Autor Wątek: Prośba o pomoc. Która JRG jest najlepsza w Polsce?  (Przeczytany 8396 razy)

Pan Oficer

  • Gość
Prośba o pomoc. Która JRG jest najlepsza w Polsce?
« dnia: Kwiecień 01, 2015, 12:45:25 »
Witajcie.
Mam do Was pytanie. W związku z tym, że niebawem kończę SGSP i zostanę oficerem Państwowej Straży Pożarnej przymierzam się do wybrania sobie przydziału do Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej. Chciałbym wiedzieć, która JRG jest najlepsza w Polsce? Nie interesuje mnie służba przez najbliższe lata na jakiejś wsi i gaszenie stodół tylko prawdziwa praca strażaka. Myślałem o jakiejś jednostce w której działa GPR, żeby załapać się czasem na jakiś egzotyczny wyjazd. Może możecie polecić jakąś jednostkę ? Konieczny warunek to posiadanie przez jednostkę zaplecza do uprawiania sportu, gdyż mam wysokie aspiracje z tym związane. Liczą się też warunki lokalowe, bo nie zamierzam pracować w syfie. Warunek posiadania przez jednostkę wolnego etatu jest bez znaczenia, bo skoro dostałem się do SGSP to i z tym nie będzie problemu (no rozumiecie, hehehe )

Proszę o wypowiedzi najlepiej oficerów, ewentualnie aspirantów, ale tylko tych z górnej półki.
Pozdrawiam

Offline Haix

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 214
Odp: Prośba o pomoc. Która JRG jest najlepsza w Polsce?
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 01, 2015, 12:57:43 »
Wszystkie są najlepsze

Offline sheldon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.658
Odp: Prośba o pomoc. Która JRG jest najlepsza w Polsce?
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 01, 2015, 12:57:59 »
Słaba prowokacja ;)
PYTAJ! ĆWICZ! KORZYSTAJ Z DOŚWIADCZEŃ KOLEGÓW!

Offline Pom

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 755
Odp: Prośba o pomoc. Która JRG jest najlepsza w Polsce?
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 01, 2015, 12:58:12 »
Czuję prowokację.

Ale sorry nie wypowiadam się, bom nie aspirant.

Offline a.overeem

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: Prośba o pomoc. Która JRG jest najlepsza w Polsce?
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 01, 2015, 13:40:05 »
Prima aprilisowa prowokacja  :wacko:

Offline ponczo83

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 86
Odp: Prośba o pomoc. Która JRG jest najlepsza w Polsce?
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 01, 2015, 13:46:10 »
śmieszny ala OFICER

Offline username 2013

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 53
Odp: Prośba o pomoc. Która JRG jest najlepsza w Polsce?
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 01, 2015, 13:48:43 »
Witam Proszę Pana. Moim skromnym zdaniem każda jednostka w tym momencie będzie wnioskować o Pańskie przyjęcie w swoje szeregi, wiadomo natomiast jak jest. Raport o przyjęcie przejdą tylko najlepsze jednostki, specjalnie selekcjonowane przez wiele lat w których to będzie Pan mógł rozwijać swoje skrzydła oraz nauczać tych mniej doświadczonych. Z warunkami bytowymi bym się na Pana miejscu nie przejmował, już młodzi lecą z wałkami malować pomieszczenia, a kwatermistrz pojechał po najlepsze farby niedrażniące górnych dróg oddechowych. Co do sportu to myślę że też jakiś elitarny się znajdzie, golf lub tenis do wyboru jak na prawdziwych dżentelmenów przystało. Oczywiście wszystkie Pańskie kwalifikacje zostaną docenione co odczuje Pan mocno dodatnio na swoim puchnącym od pieniędzy koncie. Także sam Pan widzi, proszę się nie przejmować zatrudnieniem lecz doszlifować w tym czasie i tak wysoki poziom, po to by w JRG powtarzać wszystkim że są jedynie cząstką Pańskich umiejętności. Przepraszam z góry za odpowiedź w tym temacie ponieważ adresowane Pańskie pytanie było do oficerów i aspirantów, a ja jestem jedynie starszym strażakiem. Mimo to mam nadzieję że pomogłem. Pozdrawiam serdecznie

Offline mirek1

  • Jeszcze nigdy w dziejach tak wielu nie mówiło tak wiele do tak wielu, mając do powiedzenia tak niewiele.
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 941
  • "Tylko głupiec ma odpowiedź na wszystko."A.France
Odp: Prośba o pomoc. Która JRG jest najlepsza w Polsce?
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 01, 2015, 14:37:38 »
Witajcie.
Mam do Was pytanie. W związku z tym, że niebawem kończę SGSP i zostanę oficerem Państwowej Straży Pożarnej przymierzam się do wybrania sobie przydziału do Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej. Chciałbym wiedzieć, która JRG jest najlepsza w Polsce? Nie interesuje mnie służba przez najbliższe lata na jakiejś wsi i gaszenie stodół tylko prawdziwa praca strażaka. Myślałem o jakiejś jednostce w której działa GPR, żeby załapać się czasem na jakiś egzotyczny wyjazd. Może możecie polecić jakąś jednostkę ? Konieczny warunek to posiadanie przez jednostkę zaplecza do uprawiania sportu, gdyż mam wysokie aspiracje z tym związane. Liczą się też warunki lokalowe, bo nie zamierzam pracować w syfie. Warunek posiadania przez jednostkę wolnego etatu jest bez znaczenia, bo skoro dostałem się do SGSP to i z tym nie będzie problemu (no rozumiecie, hehehe )

Proszę o wypowiedzi najlepiej oficerów, ewentualnie aspirantów, ale tylko tych z górnej półki.
Pozdrawiam
dziś prima aprylis .. i nie dam się zrobić w jajo... hihihi
Tylko dwie rzeczy są nieskończone : wszechświat i ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
                                      Albert Einstein

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.912
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Prośba o pomoc. Która JRG jest najlepsza w Polsce?
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 01, 2015, 16:04:04 »
Panie Oficer....zapraszam do mojej jednostki.Będzie przez kilka pierwszych lat w p...ę i na gaz aż odechce się wyśmiewać z kolegów którzy służą właśnie w tych małych miejscowościach. A napewno zobaczysz co to znaczy pożar stodoły czy obory....

Offline alex

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 193
Odp: Prośba o pomoc. Która JRG jest najlepsza w Polsce?
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 01, 2015, 20:56:31 »
I parę godzin pracy widłami przy stodole nauczy szacunku do zawodu.  :gwiazdki:

Offline maniera

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 73
Odp: Prośba o pomoc. Która JRG jest najlepsza w Polsce?
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 01, 2015, 21:04:13 »
Dobre Panie Oficer,  ta parodia Ci wyszła. I tylko KG.

Pan Oficer

  • Gość
Odp: Prośba o pomoc. Która JRG jest najlepsza w Polsce?
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 02, 2015, 00:03:09 »
Słaba prowokacja ;)

Jak widać wystarczająco dobra ;)
Zmykam, do zobaczenia za rok :)