Autor Wątek: Zmiany kadrowe w PSP  (Przeczytany 2782681 razy)

Offline blacha

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 85
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #3125 dnia: Marzec 07, 2020, 09:46:29 »
Może ławka w PSP krótka, wielu odchodzi, nie ma z kogo wybierać. Powinni jednak na taki stołek jak zca KG ogłośić konkurs, a nie przymować kolejnego związkowca. Obawiam się, że wkrótce do Solidarności zapiszą się wszyscy strażacy, bo kazdy bedzie chciał awansować "po linii". A podobno w Krakowie w szkole aspirantów zaczęli już zatrudniać emerytów - zwolnionych ze służby strazaków, bo nie ma kto uczyć. To są już jakieś jaja - łatanie dziur. A nie prościej było nie zwlniać ze służby?

Offline sismondi

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 442
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #3126 dnia: Marzec 07, 2020, 15:39:06 »
Może ławka w PSP krótka, wielu odchodzi, nie ma z kogo wybierać. Powinni jednak na taki stołek jak zca KG ogłośić konkurs, a nie przymować kolejnego związkowca. Obawiam się, że wkrótce do Solidarności zapiszą się wszyscy strażacy, bo kazdy bedzie chciał awansować "po linii". A podobno w Krakowie w szkole aspirantów zaczęli już zatrudniać emerytów - zwolnionych ze służby strazaków, bo nie ma kto uczyć. To są już jakieś jaja - łatanie dziur. A nie prościej było nie zwlniać ze służby?
ale to muszą być te najlepsze..nie byli na proteście a łapy po podwyżki wyciągają i mało jeszcze ....wstyd

Offline strazak998

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 607
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #3127 dnia: Marzec 07, 2020, 16:01:36 »
A podobno w Krakowie w szkole aspirantów zaczęli już zatrudniać emerytów - zwolnionych ze służby strazaków, bo nie ma kto uczyć. To są już jakieś jaja - łatanie dziur. A nie prościej było nie zwlniać ze służby?

Oczywiście, że tak byłoby najprościej. Ale kto ich pozwalniał? Kto zastraszał? Kto zmuszał do odejścia ludzi z niepełną wysługą? Suski wraz ze swoją ekipą. Nie można było być mądrzejszym, mieć wiedzę, swoje zdanie, kwalifikacje i kompetencje. Takim utrudniało się życie lub zwalniało albo zmuszało do zwolnienia. Ilu ludziom w Polsce złamano karierę, a tym samym życie? To co z PSP i z ludźmi przez ostatnie 4 lata zrobił Suski to woła o pomstę do nieba.

Offline Siedem

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 517
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #3128 dnia: Marzec 07, 2020, 16:53:09 »
Nie masz prawa na tym forum robić takich podsumowań kolego. Oficer bezpieczeństwa i pierwsza tuba propagandy wyjaśni Tobie Twój błąd. Wyliczanka zasług z porównaniem do poprzednich rządów bedzie raczej długa.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.348
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #3129 dnia: Marzec 07, 2020, 17:29:54 »
Oczywiście, że tak byłoby najprościej. Ale kto ich pozwalniał? Kto zastraszał? Kto zmuszał do odejścia ludzi z niepełną wysługą? Suski wraz ze swoją ekipą. Nie można było być mądrzejszym, mieć wiedzę, swoje zdanie, kwalifikacje i kompetencje. Takim utrudniało się życie lub zwalniało albo zmuszało do zwolnienia. Ilu ludziom w Polsce złamano karierę, a tym samym życie? To co z PSP i z ludźmi przez ostatnie 4 lata zrobił Suski to woła o pomstę do nieba.
Każda władza ma wiele na sumieniu ale z uciechą obserwuje odbieranie emerytur byłym komendantom przez sądy... Szkoda mi czasem ich podwładnych (nie wszystkich).
Nie masz prawa na tym forum robić takich podsumowań kolego. Oficer bezpieczeństwa i pierwsza tuba propagandy wyjaśni Tobie Twój błąd. Wyliczanka zasług z porównaniem do poprzednich rządów bedzie raczej długa.
Co byś nie mówił nawet ameba intelektualna rozpozna za kogo pobory rosły a za kogo zamrożono waloryzacje i dano 300 zł na 7 lat... 
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline mich

