Służba > Forum zawodowców

Studia Podyplomowe SPO

(1/93) > >>

Pułkownik_Moralność:
Ponieważ w mojej Komendzie nikt nie potrafi udzielić mi odpowiedzi na zadane pytania (czyżby to była jakaś systemowa tajemnica służbowa ?), może ktoś tutaj wyjaśni mi te zawiłości.
Na czym polega system rekrutacji na wyżej wymienione studia podyplomowe ? Z informacji podanych na stronie SGSP wynika, że spełniam 3 z 4 warunków przyjęcia. Nie mam oczywiście skierowania od przełożonego uprawnionego do mianowania. Komendant nie chce, czy nie może mnie tam skierować ? O co tutaj chodzi ?

strazakusX:
Kółko wzajemnej adoracji w KG ustala sobie limiciki na województwa . 2 miejsca na województwo, niektóre dostają 3, plus 2-3 z KG i może jakaś sekretarka z SGSP. Co roku aktualizują kolejki. Taki przywilej KW do wytypowania dwóch szczęśliwców. Nie ma żadnych jasnych zasad, kogo się posyła kogo nie. Jedynie siła przebicia decyduje.

pb11:
dokładnie około 3 miejsc na województwo raz przeszkolenie rusza raz nie raz po przeszkoleniu nadają stopnie a raz nie ostatnio szli psychologowie i inni specjaliści

Czyli swoi i dla swoich twój KP niewiele tu może zbyt mało miejsc nawet dla swoich.

username 2013:
Koledzy idźcie na 4- letnie studia dla strażaków na wydziale IBP w SGSP, będziecie mieli te same uprawnienia co po SPO.

youngfireman:
Czy jesteś pewien, że SPO daje takie same uprawienia jak IBP ?? Z mojego stanu wiedzy wynika, że studia podyplomowe na SPO przeznaczone są dla pionów administracyjnych w PSP i nie pozwalają na zajmowanie stanowisk oficerskich związanych z kierowaniem działaniami.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej