Nad czym mam się zastanowić?
Garnizon Policji w stolicy ma zapewne wiecej niż 9200 osób.
Zapewne? A mogę prosić o szczegółowe dane.... Podyskutujemy.
Żyj rzeczywistością. Piszę o PSP więc odpowiedz mi bo znam kolegów ze stolicy i uwierz mi że żadnego stołecznego dodatku nie mają.
Ale powinni mieć tak samo jak policjanci  :wacko:
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 28, 2017, 13:43:52 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline radca

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 843
Odp: Podwyżki 2017
« Odpowiedź #602 dnia: Wrzesień 28, 2017, 15:39:24 »
eqiunox wygooglaj sobie :)
Albo podzwoń po kolegach.
Albo poczekaj aż ktos ci podesle jakis  :kwit:
 :rofl:

i nie obiecuje ze cokolwiek dostaniesz :rofl:

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.356
Odp: Podwyżki 2017
« Odpowiedź #603 dnia: Wrzesień 28, 2017, 16:05:34 »
eqiunox wygooglaj sobie :)
Albo podzwoń po kolegach.
Albo poczekaj aż ktos ci podesle jakis  :kwit:
 :rofl:
i nie obiecuje ze cokolwiek dostaniesz :rofl:
Znowu odpowiadasz bardzo wybiórczo ale tak już z tobą jest jak ci argumentów brak.
Odpowiedz:
Eqinox po raz kolejny sugerujesz banialuki.
Garnizon warszawski PSP nie może mieć 9.200 osób. każdy rozsądny człowiek to wie.
Gdzie to napisałem? Bo kurcze nie kojarzę  :wacko: Znowu napieprzysz kocopałów i nic nie nie odpowiesz!
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.926
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Podwyżki 2017
« Odpowiedź #604 dnia: Wrzesień 28, 2017, 18:47:50 »
Te twoje cytaty naszych wypocin przy Twoich wypowiedziach mnie rozwalają..ale przytoczę nie Twój.
Cytuj
    Na wniosek szefa MSWiA Mariusza Błaszczaka rząd podjął także decyzję o podniesieniu wysokości dodatku stołecznego
    Podwyżki dla funkcjonariuszy zakłada także ustanowiony przez rząd program modernizacji służb mundurowych
    Zakłada on, że do policji, straży: pożarnej i granicznej oraz BOR trafi w sumie ponad 9 mld złotych


- Więcej pieniędzy otrzymają policjanci, którzy pełnią służbę w strukturach stołecznego garnizonu. Kwota dodatku nie była zmieniana od 2009 roku i aktualnie jest to 304,70 zł. Będzie on podniesiony o 170 zł - czytamy w komunikacie MSWiA. Wyższy dodatek stołeczny ma otrzymać ponad 9 tys. 200 funkcjonariuszy, którzy pełnią służbę na terenie Warszawy.
Czyli z tego wynika że ponadto tych 13 zł od 01.01.2018 roku policja otrzyma średni na etat / pieniądze nie związane z projektem modernizacji po 173 zł. Oczywiście chodzi tutaj o dodatek stołeczny. Wydaje mi się to polityczne podejście do obrony klubu i manifestacji a po drugie wrzucenie czegoś śmierdzącego do gniazda os gdzie skłóci całą policję. Czekam na ruch nielubianych przez ministra związkowców policyjnych aczkolwiek nasze pisma już poszły.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.356
Odp: Podwyżki 2017
« Odpowiedź #605 dnia: Wrzesień 28, 2017, 19:22:21 »
Te twoje cytaty naszych wypocin przy Twoich wypowiedziach mnie rozwalają..ale przytoczę nie Twój.
Cytuj
    Na wniosek szefa MSWiA Mariusza Błaszczaka rząd podjął także decyzję o podniesieniu wysokości dodatku stołecznego
    Podwyżki dla funkcjonariuszy zakłada także ustanowiony przez rząd program modernizacji służb mundurowych
    Zakłada on, że do policji, straży: pożarnej i granicznej oraz BOR trafi w sumie ponad 9 mld złotych


- Więcej pieniędzy otrzymają policjanci, którzy pełnią służbę w strukturach stołecznego garnizonu. Kwota dodatku nie była zmieniana od 2009 roku i aktualnie jest to 304,70 zł. Będzie on podniesiony o 170 zł - czytamy w komunikacie MSWiA. Wyższy dodatek stołeczny ma otrzymać ponad 9 tys. 200 funkcjonariuszy, którzy pełnią służbę na terenie Warszawy.
Czyli z tego wynika że ponadto tych 13 zł od 01.01.2018 roku policja otrzyma średni na etat / pieniądze nie związane z projektem modernizacji po 173 zł. Oczywiście chodzi tutaj o dodatek stołeczny. Wydaje mi się to polityczne podejście do obrony klubu i manifestacji a po drugie wrzucenie czegoś śmierdzącego do gniazda os gdzie skłóci całą policję. Czekam na ruch nielubianych przez ministra związkowców policyjnych aczkolwiek nasze pisma już poszły.
A mnie twoja logika 173 zł * 13 miesięcy razy (niech będzie na bogato dla) 10000 policjantów to daje razem 22,5 mln zł. Zostaje 127,5 mln. zł.  A jak byś jeszcze doczytał że ma dotyczyć najgorzej zarabiających funkcjonariuszy to byś wiedział że może to dać podwyżkę kilkudziesięciu tysiącom funkcjonariuszy na najniższych stanowiskach.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline mirek1

  • Jeszcze nigdy w dziejach tak wielu nie mówiło tak wiele do tak wielu, mając do powiedzenia tak niewiele.
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 941
  • "Tylko głupiec ma odpowiedź na wszystko."A.France
Odp: Podwyżki 2017
« Odpowiedź #606 dnia: Wrzesień 29, 2017, 07:29:22 »
Tak się złożyło , że byłem świadkiem bezpośredniej wypowiedzi jaśnie pana ministra w tvp info. , który to zapowiadał szumnie wzrost płac i dodatku stołecznego dla funkcjonariuszy podległych mu służb.
     Kochani dodatek stołeczny jest tylko w dwóch instytucjach - policji i straży granicznej.  :gwiazdki: Może to i dobrze, że im on wzrośnie, bo miasto duże i specyficzne nie tylko w zarobkach ale i w cenach towarów i usług.  :krzyk:
  Ale reszta pieniążków zapowiadana przez ministra ma być spożytkowana na wzrost uposażenia w najniższych grupach we wszystkich formacjach podległych MSW. A to wynika z prostej logiki! gdyż w 2018r wzrośnie kolejny raz  płaca minimalna / najniższa krajowa w 2018 roku wyniesie 2100 zł, a minimalna stawka godzinowa wyniesie 13,7 zł. /
 Nasze najniższe grupy już by były  blisko  tej kwoty.  :rofl: co nadal by de motywowało potencjalnych kandydatów do służby w formacjach MSW.
 Ale jak to szumnie zabrzmiało "kolejna podwyżka dla służb", co bardzo szybko podchwyciły pismaki uogólniając.  :rofl:
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 29, 2017, 08:12:59 wysłana przez mirek1 »
Tylko dwie rzeczy są nieskończone : wszechświat i ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
                                      Albert Einstein

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.926
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Podwyżki 2017
« Odpowiedź #607 dnia: Wrzesień 29, 2017, 09:08:27 »
Te twoje cytaty naszych wypocin przy Twoich wypowiedziach mnie rozwalają..ale przytoczę nie Twój.
Cytuj
    Na wniosek szefa MSWiA Mariusza Błaszczaka rząd podjął także decyzję o podniesieniu wysokości dodatku stołecznego
    Podwyżki dla funkcjonariuszy zakłada także ustanowiony przez rząd program modernizacji służb mundurowych
    Zakłada on, że do policji, straży: pożarnej i granicznej oraz BOR trafi w sumie ponad 9 mld złotych


- Więcej pieniędzy otrzymają policjanci, którzy pełnią służbę w strukturach stołecznego garnizonu. Kwota dodatku nie była zmieniana od 2009 roku i aktualnie jest to 304,70 zł. Będzie on podniesiony o 170 zł - czytamy w komunikacie MSWiA. Wyższy dodatek stołeczny ma otrzymać ponad 9 tys. 200 funkcjonariuszy, którzy pełnią służbę na terenie Warszawy.
Czyli z tego wynika że ponadto tych 13 zł od 01.01.2018 roku policja otrzyma średni na etat / pieniądze nie związane z projektem modernizacji po 173 zł. Oczywiście chodzi tutaj o dodatek stołeczny. Wydaje mi się to polityczne podejście do obrony klubu i manifestacji a po drugie wrzucenie czegoś śmierdzącego do gniazda os gdzie skłóci całą policję. Czekam na ruch nielubianych przez ministra związkowców policyjnych aczkolwiek nasze pisma już poszły.
A mnie twoja logika 173 zł * 13 miesięcy razy (niech będzie na bogato dla) 10000 policjantów to daje razem 22,5 mln zł. Zostaje 127,5 mln. zł.  A jak byś jeszcze doczytał że ma dotyczyć najgorzej zarabiających funkcjonariuszy to byś wiedział że może to dać podwyżkę kilkudziesięciu tysiącom funkcjonariuszy na najniższych stanowiskach.
Przypomnę Ci że 13 zł dostaną wszyscy mundurowi od stycznia więc nie przekręcaj że razy 13.Ponadto przeczytaj dobrze...
Cytuj
Dziś rząd zatwierdził podwyżki dla najmniej zarabiających i nowo przyjętych funkcjonariuszy  służb podległych MSWiA. Na ten cel zostanie przeznaczona kwota w wysokości 150 mln złotych.

Także na wniosek ministra Mariusza Błaszczaka Rada Ministrów podjęła decyzję o podniesieniu wysokości dodatku stołecznego. Więcej pieniędzy otrzymają policjanci, którzy pełnią służbę w strukturach stołecznego garnizonu. Kwota dodatku nie była zmieniana od 2009 roku i aktualnie jest to 304,70 zł. Będzie on podniesiony o 170 zł.

Wyższy dodatek stołeczny otrzyma ponad 9200 funkcjonariuszy, którzy pełnią służbę na terenie Warszawy.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.356
Odp: Podwyżki 2017
« Odpowiedź #608 dnia: Wrzesień 29, 2017, 11:23:38 »
Przypomnę Ci że 13 zł dostaną wszyscy mundurowi od stycznia więc nie przekręcaj że razy 13.Ponadto przeczytaj dobrze...
13 w obliczeniach oznacza 12 miesięcy uposażenia i tzw. trzynaskę razem 13 uposażeń :P Zresztą napisałem razy 13 miesięcy.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.926
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Podwyżki 2017
« Odpowiedź #609 dnia: Wrzesień 29, 2017, 11:52:11 »
Przypomnę Ci że 13 zł dostaną wszyscy mundurowi od stycznia więc nie przekręcaj że razy 13.Ponadto przeczytaj dobrze...
13 w obliczeniach oznacza 12 miesięcy uposażenia i tzw. trzynaskę razem 13 uposażeń :P Zresztą napisałem razy 13 miesięcy.
Gubisz się i to bardzo a jak lubisz przytaczać cytaty to i ja Tobie...
Cytuj
A mnie twoja logika 173 zł * 13 miesięcy razy

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.356
Odp: Podwyżki 2017
« Odpowiedź #610 dnia: Wrzesień 29, 2017, 12:18:04 »
A mnie twoja logika 173 zł * 13 miesięcy razy (niech będzie na bogato dla) 10000 policjantów to daje razem 22,5 mln zł. Zostaje 127,5 mln. zł.  A jak byś jeszcze doczytał że ma dotyczyć najgorzej zarabiających funkcjonariuszy to byś wiedział że może to dać podwyżkę kilkudziesięciu tysiącom funkcjonariuszy na najniższych stanowiskach.
Dobijasz mnie, roztłumacze bez słów 173 zł*13 (miesięcy)*10000 policjantów. Tak należy interpretować moje obliczenia skąd wziąłeś 13 zł nie mam pojęcia.
A 13 zł. o tkórych mówisz jest w ramach ustawy modernizacyjnej nie dodatkowej puli 150 mln. zł.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline arkadiusz22

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 23
Odp: Podwyżki 2017
« Odpowiedź #611 dnia: Wrzesień 30, 2017, 13:00:58 »
panowie te 13zl dostaniemy jak dostaliśmy 53zl czyli wyjdzie  0000000000zl

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.356
Odp: Podwyżki 2017
« Odpowiedź #612 dnia: Wrzesień 30, 2017, 13:14:01 »
panowie te 13zl dostaniemy jak dostaliśmy 53zl czyli wyjdzie  0000000000zl
Z całym szacunkiem ale 53 zł. u mnie zostało spożytkowane na awans o grupę 15% ludzi i wyrównanie dodatków dla kolejnych 15% (nawet podpisywałem protokół z uzgodnień bo 01 chciał transparentności wydawania pieniędzy z ustawy modernizacyjnej).  Znam KP w której dobili do 50% stanu z podwyżką jak się zmienił KP.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline arkadiusz22

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 23
Odp: Podwyżki 2017
« Odpowiedź #613 dnia: Wrzesień 30, 2017, 14:15:38 »
a jak by nie było  tych 53zl to tez by były awanse w stopniach itp, ja co roku , a co do wyrównania dodatku to chyba w biurze

Offline arkadiusz22

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 23
Odp: Podwyżki 2017
« Odpowiedź #614 dnia: Wrzesień 30, 2017, 14:20:54 »
a jak by nie było  tych 53zl to tez by były awanse w stopniach itp, ja co roku , a co do wyrównania dodatku to chyba w biurze
    a co z reszta strażaków co niedostali  nic ani awansu ani dodatku , a to byly ich też  pieniądze

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.356
Odp: Podwyżki 2017
« Odpowiedź #615 dnia: Wrzesień 30, 2017, 14:45:00 »
a co z reszta strażaków co niedostali  nic ani awansu ani dodatku , a to byly ich też  pieniądze
Nie były ich, widziałeś porozumienie miedzy KG i a przewodniczącymi ZZ? Był tam taki załącznik który spowodował, że nie wszyscy KM/KP dali pieniądze ludziom i mieli do tego prawo.... Ale z pretensjami do szefów krajowych nie do mnie.
Na przykład ja nie dostałem... Jakoś przyjął to mój mózg, że to lepsze rozwiązanie niż dawanie groszy w motywacyjnym, ludzie dostali grupy... kilku kolejnych dostanie w listopadzie :wacko:
a jak by nie było  tych 53zl to tez by były awanse w stopniach itp, ja co roku , a co do wyrównania dodatku to chyba w biurze
Tylko jeden biurowy dostał reszta PB i SK, młody chłopak po SGSP rzucony na bardzo głęboka wodę i okazało się że świetnie sobie radzi.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline janosik

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 393
  • OSP & PSP
Odp: Podwyżki 2017
« Odpowiedź #616 dnia: Wrzesień 30, 2017, 21:54:37 »
Kolejny raz kolega Eginox udowadnia, że pełni służbę w jakiejś "wzorcowej" komendzie..., w której najbardziej doceniani są strażacy z podziału, o najniższych dodatkach, itd., itp., ale czy taka KP istnieje? Czy to tylko bicie piany jak w każdym poście, w którym oczywiście nie może zabraknąć twojego bieżącego komentarza. Chyba sam kiedyś napisałeś, ze jesteś 02, więc jeszcze tylko powiedz gdzie, to zadzwonimy i popytamy ile jest w tym prawdy...