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 94
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #3130 dnia: Marzec 07, 2020, 18:42:44 »

Pobory kolego jakbyś nie pamiętał urosły znacząco po proteście służb mundurowych, notabene którego nie poparł najlepszy związek działający w PSP (jakaś tam S), a do porozumienia jako pierwszy stał z długopisem żeby je podpisać nowo wtedy wybrany przewodniczący S, który już teraz nie jest przewodniczącym  :gwiazdki:, czyżby się nie sprawdził, a taki dobry człowiek był.  Przed protestem  miłościwie panujący w ustawie modernizacyjnej zagwarantowali ot to:  "pierwsza transza  podwyżki, wynikająca z ustawy modernizacyjnej wynosić będzie średnio na etat 253 zł (brutto), kolejna podwyżka wynikająca z tej ustawy będzie miała miejsce od 1 stycznia 2019 r i będzie ona wynosiła 309 zł (brutto)". Podwyżki wywalczone w proteście dla przypomnienia jakbyś zapomniał -650 zł (brutto) rok 19  i 500 zł (brutto) rok 20. A tak trąbione i wychwalane odmrożenie kwoty bazowej w tym roku odbyło się kosztem drugiej transzy podwyżek wywalczonych w proteście bo nie słyszę żeby to było ponad środki ujęte w porozumieniu.  Także Equinox jest takie stare powiedzenie, które warto pamiętać: LEPIEJ WEJŚĆ KOMUŚ W DROGĘ NIŻ W DUPĘ. Wiem napiszesz że to nie prawda i nie wiem co piszę, ale myślę że czasem warto szerzej otworzyć oczy albo zdjąć niebieskie okulary. Buziaki  ^_^

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.348
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #3131 dnia: Marzec 07, 2020, 18:55:25 »
No to teraz przypomnij pierwszą ustawę modernizacją... I co dały protesty np. Floriana przez kilka lat za leśnego?
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Siedem

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 517
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #3132 dnia: Marzec 08, 2020, 01:24:24 »
Suski był blady jak Joachim kapitulował przed Florianem. Stojąc na konferencji myślał ze już jest spakowany. Był kuźwa pewny, że strażoki nie zaczną uskarżać się na dolegliwości. Wydał przecież stosowne dyspozycje. On! Pan z rodu błękitnych. Oficer bezpieczeństwa przekonywał na forum ze mamy już wystarczajaco. A tu patrz  jaka niesubordynacja. KW dostali po uszach... U mnie z dwa lata wypominali gdzie tylko mogli. A prawda jest taka że gdyby nie Florki to gówno by było. I to jest bez dwóch zdań ich zasługa.

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.923
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #3133 dnia: Marzec 08, 2020, 06:30:53 »
Zgadzam się z Tobą. Gdyby nie FLORIAN koledzy z Ski nie mieliby jak zabrać się na protesty bo panowie przewodniczący nie chcieli dać pieniędzy na przejazd.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.348
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #3134 dnia: Marzec 08, 2020, 07:58:25 »
Zgadzam się z Tobą. Gdyby nie FLORIAN koledzy z Ski nie mieliby jak zabrać się na protesty bo panowie przewodniczący nie chcieli dać pieniędzy na przejazd.
To prawda... Była taka sytuacja w miesicie gdzie są plaże.
a to
Suski był blady jak Joachim kapitulował przed Florianem. Stojąc na konferencji myślał ze już jest spakowany. Był kuźwa pewny, że strażoki nie zaczną uskarżać się na dolegliwości. Wydał przecież stosowne dyspozycje. On! Pan z rodu błękitnych. Oficer bezpieczeństwa przekonywał na forum ze mamy już wystarczajaco. A tu patrz  jaka niesubordynacja. KW dostali po uszach... U mnie z dwa lata wypominali gdzie tylko mogli. A prawda jest taka że gdyby nie Florki to gówno by było. I to jest bez dwóch zdań ich zasługa.
BZDURA.  A to, że Joahim i nasz poprzedni KG się "nie lubili" to chyba nie jest jakaś tajemnica.  Wiesz co to za kolor błękitny? Bo za cholerę nie kojarzę go ze strażą? Chyba, że piszesz na bombie to OK... Ja też tak mam  :rofl: :rofl:
« Ostatnia zmiana: Marzec 08, 2020, 08:12:20 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline oliwier

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.349
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #3135 dnia: Marzec 08, 2020, 15:51:40 »
Panowie nie ma się co oszukiwać że czystka do jakiej w ogromnej mierze rękę przyłożyła "S" pozbawiła formacje wielu wartościowych ludzi tylko po to aby swoimi kolesiami obsadzić stołki. Oczywiście są miejsca gdzie ta zmiana wyszła na dobre ale wiele jest też takich gdzie do władzy dorwały się indywiduła, które nigdy nie powinni mieć możliwości kierowania ludźmi.
Natomiast kto był w Warszawie ten pamięta ileż to "walecznych" członków Solidarności wspierało protest.
PRAWDZIWY STRAŻAK NIE UŻYWA APARATU.
PRAWDZIWY STRAŻAK PO AKCJI IDZIE SIĘ WYRZYGAĆ :)

Offline lang

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.460
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #3136 dnia: Marzec 08, 2020, 17:41:20 »
Może i jak się zwolnisz to tak jest tyle ze on był już na emeryturze, musiał z niej zrezygnować i przejść nowa rekrutacje by się zatrudnić.

To ze nie pobierał teraz emerytury informacja na 100% potwierdzona.
Na 100% potwierdzona informacja to to, że jesteś głupi.
„Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz” Mahatma Gandhi

próby zamiany zastygłego betonu w szarą masę zdolną do absorpcji są z góry skazane na niepowodzenie

Offline pytek

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 61
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #3137 dnia: Marzec 08, 2020, 22:06:50 »
Koledzy z S-ki rządzącym na tym Forum. Musicie w końcu uderzyć się w pierś  za te cuda ,które  wyszły spod Waszej ręki. Za Leśnego ani Florian ani Wy nie zrobili nic wielkiego ponieważ Lęśny rozgrywał związki tak jak chciał. Raz S- kę promował , raz Florianowi kadził. Temu kij, temu marchewkę i odwrotnie. Za pierwszej ustawy modernizacyjnej w której uczestniczyłem byliście związani z władzą (Sk-a) i była to wartość dodana. Kierownictwu KG trzeba zawdzięczać to ,że miało przełożenie na ministerstwo i rząd i gdzie odniosło sukces. Dla nich szacun. Przy drugiej ustawie modernizacyjnej S-ka została dokoptowana do porozumienia  Służb Mundurowych na zasadzie , że Ministerstwo  po umowie Rząd -NSZZS Solidarność na siłę włączyło S-kę do rozmów. Byłem na spotkaniu. Na moim województwie Przewodniczący  WSP  zabronił uczestnictwa w manifestacji służb mundurowych w październiku. Teraz się mówi ,że trzeba dzielić sprawiedliwie kasę. Już strona służbowa  zawsze była przeciw strażakom ale do dzielenia była pierwsza  pieniędzy ,które wywalczyli związkowcy. Patrzcie koledzy sprawa wraca i znowu wraca powiedzenie ,że przewodniczący wojewódzki czy zakładowej sekcji załatwi to co do tej pory nie było do załatwienia. KSP myślała ,że poprzedni komendant będąc związany z umowami będzie  współpracował i realizował plany S-ki .Okazał się bucem dla wszystkich związków i ufał tylko sobie w sprawach strażaków. Nie wiem czy był  świadomy czy nie , ale zrobił kuku wszystkim strażakom i cofnął PSP do epoki kamienia. Nie piszę tego żeby kogokolwiek wybielać ale ku przestrodze aby nie popełnić błędów z  przeszłości.  Z informacji z poszczególnych województw zło powraca. Ku przestrodze. Nie piszę tego żeby zdyskredytować KSP i wybielić inne związki w tym Floriana, ale żeby w końcu się opamiętać. Są sprawy ważniejsze od stołków jak choćby: mieszkaniówka ,służba zdrowia w MSWiA, choroby nowotworowe związane ze służbą, stabilizacja finansowa strażaków i  ich rodzin.

Offline Scyzoryk

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 460
  • Medal ma zawsze 2 strony. Sztuką zauważyć je obie.
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #3138 dnia: Marzec 09, 2020, 08:10:44 »
Nie piszę tego żeby zdyskredytować KSP i wybielić inne związki w tym Floriana, ale żeby w końcu się opamiętać. Są sprawy ważniejsze od stołków jak choćby: mieszkaniówka ,służba zdrowia w MSWiA, choroby nowotworowe związane ze służbą, stabilizacja finansowa strażaków i  ich rodzin.
Wreszcie głos rozsądku.

Offline młody13

  • "Wolność nie jest dana raz na zawsze. Trzeba ją stale zdobywać na nowo...” Św. Jan Paweł II
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 828
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #3139 dnia: Marzec 09, 2020, 09:23:49 »
Nie piszę tego żeby zdyskredytować KSP i wybielić inne związki w tym Floriana, ale żeby w końcu się opamiętać. Są sprawy ważniejsze od stołków jak choćby: mieszkaniówka ,służba zdrowia w MSWiA, choroby nowotworowe związane ze służbą, stabilizacja finansowa strażaków i  ich rodzin.
Wreszcie głos rozsądku.
Tak to wszystko jest ważne . Ale powrót emerytów gdzie wszyscy liczyli na świeży powiew w PSP i zmiany na lepsze  :gwiazdki:

Offline Siedem

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 517
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #3140 dnia: Marzec 09, 2020, 12:01:50 »
Eqinox bzdura to Twoja propaganda rodem z TVP. Patrzyłeś na te sceny zza telewizlorka mentalnie stojąc po stronie rządowej. Dałeś temu wyraz niejednym politycznym wpisem. A jeżeli nie wiesz o co chodzi z błękintną krwią - nie będę oceniał Ciebie ale chyba Twoje ego jest tak wysokie, że nawet książki są głupie przy Tobie.

Offline hacap

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 28
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #3141 dnia: Marzec 09, 2020, 19:54:00 »
Dla mnie to porażka ciekawe czy przeciętnemu dobremu oficerowi (o aspirantach i podoficerach nawet nie myślę bo jestem w tej grupie) np. dowódcy zmiany czy dowódcy JRG pozwolili by tak przechodzić na emkę i powracać do służby kiedy tylko wiatry układów zawieją!!!

Offline peterek

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.260
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #3142 dnia: Marzec 09, 2020, 21:02:47 »
Oczywiście, że tak byłoby najprościej. Ale kto ich pozwalniał? Kto zastraszał? Kto zmuszał do odejścia ludzi z niepełną wysługą? Suski wraz ze swoją ekipą. Nie można było być mądrzejszym, mieć wiedzę, swoje zdanie, kwalifikacje i kompetencje. Takim utrudniało się życie lub zwalniało albo zmuszało do zwolnienia. Ilu ludziom w Polsce złamano karierę, a tym samym życie? To co z PSP i z ludźmi przez ostatnie 4 lata zrobił Suski to woła o pomstę do nieba.
    Wypisz wymaluj - zamień nazwisko Suski na pewnego awansowanego w ostatnim czasie ze zdolnego ślonska do warszawki a mam wrażenie że piszesz właśnie o nim.
Szanowny modo może zapomniał, "że prawdziwa cnota krytyki się nie boi", a jego kolega z warszawki nie musi interweniować tutaj. To o czym tutaj wówczas pisałem i tak już wyszło w kręgach PełOw-skich i zastanawiają się w sztabie Małgorzaty kiedy ruszyć z tematem - trochę korona im pokrzyżowała plany i to nie byli Czesi ze swoją walutą  :rofl: :rofl: :rofl:

pozdrawiam

Pozwoliłem sobie zmodyfikować część która nie dotyczyła tematu!!!

Po dalszą cześć informacji zapraszam na PW

Cenzura jest, była i będzie dla tych co nie szanują REGULAMINU tego forum
  :rofl: :rofl: :rofl:
« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2020, 22:31:50 wysłana przez Butel »

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.348
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #3143 dnia: Marzec 09, 2020, 21:35:17 »
Eqinox bzdura to Twoja propaganda rodem z TVP. Patrzyłeś na te sceny zza telewizlorka mentalnie stojąc po stronie rządowej. Dałeś temu wyraz niejednym politycznym wpisem. A jeżeli nie wiesz o co chodzi z błękintną krwią - nie będę oceniał Ciebie ale chyba Twoje ego jest tak wysokie, że nawet książki są głupie przy Tobie.
Nie istnieje pojęcie rodu błękitnych... Nie wiem gdzie to wyczytałeś może na jakieś ulotce... A teraz próbujesz mówić coś o błękitnej krwi... Litości.
Swoją drogą wolę TVP niż TVN  :wacko:
Dla mnie to porażka ciekawe czy przeciętnemu dobremu oficerowi (o aspirantach i podoficerach nawet nie myślę bo jestem w tej grupie) np. dowódcy zmiany czy dowódcy JRG pozwolili by tak przechodzić na emkę i powracać do służby kiedy tylko wiatry układów zawieją!!!
Bez przesady były takie przypadki we wszystkich korpusach... Tyle akurat te oficerów są znacznie głośnijsze  :rofl:
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline janosik

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 393
  • OSP & PSP
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #3144 dnia: Marzec 12, 2020, 18:16:00 »
Odwołanie Zachodniopomorskiego KW PSP https://remiza.com.pl/komendant-staskiewicz-odchodzi-ze-stanowiska/
Można powiedzieć, że odchodzi kolejny "świeżo upieczony generał"... :gwiazdki:

Offline in_flames

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 343
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #3145 dnia: Marzec 12, 2020, 20:09:02 »

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.923
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #3146 dnia: Marzec 19, 2020, 11:10:07 »
https://remiza.com.pl/konczy-sie-pewna-epoka-pawel-fratczak-odchodzi-ze-sluzby/

Pochylę się tutaj nad odejściem Strażaka Pawła Frątczaka. Nie znam człowieka osobiście. Nie wiem jaki jest prywatnie.
Ale szanuję ten wkład pracy w umiejętność przekazu i kreowania wizerunku formacji strażackiej. Dlatego z szacunku - strażak przez duże S.
Przerobił w swoim służbowym życiu kilku (nastu) pewnie Komendantów i kilku KG. Zawsze wygadany, zawsze wie, co trzeba powiedzieć i tak powiedzieć żeby obie strony były zadowolone z przekazu. Proszę zobaczyć na ten profesjonalizm, bo nawet najbardziej "wścibcy" dziennikarze były jak łososie w łapie niedźwiedzia. Jego następca ma naprawdę wysoko postawioną poprzeczkę (nie mówię że nie do przeskoczenia, bo nie na tym ewolucja polega - ale poprzeczka jest wysoko). Pozdrawiam i miłej spokojnej emerytury.
Minęło parę dni od odejścia p. Frątczaka i powiem szczerze że takiej ciszy medialnej reklamującej działania strażaków nie spodziewałem się. Nowy rzecznik siedzi cicho i nawet słowa nie piśnie. Albo robi to nieudacznie albo nie jest niestety nigdzie zapraszany. Pozostaje nam ocena samego społeczeństwa.

