Służba > Gorące dyskusje strażaków

Nietypowe Akcje Ratowniczo-gaśnicze

(1/146) > >>

aniolstroz:
Koledzy strażacy! Czy mieliście jakieś bardzo nietypowe działania ratownicze?
Na Pożarniczej Stronie Firemana znalazłem kilka słów o takich nietypowych działaniach i się nieźle uśmiałem - np. wzywano Straż Pożarną do tego aby strażacy wkopali znak albo do tego aby usunęli oponę z ulicy!  :D  :D  :D  :D  :D

Guest:
Strażak to teraz jest od wszystkiego tak że nie ma się co dziwić.

Feuerwehr:
dokładnie teraz już wygasa stereotyp - iż strażacy są od gaszenia pożarów i nic poza tym. Coraz więcej nowych zadan spada na Jednostki Ratowniczo Gaśnicze - które zajmują się właśnie takimi dziwnymi akcjami, a to za sprawą ludzi którzy ja nie wiem czy nie myslą czy chcą zobaczyć wóz strażacki i dlatego dzwonia pod numer 998

druh Marek:
Witam

hmm, pewnego razu po nawałnicy deszczu zostaliśmy wezwani do wyczyszczenia studni, jadąc 40km/g wyskoczył gościu na drogę za nami i zaczął machać  rękami - jak by mu się dom palił - zaczęliśmy cofać - jakieś 40m gostek powiedział nam, że kawałek drogi jest oberwany, - dziwne co nie?

Co ma straż wspólnego z drogą i dziurami? - poza tym że po tej drodze wozy strażackie przejeżdżają ;)  

Juhas:
Jeszcze troszchę to bedziemy zamiatać ulice i czyścic kanalizacje jak pozamykają PGKiM z braku kasy bo jak sobie ktoś wymysli że miedzy pożarami to strażacy mają czas to czego nie moga np. zamiatać ulić. Dlaczego dawać kase na to i na to jak można tylko na jedno.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej