Autor Wątek: Zmiany kadrowe w PSP  (Przeczytany 1592272 razy)

Offline peterek

• VIP
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #2840 dnia: Lipiec 25, 2019, 16:07:35 »
Nie za bardzo tutaj.... ale jego zmienili na szczęście już dwa lata temu
https://www.tvp.info/43655374/byly-komendant-strazy-pozarnej-z-zarzutami-grozi-mu-10-lat
bidulek za mało zarabiał
pozdrawiam

Offline młody13

• Strażak Sam
« Odpowiedź #2841 dnia: Lipiec 25, 2019, 18:45:27 »
Nie za bardzo tutaj.... ale jego zmienili na szczęście już dwa lata temu
https://www.tvp.info/43655374/byly-komendant-strazy-pozarnej-z-zarzutami-grozi-mu-10-lat
bidulek za mało zarabiał
pozdrawiam
Moi jeszcze emerytura to też nic pewnego skoro wykorzystał stanowisko  :szalony:

Offline mulat81

• Weteran
« Odpowiedź #2842 dnia: Lipiec 25, 2019, 22:43:31 »
http://www.straz.miechow.pl/?news=12240
Miałem okazję poznać człowieka i myślę że to dobry prognostyk na Małopolsce, zobaczymy czy  dalej tak dobrze będzie szło obecnemu KW... bo odwołany gen chyb miał wizję "mierny ale wierny"

Offline peterek

• VIP
« Odpowiedź #2843 dnia: Lipiec 30, 2019, 22:23:14 »
https://doba.pl/dsw/artykul/byly-komendant-strazy-pozarnej-powalczy-o-fotel-posla/26433/15

I on się dziwił, że został spuszczony ze swojego stołka :rofl: :rofl:, nawet płakał jak odchodził  :'( :'(
 Jakoś Ci wszyscy stołkowi komendanci pozbawiani swoich folwarków dziwnym trafem reprezentują następnie jedną opcję polityczną. I to raczej pewnik, że nie nabył preferencji partyjnych w ostatnich dwóch latach, w cywilu, na emce, siedząc bezczynnie w domu ......
Taką oto jesteśmy apolityczną formacją od zawsze.
pozdrawiam

Offline pb11

• Weteran
« Odpowiedź #2844 dnia: Lipiec 30, 2019, 23:54:54 »
Ja ni za tymi,  ni za tamtymi ale obecni to jaką opcję twoim zdaniem reprezentują ( gdybyś nie wiedział to podpowiem jedynie słuszną ) i też będą płakać jak ich będą odwoływać, może nawet bardziej bo zdecydowana większość z nich to straszne kociarstwo, których poniosło własne ego ,  latek nie mają a los powołanych zmienny bywa.  Oni jak polecą ze stołków również będą startować na radnych wójtów i posłów. Jak świat światem w straży tak było i kompletnie nic się nie zmieniło na przestrzeni lat, każda opcja wstawia swoich czy to AWS , SLD , PO i też jakbyś nie zauważył PIS.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 30, 2019, 23:59:22 wysłana przez pb11 »

Offline peterek

• VIP

Offline rastafarai

• Stary Wyga
  • **
« Odpowiedź #2846 dnia: Sierpień 22, 2019, 13:59:25 »

Offline sorbent

• Stary Wyga
  • **
  • PSP - "Kochać Cię tak bardzo i nienawidzieć"
« Odpowiedź #2847 dnia: Sierpień 25, 2019, 20:44:31 »
Ja ni za tymi,  ni za tamtymi ale obecni to jaką opcję twoim zdaniem reprezentują ( gdybyś nie wiedział to podpowiem jedynie słuszną ) i też będą płakać jak ich będą odwoływać, może nawet bardziej bo zdecydowana większość z nich to straszne kociarstwo, których poniosło własne ego ,  latek nie mają a los powołanych zmienny bywa.  Oni jak polecą ze stołków również będą startować na radnych wójtów i posłów. Jak świat światem w straży tak było i kompletnie nic się nie zmieniło na przestrzeni lat, każda opcja wstawia swoich czy to AWS , SLD , PO i też jakbyś nie zauważył PIS.

A wiesz, że mogą być ludzie nie związani z żadną opcją? Tak na powiatach tacy są.

Offline pb11

• Weteran
« Odpowiedź #2848 dnia: Sierpień 26, 2019, 00:26:59 »
Ja rozumiem że weekend grill i te sprawy ale żeby po trzeźwemu takie rzeczy wypisywać  :mellow:

Mimo to spoko skoro znasz takiego to super, ja w swojej historii w PSP aż nazbyt długiej takich nie spotkałem a trochę byłem i widziałem.

Offline Feuerwehrmann

• Strażak Sam
« Odpowiedź #2849 dnia: Sierpień 26, 2019, 08:39:24 »
A wiesz, że mogą być ludzie nie związani z żadną opcją? Tak na powiatach tacy są.

To pewnie będą wymieniani, bo powinni być związani z obecną ;) :szalony:
Zmienność decyzji świadczy o ciągłości procesu dowodzenia.

Offline blacha

• Bywalec
  • *
« Odpowiedź #2850 dnia: Sierpień 26, 2019, 15:34:02 »
I masz rację Feuerwehrmann. Nastały takie czasy, ze każda opcja buduje sobie zaplecze konieczne do utrzymania władzy w jakiejś perspektywie - nieszczęściem jest to, że jest to cztery lata perspektywy. Brak jest ciągłości, brak długofalowych planów respektowanych przez wszystkie opcje przejmujące władze co 4 lub 8 lat. Ratownictwo powinno się budować w perspektywie dwudziestu lat, jednak jak widać w naszym kraju jest to niemożliwe, bo nasi komendanci nie sa prfesjonalistami wyłanianymi w konkursach, lecz działaczami partii na usługach ministrów, posłów, senatorów, radnych i innych prezesów. Jest to niestety nieszczęśćiem PSP i jednym z czynników, który PSP niszczy doprowadzając do powolnej agonii.

Offline Dzik

• Początkujący
  • *
« Odpowiedź #2851 dnia: Sierpień 26, 2019, 16:39:02 »
Jakie elity takie służby. :straz:
Było nas trzech.

Offline peterek

• VIP