Offline Porta

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.704
  • Zgred
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #3147 dnia: Marzec 19, 2020, 11:56:59 »
Cytuj
Minęło parę dni od odejścia p. Frątczaka i powiem szczerze że takiej ciszy medialnej reklamującej działania strażaków nie spodziewałem się. Nowy rzecznik siedzi cicho i nawet słowa nie piśnie. Albo robi to nieudacznie albo nie jest niestety nigdzie zapraszany. Pozostaje nam ocena samego społeczeństwa.

Pan Paweł był mocny w telewizji, radio co do wypowiedzi i wywiadów, ale jego piętą Achillesową były social media, internet. Sytuacja się trochę zmienia, drastycznie. Z rzecznikami pracuję na bieżąco z racji tego, że sam prowadzę wraz z redakcją serwis branżowy - Remiza.pl. Mogę powiedzieć, że dla nas zmiana jest na plus. Nowy rzecznik KG jest dostępny, otwarty, nie zamknięty w twierdzy. Ruszyły się social media KG, ruszają się komunikaty. Powoli KG otwiera się na XXI wiek z przekazaniem najważniejszych informacji. Spokojnie, jestem pewny, że Pan Krzysztof wie co robi.
Aktualności, artykuły, społeczność: www.Remiza.pl
Sklep pożarniczy - www.remiza.com.pl/sklep

Offline strazak998

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 607
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #3148 dnia: Marzec 19, 2020, 18:04:01 »
Pan Paweł był mocny w telewizji, radio co do wypowiedzi i wywiadów, ale jego piętą Achillesową były social media, internet. Sytuacja się trochę zmienia, drastycznie. Z rzecznikami pracuję na bieżąco z racji tego, że sam prowadzę wraz z redakcją serwis branżowy - Remiza.pl. Mogę powiedzieć, że dla nas zmiana jest na plus. Nowy rzecznik KG jest dostępny, otwarty, nie zamknięty w twierdzy.

Social media jak to ładnie napisałeś może i nie były jego mocną stroną, bo i wiek nie ten, ma już pewnie swoje lata.
Nic się nie zmienia, a na pewno nie na lepsze.
Gdzie? Gdzie jest ten rzecznik? Gdzie są informacje na temat działań PSP w walce z wirusem? Nawet na Waszym serwisie Remiza.pl nie ma za wiele na ten temat.

Ruszyły się social media KG, ruszają się komunikaty. Powoli KG otwiera się na XXI wiek z przekazaniem najważniejszych informacji. Spokojnie, jestem pewny, że Pan Krzysztof wie co robi.

Co się ruszyło? Fanpage na FB komendy głównej działa już kilka lat. Był i za Frączaka, więc nie jest to zasługa nowego rzecznika. Są w KG osoby zatrudnione chyba do jego obsługi, sam rzecznik na pewno tego sam nie robi. Przekazuje informacje i wskazana osoba umieszcza je w odpowiednim miejscu, czy na stronie www czy na FB.

Można było lubić bądź nie pana Frączaka ale w każdej dużej, tzw. medialnej akcji gdzie masowo brali udział strażacy PSP od rana był widoczny we wszystkich telewizjach po programy radiowe. Lata doświadczenia, lata układów. Nowy rzecznik jest słaby. A skoro rzecznik jest słaby to pokazuje słabość formacji, nawet jeśli 01 będzie silny.

Offline pepek1

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 226
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #3149 dnia: Marzec 19, 2020, 18:14:17 »
Widocznie strażacy nie biorą masowo w zdarzeniach o czym mówić? Że rozstawili namioty? Że mierzą temperaturę? Pamiętajmy że mimo wszystko jesteśmy przewidziani do innych działań. Bo jak jeszcze my się zakazimy to kto będzie gasił ratował wypadki zmywał plamy oleju i otwierał mieszkania. Nie popadajmy w jakąś pustkę, że nie piszą o strażakach. Ludzie ogarnięcie życie nie kończy się na PSP.  :gwiazdki: :krzyk: