Autor Wątek: Zmiany kadrowe w PSP  (Przeczytany 2767295 razy)

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #2750 dnia: Marzec 31, 2019, 11:21:47 »
Może mi ktoś wyjaśni bo ja już chyba czegoś nie pojmuję. Na stanowisko naczelnika i  d-cy jrg stawia się wymagania co najmniej inżynier po SGSP a komendant wojewódzki przechodzi z magistrem "włókiennictwa" o co tu chodzi ? Gdzie tu logika i zasady ? :gwiazdki:
O co ci chodzi?  :wacko: :wacko: To przecież norma. Pozatym ostatnio odmówiono kilku absolwentom zaocznych SGSP  :rofl:
Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Krakowie to alma mater nowego KW
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline blacha

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 85
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #2751 dnia: Marzec 31, 2019, 12:25:31 »
Sytuacja w Krakowie, a w zasadzie w całej Małopolsce wymaga natychmiastowej naprawy. A ten oficer to gwarantuje, Poczekajcie - ocenicie go po jego czynach.

Offline blacha

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 85
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #2752 dnia: Marzec 31, 2019, 12:33:40 »
Ponownie Kraków: https://www.straz.gov.pl/aktualnosci/lista_aktualnosci/Powolanie-nowych-komendantow-w-Panstwowej-Strazy-Pozarnej/idn:36945

Ale chyba jest coś nie tak. Czyżby Generał Brygadier nie miał już zaufania do wielokrotnego p.o. komendanta?

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #2753 dnia: Marzec 31, 2019, 12:36:52 »
Sytuacja w Krakowie, a w zasadzie w całej Małopolsce wymaga natychmiastowej naprawy. A ten oficer to gwarantuje, Poczekajcie - ocenicie go po jego czynach.
Nie rozumiesz tutaj nikt nie atakuje brygadiera Bębenka tylko podwójne standardy... Spróbuj znaleźć dowódcę JRG mianowanego ostatnio SPFie… A KW/KM/KP znajdziesz bez problemu
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline pb11

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 1.433
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #2754 dnia: Marzec 31, 2019, 14:48:50 »
Poważnie i dopiero teraz zaczęło Ci to przeszkadzać.

Ja rozumiem nagłą zmianę zapatrywań powodowaną odstawieniem na bocznicę, ale jeszcze całkiem niedawno było o najlepszej ekipie w historii PSP, o swobodzie doboru przez nich współpracowników, i nadchodzących bombach mających przynieść strażakom pełnię szczęścia i satysfakcji ze służby. Dodatkowo deklarowałeś pełne zaufanie w stosunku do mających wprowadzać i wymyślać te bomby , w kilku przypadkach Twoja fascynacja tą ekipą przyjmowała wręcz formę uwielbienia (vide KG).

Może w ramach samokrytyki wypadałoby choćby powstrzymać się od komentarzy.
« Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2019, 15:12:58 wysłana przez pb11 »

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #2755 dnia: Marzec 31, 2019, 15:25:26 »
Poważnie i dopiero teraz zaczęło Ci to przeszkadzać.
Ja rozumiem nagłą zmianę zapatrywań powodowaną odstawieniem na bocznicę, ale jeszcze całkiem niedawno było o najlepszej ekipie w historii PSP, o swobodzie doboru przez nich współpracowników, i nadchodzących bombach mających przynieść strażakom pełnię szczęścia i satysfakcji ze służby. Dodatkowo deklarowałeś pełne zaufanie w stosunku do mających wprowadzać i wymyślać te bomby , w kilku przypadkach Twoja fascynacja tą ekipą przyjmowała wręcz formę uwielbienia (vide KG).
Może w ramach samokrytyki wypadałoby choćby powstrzymać się od komentarzy.
Na moim małym podwórku dalej nie jest źle. Ale odrzucenie kilka tygodni temu wniosku na dowódcę JRG po zaocznej SGSP... Wkurwiło mnie a teraz taki kwiatek... Wiec pozwól, że będę mówił co i kiedy chcę bo mogę  :wacko: 
Swoją drogą samo odrzucenie wkurza a forma odrzucenia czyli telefon  wkuriwa niesamowicie.
« Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2019, 16:01:38 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.913
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #2756 dnia: Marzec 31, 2019, 20:18:52 »
Hahaha..obudził się i teraz płacze.

Offline janosik

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 392
  • OSP & PSP
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #2757 dnia: Marzec 31, 2019, 21:06:29 »
W sumie lepiej późno niż wcale! Bo wtedy wskazane byłyby dodatkowe badania, także kolega eqinox wylądował na ziemi...

