Autor Wątek: Usuwanie gniazd owadów błonkoskrzydłych a prawo  (Przeczytany 2213 razy)

Offline taz_org

  • aspirant
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 320
  • SKKP
    • Fotografia dronowa i badania termowizyjne
Usuwanie gniazd owadów błonkoskrzydłych a prawo
« dnia: Luty 09, 2016, 15:18:36 »
Witam.
Małymi krokami zbliża się sezon na wyjazdy do os czy szerszeni. Z racji tego, że w okolicy nie ma firmy, która wykonywałaby usługi usuwania gniazd interesuje mnie , czy będąc pracownikiem KP PSP mogę na terenie powiatu wykonywać takie usługi? Rozumiem, że komendant musiałby na to wyrazić zgodę , ale za równo na otwarcie firmy jak wykonanie usługi przez umowę o dzieło jako osoba prywatna? Przepraszam, jeśli nielogicznie napisałem , ale chyba zrozumiecie, o co mi chodzi.
Pozdrawiam

Offline radk177

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 282
Odp: Usuwanie gniazd owadów błonkoskrzydłych a prawo
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 09, 2016, 15:55:19 »
Podejrzewam że połowa klientów będzie odpowiednio pokierowana jak rozwiazać problem owadów a konkretniej gdzie szukać pomocy.
Na moje oko w tym sezonie , ze względu na warunki atmosferyczne może być inaczej niż w tamtym. Lato upalne wpływa na występowanie owadów. Byle tylko było co robić.
Wg. mnie pomysł okej, do mnie jak dzwonią ludzie to śmiało podajemy kilka firm by mieli wybór, także jeśli posiadasz swój monopol na owe usługi to myślę że zda to egzamin. W kwestii umów to nie pomogę. Ale na usługi myślę niema problemu, że jesteś pracownikiem "firmy"