Autor Wątek: PSP znowu górą  (Przeczytany 3157 razy)

Offline gary

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8

Offline samozapłon

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 106
Odp: PSP znowu górą
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 23, 2015, 10:36:18 »
A może to o nich piszą o panach z kw no chyba nie o brudasach z podziału

Offline Porta

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.704
  • Zgred
Odp: PSP znowu górą
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 23, 2015, 11:32:10 »
PSP? To pytali ludzi o Państwową Straż Pożarną? Czy Kolega Gary zapomniał o całej rzeszy ochotnikach, wojskowych, itp?
Aktualności, artykuły, społeczność: www.Remiza.pl
Sklep pożarniczy - www.remiza.com.pl/sklep

Offline piotr998

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.787
  • Najciekawsze historie pisze samo życie.
Odp: PSP znowu górą
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 25, 2015, 08:53:41 »
Samozadowolenie godne "pochwały".
Zaufaniem społeczeństwa cieszą się strażacy - wszyscy (ochotnicy, państwowi, itd).
"Tam, gdzie wszyscy myślą to samo, w ogóle niewiele się myśli" - H.Geissler
"Kłócić się nie należy, ale jest obowiązkiem jasno określić przeciwstawny punt widzenia." - J.W.Goethe

Offline Cieciorka

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 80
Odp: PSP znowu górą
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 27, 2015, 20:55:33 »
Zgadzam się. Przeciętny obywatel nie odróżnia strażaków PSP i OSP. Dla większości ludzi strażak to strażak.
Ankieta dotyczy więc PSP jak i OSP

Offline Ice-Man

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 358
Odp: PSP znowu górą
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 28, 2015, 09:21:52 »
Strażacy z najwyższym zaufaniem społecznym (społeczeństwo->) Tak, strażacy są super zawsze nam pomogą :)
Strażacy domagają się podwyższenia pensji choćby o to co zjadła inflacja (społeczęństwo->) Co ?! Leżą tylko w tej remizie, jedzą, auta myją, za robotę porządną by się wzięli a nie że 15 lat i na emeryturę z moich podatków !!
==> http://chomikuj.pl/ice-man <==
Testy do Szkół Aspirantów, testy na naborach do PSP, do KPP, materiały szkoleniowe OSP :)

Offline mulat81

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 553
Odp: PSP znowu górą
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 12, 2015, 07:46:22 »
Ja byłem strażaą zafascynowany jeszcze nawet przez ponad 7 lat służby a wszystko minęło gdy wysłali mnie na aspirantkę  i poznałem to zaudufane niewiele umiejące mające wysokie mniemanie i gdarbate środowisko asp. i oficerów i tak prawdę mówiąc wówczas zdałem sobie sprawę że, u mnie i w kw jest tak samo, przypuszczam że w KG podobnie. Ostatnie 8 lat nic się robiono oprócz dokładania papierów pisania wytycznych i procedur których nie da się przełożyć na rzeczywistość, nie ruszyło nic do przodu nawet nie stoimy w miejscu tylko się cofamy a w tabelkach jest super kupuje się drogi sprzęt  na OSP i PSP,  ludzie nawet nie wiedzą gdzie się znajduje, a nie mówiąc aby go użyć bo wszystko inne jest ważniejsze od rzeczowych ćwiczeń, (jak widzę te ściemy podczas ćwiczeń powiatowych woo i coo a później że się udały to......  mi się chce. Jedynie kpp jest pozytywem w tym wszystkim szkoda,  ze nie wszystkim chce się go uczuć. Teraz nagle powstają systemy szkoleń punktów i Bóg jeden wie co, nagle 01 KG wzioł się do roboty? A może chce na koniec namieszać nowemu i max utrudnić?  A system awansów i mianowań to już wogóle jakieś jaja przez ostanie kilka lat, i szlag mnie trafia jak człowiek przychodzi z ulicy i nie ma jasno określonych zasad co gdzie i jak się uczyć aby móc awansować bez robienia sgsp, już nie mówiąc o spo SPK spf gdzie zasady naboru są tak nie jasne. Śmiało mogę powiedzieć że ta organizacja gnije od środka, i mam nadzieję że ktoś te układy rozje.... począwszy od cnbop itp skończywszy na garbatych włodarzach bez kompetencji.
Ps. Pozdrawiam prawdziwych strażakow, tych na szkołach również a jest ich naprawdę niewielu   :-\

« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2015, 07:49:37 wysłana przez mulat81 »