Autor Wątek: przeniesienie z jednostki  (Przeczytany 4225 razy)

Offline davvids

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
przeniesienie z jednostki
« dnia: Maj 17, 2006, 19:50:58 »
witam wszystkich! -_-
w tym roku koncze szkole aspirantow i mam maly problem!
otoz dostalem przydzial do pracy w miejscu, gdzie niekoniecznie chce pracowac! czy po przepracowaniu zalozmy miesiaca jest szansa na przeniesienie jak zwolni sie miejsce tam gdzie chce isc? czy komendant moze mi odmowic pozwolenia na przeniesienie?
a jak wyglada sprawa przeniesienia sie jezeli chcialbym isc do innego wojewodztwa?
i jeszcze poza tematem jakie swiadczenia mi przysluguja jak pojde do pracy. z tego co sie orientuje dostane ratownika. jako mł.asp ile mniej wiecej moge zarobić razem z mieszkaniówką?
bardzo prosze o odpowiedz na te pytania

 pozdrawiam
               davvids :wacko:

Offline ogniomiszcz

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.137
Odp: przeniesienie z jednostki
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 17, 2006, 20:42:15 »
czy po przepracowaniu zalozmy miesiaca jest szansa na przeniesienie jak zwolni sie miejsce tam gdzie chce isc?
szansa jest ale...
czy komendant moze mi odmowic pozwolenia na przeniesienie?
Tak - i to jest właśnie te ALE
a jak wyglada sprawa przeniesienia sie jezeli chcialbym isc do innego wojewodztwa?
tak samo - tylko, że potrzebna zgoda obu KW i KG
i jeszcze poza tematem jakie swiadczenia mi przysluguja jak pojde do pracy
skończyłeś aspirantkę i nie wiesz ?


 

Offline sam_go

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.029
Odp: przeniesienie z jednostki
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 18, 2006, 09:51:52 »
W chwili obecnej ważnym argumentem w sprawie przeniesienia jest posiadanie mieszkania w miejscu pełnienia słuzby. Nie każdy komendant chce płacić za jego brak. W Twojej sytuacji pisz raport do KG o zmianę miejsca ( województwa ) pełnienia słuzby tak jak napisał przedmówca ważna jest zgoda KW, który ma Cię przyjąć. W zasadzie, to wszystko od niego zależy ( ja zgodę KG otrzymałem po 2 miesiącach pełnienia słuzby w nowym województwie ). A jeżeli chodzi o kasę to z V i * nie licz na kokosy, ale oszczędnie da się z tego przeżyć.
 

Offline Robert1992

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: przeniesienie z jednostki
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 01, 2020, 19:32:50 »
mam pytanie czy podczas pisania wniosku z raportem o przeniesienie do innego województwa raport idzie z mojego kp do mojego kw następnie przyszłego km przyszłego kw i dopiero do kg?
czy z mojego kp do mojego kw i stamtąd do kg który wysyła raport lub nie?? do przyszłej km i kw z zapytaniem czy mnie chcą??
jaka jest konkretna droga takiego raportu czy jest to gdzieś zapisane? pomóżcie 

Online Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.351
Odp: przeniesienie z jednostki
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 01, 2020, 20:20:52 »
Sam możesz zebrać 4 podpisy i puścić drogą służbową do KG...
Jest druk załącznika do raportu który mają w kadrach.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Kapi937

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 219
Odp: przeniesienie z jednostki
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 02, 2020, 17:47:44 »
Zobaczcie z którego roku jest 1 post, teraz ktoś zapytał po prostu w tym poście..