Autor Wątek: Jak starać się o dotacje dla OSP z Unii?  (Przeczytany 1694 razy)

Offline Beruś

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 31
Jak starać się o dotacje dla OSP z Unii?
« dnia: Lipiec 24, 2015, 17:38:43 »
Witam  chciałem zapytac tak jak w temacie jak dostać dotacje z unii dla jednostki OSP (woj. Śląskie, powiat: lubliniecki) gdzie trzeba wysyłać pisma, do kogo się zwrócić o pomoc, gdzie jej szukać? Chciałbym aby ktoś wytłumaczył od podstaw ponieważ nigdy nie miałem styczności z tego typu sprawami.  Jeśli znacie inne sposoby na dofinansowanie jednostki też chętnie dowiem się czegoś na ten temat. Z góry dziekuje i pozdrawiam. Jeśli temat byłu już poruszany prosze o wrzucenie www.

Offline fortress

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Jak starać się o dotacje dla OSP z Unii?
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 12, 2015, 01:28:07 »
Zapraszam do zapoznania się z tematem crowdfundingu, czyli możliwości finansowania projektów, pomysłów, marzeń i realizowanie ich.
Propozycja finansowania konkurencyjna do dotacji z UE, jest sprawdzonym rozwiązaniem, gdzie można realizować pomysły, projekty, marzenia. /np. remonty, budowy remiz strażackich oraz innych budynków, zakup sprzętu oraz nowych samochodów specjalistycznych, samochodów przystosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych, samochodów bojowo gaśniczych dla ochotniczej straży pożarnej , organizowanie szkoleń, dobywanie nowych kwalifikacji, nauki języków obcych, wyjazdów treningowych i innych...
Finansowanie, którą proponuję, jest bez ograniczeń kwotowych i czasowych, i co najważniejsze bez opłat prowizyjnych od wpłat przekazywanych na nasz projekt, na nasze marzenie -czyli darowizn, jakie są stosowane przez inne serwisy crowdfundingowe:
1. Crowdangels.pl - 6%
2. WspolnyProjekt.pl -; 7%
3. PolakPotrafi.pl - 7,4%
4. Wspieram.to -8,5%
W serwisie, który proponuję darczyńcy dodatkowo mają możliwość prócz przekazania darowizny realizować swoje plany, projekty.
Więcej informacji mogę przekazać, jeśli będzie zainteresowanie lub pojawią się dodatkowe pytania.
Zapraszam do kontaktu, udostępnię swój projekt. Służę pomocą, radą i doświadczeniem w przygotowaniu i uruchomieniu finansowania.
Oferuje również pomoc w pozyskaniu dofinansowań z UE oraz innych grantów międzynarodowych
Henryk Kubiak
boit-krakow@wp.pl
737 434 108