Autor Wątek: Zakładka "ostatnie wiadomości"  (Przeczytany 5334 razy)

Offline malpa151

• Strażak Sam
  • Buu...
Zakładka "ostatnie wiadomości"
« dnia: Grudzień 06, 2015, 23:28:39 »
Mam taką sugestię/pytanie?
Czy zakładkę ostatnie wiadomości, nie można by zamienić na ostatnio aktywne wątki.
Chodzi mi o to , że w przypadku gdy jakiś temat jest mocno oblegany np. kto startuje do SA... to w tej zakładce, widnieje ze mamy napisanych 10 wiadomości w tym temacie np. w ciągu ostatnich 30min.
Informacja ta jest zbędna, bo jak ktoś jest zainteresowany tym tematem, to i tak go odwiedzi nawet jak będzie jedna nowa wiadomość.
Z moje punktu widzenia dla mnie ta zakładka w obecnym kształcie jest bezużyteczne, bo i tak aby być w miarę na bieżąco na forum muszę zerknąć na zakładki ostanie wiadomości przy każdym dziale.

Offline Levy

• Per aspera ad astra
  • VIP
Odp: Zakładka "ostatnie wiadomości"
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 06, 2015, 23:57:13 »
A zakładka Pokaż wiadomości od ostatniej wizyty?
Wpływ dowódcy jako twórcy karności jest przodujący. Gdy dowódca ma powagę wynikającą ze stopnia i stanowiska, a ponadto dużą wiedzę i umiejętność pracy, wówczas jego wpływ działa tak silnie, że każdy podwładny uważa podporządkowanie się mu za samo przez się zrozumiałe.

Offline PCT

• Stary Wyga
  • **
  • Dowódca Plutonu
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 07, 2015, 01:24:38 »

Mi najbardziej w tej zakładce, obok wątku, brakuje przycisku przekierowującego do ostatniej przeczytanej wiadomości na dany temat. Gdzieś unika mi ta funkcja czy w inny sposób niż scrollowanie sobie z tym radzicie?
Bardziej honorowe jest być wyniesionym na tron niż go odziedziczyć...
N. Machiavelli

Offline Levy

• Per aspera ad astra
  • VIP
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 07, 2015, 20:53:00 »

Mi najbardziej w tej zakładce, obok wątku, brakuje przycisku przekierowującego do ostatniej przeczytanej wiadomości na dany temat. Gdzieś unika mi ta funkcja czy w inny sposób niż scrollowanie sobie z tym radzicie?

No nie wiem, jak kliknę na:

to przekierowuje mnie właśnie do ostatniej przeczytanej wiadomości...
Wpływ dowódcy jako twórcy karności jest przodujący. Gdy dowódca ma powagę wynikającą ze stopnia i stanowiska, a ponadto dużą wiedzę i umiejętność pracy, wówczas jego wpływ działa tak silnie, że każdy podwładny uważa podporządkowanie się mu za samo przez się zrozumiałe.

Offline PCT

• Stary Wyga
  • **
  • Dowódca Plutonu
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 07, 2015, 22:31:12 »
O to mi chodziło Levy ;) Dzięki!
Bardziej honorowe jest być wyniesionym na tron niż go odziedziczyć...
N. Machiavelli