Autor Wątek: Absurdalne pomysły naszych komediantów  (Przeczytany 3668 razy)

Offline Babol

• Bywalec
  • *
Absurdalne pomysły naszych komediantów
« dnia: Grudzień 14, 2015, 18:52:54 »
Pozwoliłem sobie zamieścić i rozpocząć nowy temat. Z idiotycznymi pomysłami naszych wielmożnych nie jeden z nas spotkał się w swojej służbie. Czekam na wasze tematy w tym zakresie. Aby nikogo nie urazić będę pomijał nazwy komend i dane osobowe. Otóż w pewnym mieście na G w woj na P. ..Komediant'' wymyślił i napisał pismo że będzie sprawdzał owłosienie strażaków :szalony:. Czytając to pismo zastanawiam się czy ów Pan 01 będzie zaglądał wszędzie strażakowi  -_- Zarost według wtycznych musi być 2 razy podczas służby zgolony. Prawo noszenia wąsa za pisemną zgodą Komedianta. Czy macie lepszy materiał na głupotę roku  :wall:

Offline Cieciorka

• Bywalec
  • *
Odp: Absurdalne pomysły naszych komediantów
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 14, 2015, 21:18:29 »
Kilkanaście lat temu ówczesny 01 w pewnej miejscowości kazał zrywać żółte mlecze z trawnikow, bo "wyglądały nichlujnie". Niezły ubaw mieli przechodnie, gdy prawie 40 strażaków w pełnym wyposażeniu ( akcja miała miejsce podczas zmiany służby) chodzło po prawnikach przed komendą i zbierało mlecze :szalony:

Offline Pawulon

• Bywalec
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 14, 2015, 21:43:42 »
To będzie mój ulubiony dział  :rofl: Super pomysł  :szalony:

Offline samozapłon

• Bywalec
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 19, 2015, 11:49:03 »
O ile mi wiadomo i co się kojarzyło w straży to strażak nosił wąsa była to co dla niektórych tradycja ale żeby pisać o pozwolenie do 01 o noszenie wąsa? a w czym to przeszkadza ? Czy nasi panowie 01 naprawdę nie mają pożytecznych rzeczy do robienia ? Ciekawe kiedy u nas to wprowadzą.

Offline aspiryna

• Strażak Sam
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 21, 2015, 21:53:14 »
W kwesti zarostu o ile mi wiadomo jest wzmianka tylko w rozporządzeniu BHP z 2008 r. i brzmi "§ 8. Strażak utrzymuje włosy i zarost w stanie umożliwiającym mu pracę w sprzęcie ochrony dróg oddechowych." Nie ma mowy o żadnych pozwoleniach od komendanta. Nie ma też mowy jak ma wyglądać fryzura czy zarost. Ma nie utrudniać pracy w ODO. Moge mieć nie tylko wąs ale  nawet brodę. Tyle w temacie

Offline grzela

• KLUBOWICZ
  • VIP
  • *
  • I smile like an angel, a heart like the devil.
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 23, 2015, 20:19:36 »
Pozwoliłem sobie zamieścić i rozpocząć nowy temat. Z idiotycznymi pomysłami naszych wielmożnych nie jeden z nas spotkał się w swojej służbie. Czekam na wasze tematy w tym zakresie. Aby nikogo nie urazić będę pomijał nazwy komend i dane osobowe. Otóż w pewnym mieście na G w woj na P. ..Komediant'' wymyślił i napisał pismo że będzie sprawdzał owłosienie strażaków :szalony:. Czytając to pismo zastanawiam się czy ów Pan 01 będzie zaglądał wszędzie strażakowi  -_- Zarost według wtycznych musi być 2 razy podczas służby zgolony. Prawo noszenia wąsa za pisemną zgodą Komedianta. Czy macie lepszy materiał na głupotę roku  :wall:

Już podobny temat był założony :szalony:

http://www.strazak.pl/index.php/topic,3963.0.html

Offline lebork87

• Bywalec
  • *
  • pdf