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.321
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #2758 dnia: Marzec 31, 2019, 21:25:54 »
Hahaha..obudził się i teraz płacze.
Sra nie płacze!
Szczerze wg mnie za kilka miesięcy dowódca JRG to będzie najgorsze stanowisko w całej PSP... A dodatkowo zarezerwowane dla absolwentów dziennej SGSP  :rofl:
W sumie lepiej późno niż wcale! Bo wtedy wskazane byłyby dodatkowe badania, także kolega eqinox wylądował na ziemi...
Na każdego kiedyś przyjdzie moment z tą różnicą, że ja zamiast pieprzyć na forum się odwinę bo taki mam charakter  :wacko:
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline binor

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 34
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #2759 dnia: Kwiecień 01, 2019, 23:42:49 »
http://www.straz.krakow.pl/page/o_komendzie/kierownictwo.html

I zastępca KW wraca na Dowódcę JRG do Limanowej

Time To Say Goodbay
;a poza tym uważam, że strażakom należy się podwyżka uposażenia

Offline peterek

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.258

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.913
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #2761 dnia: Kwiecień 02, 2019, 21:24:59 »
Cytuj
powodem tego była utrata zaufania oraz wyniki kontroli wewnętrznej KG PSP".

Offline mulat81

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 553
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #2762 dnia: Kwiecień 03, 2019, 09:44:40 »
Ładne tam musi być bagno ..... i to oficery "starsze" nie umią sie dogadać ale niestety to stare pokolenie odchodzi a młodzież nie wie co to honor....
Ciekaw jestem co nowy KW bo to ze starej daty gość i trochę ludzi przetrwał
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2019, 10:21:38 wysłana przez mulat81 »

Offline Puap

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 73
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #2763 dnia: Kwiecień 03, 2019, 12:23:01 »
Szybki awans z D-cy JRG i szybkie sprowadzenie na ziemię . Tak to jest z niepokornymi. Wojewódzki z Wielkopolski daje sobie z tym radę.


Offline wer998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 25
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #2765 dnia: Kwiecień 30, 2019, 13:04:38 »

Offline Lacobic

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 44
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #2766 dnia: Kwiecień 30, 2019, 13:35:20 »
Boże jasny Kleszczewski generałem🤯... wszystko zrozumiem ale „jak do tego doszło nie wiem”. Straż się kończy, upada i teraz to zrozumiałem🤯🤯 gość siedział 7 lat temu w pokoju w starej JrG w CSPSP pilnując podoficerów jako st.kpt. Całe życie pod wpływem %% problemy z wysławianiem a teraz Generał...🤦 🤦

Offline Tomala7777

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 484
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #2767 dnia: Kwiecień 30, 2019, 13:43:46 »
w cztery lata z mł. bryg na Generała a ciebie brakuje miesiąc do  ogniomistrza i nie ma wypierd….j

Offline deriglasoff

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 35
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #2768 dnia: Kwiecień 30, 2019, 15:55:52 »
Boże jasny Kleszczewski generałem🤯... wszystko zrozumiem ale „jak do tego doszło nie wiem”. Straż się kończy, upada i teraz to zrozumiałem🤯🤯 gość siedział 7 lat temu w pokoju w starej JrG w CSPSP pilnując podoficerów jako st.kpt. Całe życie pod wpływem %% problemy z wysławianiem a teraz Generał...🤦 🤦

To jeszcze nic ale "ubiegłoroczny" "generał" niejaki pan Czajka to dopiero prawdziwy GENERAŁ! Czapki z głów wszyscy zazdrośnicy!  :gwiazdki:


Offline Wilson

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 117
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #2770 dnia: Maj 01, 2019, 10:11:00 »
Może to nie jest ciekawe ale zapewne śmieszne, odświeżyłem sobie ścieżkę kariery zawodowej Pana generała Czajki i muszę sobie polać. Na trzeźwo można wpaść w depresję. Ten to "awansował"

Offline mako

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 115
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #2771 dnia: Maj 02, 2019, 16:54:29 »
Podobno koledzy z pokoju.  :wall: :szalony:

Offline Model

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 41
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #2772 dnia: Maj 02, 2019, 22:06:48 »
Co z tego. Czaja już się pakuje jest do odstrzału, od 3 miesięcy wybiera urlop.

Offline 112psp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 190
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #2773 dnia: Maj 03, 2019, 11:24:54 »
Wybiera i jakoś nie może wybrać ...

Offline jancio_wodnik

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 28
Odp: Zmiany kadrowe w PSP
« Odpowiedź #2774 dnia: Maj 04, 2019, 18:16:08 »
zapewne podobnie jak plotki o Pruskim (KG - kwatreka)
wybiera urlop bo bedzie odwołany.... tere fere
« Ostatnia zmiana: Maj 04, 2019, 21:27:50 wysłana przez jancio_wodnik »