Autor Wątek: IBP dla stacji LPG  (Przeczytany 1429 razy)

Offline Michal740

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
IBP dla stacji LPG
« dnia: Wrzesień 10, 2015, 20:39:40 »
Witam. Mam stworzyć IBP dla stacji LPG. Problem zaczął się już na samym początku inwentaryzacji. Mianowicie w planach budowlanych budynek stacji LPG znajduje się 5m od zbiorników oddzielonych ścianą REI 120. I tu wszystko jest ok. W rzeczywistości jednak dobudowano dalszą cześć budynku( od istniejącego w kierunku zbiorników LPG). Ponadto wykorzystano ścianę REI 120 jako ścianę nośną "przybudówki".Co w takiej sytuacji. Czy pisać IBP i ująć w niej nieprawidłowości czy odstąpić od pisania.Proszę o pomoc.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.351
Kto zblokował temat??
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 11, 2015, 00:07:20 »
"IBP dla stacji LPG"
Ja chce pomóc i pomogę....
Czemu nie mogę tego zrobić??
KTO I DLACZEGO ZABLOKOWAŁ TEMAT I DLACZEGO??
Cytuj
Witam. Mam stworzyć IBP dla stacji LPG. Problem zaczął się już na samym początku inwentaryzacji. Mianowicie w planach budowlanych budynek stacji LPG znajduje się 5m od zbiorników oddzielonych ścianą REI 120. I tu wszystko jest ok. W rzeczywistości jednak dobudowano dalszą cześć budynku( od istniejącego w kierunku zbiorników LPG). Ponadto wykorzystano ścianę REI 120 jako ścianę nośną "przybudówki".Co w takiej sytuacji. Czy pisać IBP i ująć w niej nieprawidłowości czy odstąpić od pisania.Proszę o pomoc
Ktoś spieprzył....
Napisz...
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 11, 2015, 11:56:59 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline robn

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.349
Odp: Kto zblokował temat??
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 11, 2015, 01:20:09 »
Odblokowany
nie wiem dlaczego był zamknięty, może ktoś z modów niechcący gdzieś coś źle nacisnął. Only human...
Proszę następnym razem użyć PW do moderatora lub administratora.
pozdr,
EGO = 1 / wiedza