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.356
Odp: Podwyżki 2017
« Odpowiedź #617 dnia: Październik 01, 2017, 11:46:26 »
Kolejny raz kolega Eginox udowadnia, że pełni służbę w jakiejś "wzorcowej" komendzie..., w której najbardziej doceniani są strażacy z podziału, o najniższych dodatkach, itd., itp., ale czy taka KP istnieje?
Czy jest wzorcowa nie wiem ale wiem tyle jak nadchodził rychły koniec załącznika nr 6 to awansowaliśmy 1/4 stanu komendy (większość podoficerów na 7 grupę) na grupy które załącznik przewidywał (oddawanie dodatków zajęło rok). Czy istnieje chcesz to potraktuj to jako baśń bo naprawdę w moim samopoczuciu to  nic nie zmieni, dowalę jeszcze trochę faktów żaden dowódca zmiany nie ma mniej jak 1200 zł dodatku, żaden z-ca dcy zmiany nie ma mniej jak 1100, żaden funkcjonariusz na SK nie ma mniej niż 1000 zł dodatku (nawet podoficerowie mają taki dodatek). Mogę z całą odpowiedzialnością za słowa, że mam dobrego 01. Dla mojej  Komedy los jest łaskawy oficerowie którzy awansują zawsze szanują związkowców i z nimi rozmawiają a związkami rządzą mądrzy ludzie (chyba :rofl: :rofl:).   
Chyba sam kiedyś napisałeś, ze jesteś 02, więc jeszcze tylko powiedz gdzie, to zadzwonimy i popytamy ile jest w tym prawdy...
Nigdy tego nie napisałem, ale powiem ci szczerze, że szukali mnie użytkownicy/strona służbowa i zdarzyły się nawet informacje, że mam się uspokoić bo będę miał przejebane szczerze mam wyrąbane na to tyle ile miałem w służbie problemów jeden czy dwa dodatkowe nic nie zmienią.
PS.Nawet nie wiesz ilu użytkowników forum zna mnie z imienia i nazwiska i mają mój nr telefonu  :wacko:
« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2017, 11:55:33 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.926
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Podwyżki 2017
« Odpowiedź #618 dnia: Październik 02, 2017, 09:59:21 »
Cytuj
Czy jest wzorcowa nie wiem ale wiem tyle jak nadchodził rychły koniec załącznika nr 6 to awansowaliśmy 1/4 stanu komendy

Offline arkadiusz22

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 23
Odp: Podwyżki 2017
« Odpowiedź #619 dnia: Październik 02, 2017, 12:15:54 »
powiedz gdzie jest ta twoja jednostka , to ja zaraz składam papiery ,bo ja jestem operatorem z 14 -to letnim stażem i mam dodatek 300zl
a co do tych 53zl brutto to ja bym wolał i wielu innych kolegów zęby dostali je wszyscy do etat.Bo wysługa lat i awans w stopniu   i tak by dostali i tak bez tych 53zl
z całym szacunkiem zejdź na ziemie

Offline officer

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 713
Odp: Podwyżki 2017
« Odpowiedź #620 dnia: Październik 02, 2017, 14:13:59 »
A ja o dziwo w obronie Eqinoxa :rofl: Otóż Panowie ja kiedyś pisałem, że porządnych komendantów jest w PSP 1 na 10 i prawdopodobnie Eqinox jest podwładnym takiego 01. Jest jedno ale Eqinox - abyś nie poszedł w samozachwyt i działań ZZ pod twoim przywództwem w tej komendzie- TO NIE ZASŁUGA TWOJA I ZZ,ŻE TAK JEST U WAS. To po prostu zasługa NORMALNEGO 01- potrafi docenić, rozmawiać, jest sprawiedliwy itp. Wierzę Ci, że takie macie dodatki, ale jestem przekonany,ze 01 nie ma max. dodatku podobnie jak 02, 11,12, księgowa i naczelnicy- bo budźet komendy by tego nie ogarnął. Podobnie pewnie jest przy nagrodach itp. Ja w swojej ponad 30 letniej służbie też miałem JEDNEGO!!!!!!!!!!!! porządnego 01- no ale szybko go powieźli młodzi , gniewni itp. pseudo działacze ZZ- przyczyna- nie wysłał tych miernot na szkoły.

Offline arkadiusz22

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 23
Odp: Podwyżki 2017
« Odpowiedź #621 dnia: Październik 02, 2017, 17:39:56 »
oficer masz racje ja po prostu jestem w takiej jednostce gdzie odchodzili staż z wysokimi dodatkami to nikomu nie poodnosili dodatku z podziału tylko biuro  maja po 1200 1300 i więcej, a podział 170starzysta 200 ratownik 300operator 500 st operator 600 d-ca zastępu 1000 d-ca zmiany .po prostu niema teraz skąd  dać

Offline mirek1

  • Jeszcze nigdy w dziejach tak wielu nie mówiło tak wiele do tak wielu, mając do powiedzenia tak niewiele.
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 941
  • "Tylko głupiec ma odpowiedź na wszystko."A.France
Odp: Podwyżki 2017
« Odpowiedź #622 dnia: Październik 03, 2017, 07:45:47 »
oficer masz racje ja po prostu jestem w takiej jednostce gdzie odchodzili staż z wysokimi dodatkami to nikomu nie poodnosili dodatku z podziału tylko biuro  maja po 1200 1300 i więcej, a podział 170starzysta 200 ratownik 300operator 500 st operator 600 d-ca zastępu 1000 d-ca zmiany .po prostu niema teraz skąd  dać
No to macie zajebiste dodatki u mnie 600pln to ma d-ca zmiany a biurze zaczynają się od 900 pln/ technik/.
Tylko dwie rzeczy są nieskończone : wszechświat i ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
                                      Albert Einstein

Offline Nostra

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 112
Odp: Podwyżki 2017
« Odpowiedź #623 dnia: Październik 03, 2017, 08:37:00 »
https://m.money.pl/wiadomosci/artykul/artykul,70,0,2372166.html
Kolejny artykuł o podwyżkach. Minister Błaszczak zapowiedział zasilenie PSP kwota prawie miliarda zlotych.

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.926
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Podwyżki 2017
« Odpowiedź #624 dnia: Październik 03, 2017, 13:19:54 »
Cytuj
Minister Mariusz Błaszczak obiecał również podwyżki strażakom. - Moim zadaniem jest zapewnienie służbom właściwych warunków. Państwowa Straż Pożarna zostanie wzmocniona kwotą prawie miliarda złotych.
Ciekawe w jaki sposób podzielą kolejne pieniądze.
Jeszcze tydzień temu ...
Cytuj
rząd zatwierdził podwyżki dla najmniej zarabiających i nowo przyjętych funkcjonariuszy służb podległych MSWiA. Na ten cel zostanie przeznaczona kwota w wysokości 150 mln zł.
Sypią hajcem z każdej strony więc chciałbym dowiedzieć się czy ruszyły już jakieś prace nad ich podziałem.

Ale apropo po dzisiejszym posiedzeniu rządu co niektórym mogą koparki opaść....
https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/rada-ministrow-podjela-decyzje-o-czesciowym,154,0,2372506.html
Niestety nic nie było w temacie podwyżek dla mundurowych.
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2017, 19:01:33 wysłana przez SIUSIEK »