Autor Wątek: Działania ZZ -2015  (Przeczytany 401790 razy)

Offline SIUSIEK

• VIP
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....

Offline peterek

• VIP
Odp: Działania ZZ -2015
« Odpowiedź #1161 dnia: Lipiec 05, 2019, 22:36:52 »

Offline peterek

• VIP
« Odpowiedź #1162 dnia: Sierpień 03, 2019, 01:46:17 »
http://kspnszz.org/index.php/2019/08/02/spotkanie-ze-zwiazkowcami-z-moz-we-wroclawiu/

Co za dup..włazy.
Może niech sobie panowie z "warszafki" przypomną stare polskie przysłowie: "Nie dziel skóry na niedźwiedziu" :rofl: :rofl:.
A tak na marginesie to może się dowiemy dlaczego nie było na spotkaniu przewodniczącego dolnośląskiego S-ki.... :milcz:
Czyżby - delikatnie mówiąc - nie był mile widziany bo za dużo wie o pewnych duuuuuużych grzeszkach z lat ubiegłych w MOZ-ie i wyciąga je na wierzch ?
pozdrawiam

Offline strazak09980

• Początkujący
  • *
« Odpowiedź #1163 dnia: Sierpień 03, 2019, 16:02:51 »
Ooo widać że zabolało  ^_^ ale jeszcze zapiecze :wacko:

Offline Eqinox

• VIP
« Odpowiedź #1164 dnia: Sierpień 03, 2019, 16:18:46 »
Ooo widać że zabolało  ^_^ ale jeszcze zapiecze :wacko:
Już się nie mogę doczekać jak zacznie się to piekło  :wacko: Szczególnie jak wreszcie temat trafi do prokuratury. Swoją drogą jestem ciekaw kto próbował się ostatnio dobrać do konta które zostało zablokowane.

Offline Florek-112

• Stary Wyga
  • **
« Odpowiedź #1165 dnia: Sierpień 03, 2019, 18:47:58 »
I to jest książkowy przykład chorego portalu, gdzie dyskutuje administrator- moderator zaangażowany politycznie, a do tego jest żywo zainteresowany ochroną swojego stołka.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 03, 2019, 18:52:49 wysłana przez Florek-112 »

Offline Eqinox

• VIP
« Odpowiedź #1166 dnia: Sierpień 03, 2019, 19:13:26 »
I to jest książkowy przykład chorego portalu, gdzie dyskutuje administrator- moderator zaangażowany politycznie, a do tego jest żywo zainteresowany ochroną swojego stołka.
Mordko jak nie znasz tematu i wszystko ci się z internetem kojarzy to współczuje twojej rodzinie:
Szczególnie jak wreszcie temat trafi do prokuratury. Swoją drogą jestem ciekaw kto próbował się ostatnio dobrać do konta które zostało zablokowane.
Temat o którym mowa dotyczy:
1. nie przekazania dokumentacji finansowej dla MDSP przez poprzednie władze i nie przekazaniu kont bankowych,
2. próbie dostania się na konto BANKOWE przez osoby nie uprawnione (na którym znajduje się dużo pieniędzy).
PS. Oświadczenie: nie mam uprawnień moda czy admina dla forum strazak.pl i mówię to w pełni świadomy konsekwencji prawnych wynikających z art. 233 §6 KK. W przypadku poświadczenia nie prawdy mogę zostać zwolniony z pełnienia służby w PSP na podstawie art. 43 ustawy o PSP. Wkurwiają mnie gnoje mówiące, że mam jakiś handikap na forum. 

Potwierdzam oświadczenie kolegi !!

« Ostatnia zmiana: Sierpień 07, 2019, 08:46:51 wysłana przez Butel »

Offline Florek-112

• Stary Wyga
  • **
« Odpowiedź #1167 dnia: Sierpień 03, 2019, 20:13:48 »
Mordko dotyczy temat konta bankowego i tych spraw to nie wiedziałem.  Natomiast co do uprawnień na forum Kłamiesz. Ja i znajomi z forum mieliśmy wycinane przez Ciebie wpisy i maile z ostrzeżeniami, pouczaniem, bolokowaniem. Również od Butela z Twojej inspiracji.  Więc możę trochę po męsku, na klatę zamiast takich pokrętnych wpisów. Ktoś jeszcze może to potwierdzić.  To proszę tu wpisać Panu Equi...

To czym piszesz, tak to są uprawnienia użytkowników forum którzy maja odpowiedni status oraz rangę na forum, zależy od ilości napisanych postów i to oni mogą też dawać ostrzeżenia
« Ostatnia zmiana: Sierpień 07, 2019, 09:07:18 wysłana przez Butel »

Offline Eqinox

• VIP
« Odpowiedź #1168 dnia: Sierpień 03, 2019, 20:19:02 »
Mordko dotyczy temat konta bankowego i tych spraw to nie wiedziałem.  Natomiast co do uprawnień na forum Kłamiesz. Ja i znajomi z forum mieliśmy wycinane przez Ciebie wpisy i maile z ostrzeżeniami i pouczaniem. Również od Butela z Twojej inspiracji.  Więc możę trochę po męsku, na klatę zamiast takich wpisów. Ktoś jeszcze to proszę to proszę tu potwierdzić Panu Equi...
Wiesz ile ja dostałem ostrzeżen ile razy mi coś kasowano? Ja nie mam takich uprawnień i nigdy nie miałem. A butelka jest najbardziej upierdliwy bo mam od niego większość.

Offline FireSquad

• Bywalec
  • *
« Odpowiedź #1169 dnia: Sierpień 06, 2019, 16:45:41 »
Co za dup..włazy.
Może niech sobie panowie z "warszafki" przypomną stare polskie przysłowie: "Nie dziel skóry na niedźwiedziu" :rofl: :rofl:.
A tak na marginesie to może się dowiemy dlaczego nie było na spotkaniu przewodniczącego dolnośląskiego S-ki.... :milcz:
Czyżby - delikatnie mówiąc - nie był mile widziany bo za dużo wie o pewnych duuuuuużych grzeszkach z lat ubiegłych w MOZ-ie i wyciąga je na wierzch ?
pozdrawiam

Peterek
Panowie z "warszafki" odpowiednio wcześniej powiadomili przewodniczącego dolnośląskiego MDSP o spotkaniu z MOZ Wrocław, tylko w dniu spotkania przewodniczący MDSP nie miał ochoty się skontaktować i spotkać. Z tymi duuuuuużymi grzeszkami też bym uważał bo może problem leży nie w latach ubiegłych i nie po tej stronie co próbuje się wmówić.
A tak na marginesie: Panowie z Prezydium KSP (nie z "warszafki") zostali zaproszeni bo z MDSP nie dochodzą żadne informacje nad czym pracuje KSP. Więc zaprosili "źródełko" i nie robili z tego żadnej tajemnicy.  Dzięki temu zwykli związkowcy coś skorzystali.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 07, 2019, 09:09:13 wysłana przez Butel »

Offline Eqinox

• VIP
« Odpowiedź #1170 dnia: Sierpień 06, 2019, 17:44:17 »
Peterek
Panowie z "warszafki" odpowiednio wcześniej powiadomili przewodniczącego dolnośląskiego MDSP o spotkaniu z MOZ Wrocław, tylko w dniu spotkania przewodniczący MDSP nie miał ochoty się skontaktować i spotkać. Z tymi duuuuuużymi grzeszkami też bym uważał bo może problem leży nie w latach ubiegłych i nie po tej stronie co próbuje się wmówić.
A tak na marginesie: Panowie z Prezydium KSP (nie z "warszafki") zostali zaproszeni bo z MDSP nie dochodzą żadne informacje nad czym pracuje KSP. Więc zaprosili "źródełko" i nie robili z tego żadnej tajemnicy.  Dzięki temu zwykli związkowcy coś skorzystali.
Nie powiadomili wcale odpowiedni wcześniej, ba nawet przewodniczący z "warszafki" był zaskoczony, że przewodniczący MDSP nie wie o wizycie prezydium we Wrocławiu gdyż miał to Wrocław zrobić  :rofl: Taki głuchy telefon  :wacko:
MOZ Wrocław jest poza wszelkimi strukturami branżowymi i nie należy ani do sekcji krajowej ani do sekcji wojewódzkiej, takie dziwne coś. A to że przyjechali członkowie KSP czyli struktury krajowej od organizacji niezrzeszonej w sekcji krajowej to cyrk nawet przez wzgląd na stare znajomości byłego przewodniczącego "warszafki" R.O/ i "wrocławsko-świdnicko przewdniczącokomendanta"  W.W.

Offline FireSquad

• Bywalec
  • *
« Odpowiedź #1171 dnia: Sierpień 06, 2019, 21:52:33 »
Drogi Eqinox'iu
Ty się tak nie denerwuj bo ci BM-ki wywalą.
Członkowie Prezydium mają obowiązek jeździć tam gdzie ich zaproszą bez względu na to czy ktoś jest w KSP czy nie. Mało tego, bo jak zaproszą do komendy w której nie ma ZZ też ma obowiązek pojechać. Rozumiem, że cyrk "warszafki"/ R.O i "wrocławsko-świdnickiego przewodniczącokomendanta" W.W. ma też stare znajomości w Gdańsku bo tam też bez twojej zgody byli?  Co do głuchego telefonu to masz rację tylko nie masz racji w której ręce był. Jeżeli wiceprzewodniczący KSP nie może się przez cały dzień dodzwonić do przewodniczącego MDSP pomimo tego że wcześniej powiadomił o swoim przyjeździe i jest to dzień jego wizyty we Wrocławiu to komu "padła bateria"?

Offline peterek

• VIP
« Odpowiedź #1172 dnia: Sierpień 06, 2019, 21:56:31 »
"Co za dup..włazy.
pozdrawiam"

Peterek

kolego:
    Jak nie masz bezpośredniej wiedzy lub Twoja wiedza jest uboga bo ograniczona do tego co Ci ktoś powiedział to nie pisz bzdur.
Jak pewien - wg niego samego - b. ważny związkowiec z wrocka za wszelką cenę nie chce dopuścić do wypłynięcia pewnego zgłoszenia co może mu kark utrącić u samej d..py to rozpowiada naokoło "fejkniusy" i Ty stałeś się właśnie osobą zmanipulowaną.
pozdrawiam
ps.
a Eqinox trochę chociaż nie wszystko Ci wytłumaczył, ja niestety nie mogę  :milcz: :milcz: 

Offline Eqinox

• VIP
« Odpowiedź #1173 dnia: Sierpień 06, 2019, 22:24:24 »
Drogi Eqinox'iu
Ty się tak nie denerwuj bo ci BM-ki wywalą.
Członkowie Prezydium mają obowiązek jeździć tam gdzie ich zaproszą bez względu na to czy ktoś jest w KSP czy nie. Mało tego, bo jak zaproszą do komendy w której nie ma ZZ też ma obowiązek pojechać. Rozumiem, że cyrk "warszafki"/ R.O i "wrocławsko-świdnickiego przewodniczącokomendanta" W.W. ma też stare znajomości w Gdańsku bo tam też bez twojej zgody byli?  Co do głuchego telefonu to masz rację tylko nie masz racji w której ręce był. Jeżeli wiceprzewodniczący KSP nie może się przez cały dzień dodzwonić do przewodniczącego MDSP pomimo tego że wcześniej powiadomił o swoim przyjeździe i jest to dzień jego wizyty we Wrocławiu to komu "padła bateria"?
Ja z natury jestem spokojny a ta wizyta mnie bardzo cieszy bo mam nadzieje że przyśpieszy pewne decyzje. I sporo czytam a więc podaj proszę podstawę prawną która nakazuje wizyty prezydium gdziekolwiek? Bo wg mojej wiedzy nic takiego nie istnieje.  Dzień wcześniej powiadomił? O łaskawca... Co do zakładania nowych organizacji to sekcje tego nie robią tylko regiony! Więc też bzdura. A co do Gdańska postaram się jutro dowiedzieć.
Solidarność Wrocław żyje sama sobie i nie ma nic wspólnego z kimkolwiek w kraju.

Offline strazak09980

• Początkujący
  • *
« Odpowiedź #1174 dnia: Sierpień 06, 2019, 22:58:11 »
Ale ddz się nakręcili zabolało że nie dostał zaproszenia. Dlaczego???? Musisz sam sobie zadać to pytanie Dlaczego???
A jak macie kwity to nie rozumiem na co jeszcze czekacie panie p i panie z. :straz:

Offline Lodołamacz

• Bywalec
  • *
« Odpowiedź #1175 dnia: Sierpień 07, 2019, 10:01:03 »
O spotkaniu w Gdańsku wszyscy byli powiadomieni choć nie wszyscy mogli być obecni.

Offline radca

• Strażak Sam
« Odpowiedź #1176 dnia: Sierpień 07, 2019, 10:18:33 »
Koledzy z Ski!
Proszę o trochę rozwagi! Czy ciągle musimy wewnętrzne sprawy prać na forum?

Offline kingkong

• Początkujący
  • *
« Odpowiedź #1177 dnia: Sierpień 07, 2019, 11:16:49 »
Koledzy z Ski!
Proszę o trochę rozwagi! Czy ciągle musimy wewnętrzne sprawy prać na forum?

Jeśli są nieprawidłowości związane ze związkiem to czemu je ukrywać.
Każdy członek odprowadza składki i ma prawo o nich wiedzieć.

Offline pb11

• Weteran
« Odpowiedź #1178 dnia: Sierpień 07, 2019, 12:02:22 »
Oj jesteś w błędzie, nie każdy członek odprowadza składki weź pod uwagę, iż w bardzo wielu organizacjach zakładowych funkcjonują emeryci, którzy nieraz nie wiedzą nawet że są jeszcze związkowcami. Znam organizację w których 70 % członków to emeryci i żaden z nich nie płaci składek potrzebni są tylko i wyłącznie do ustalania liczby delegatów na walny zjazd. Ciekawe, kiedy ktoś wreszcie pokusi się o weryfikację stanów osobowych poszczególnych organizacji zakładowych a co za tym wiarygodne ustalenie ilości przysługujących im mandatów.

Offline kingkong

• Początkujący
  • *
« Odpowiedź #1179 dnia: Sierpień 07, 2019, 12:38:53 »
Oj jesteś w błędzie, nie każdy członek odprowadza składki weź pod uwagę, iż w bardzo wielu organizacjach zakładowych funkcjonują emeryci, którzy nieraz nie wiedzą nawet że są jeszcze związkowcami. Znam organizację w których 70 % członków to emeryci i żaden z nich nie płaci składek potrzebni są tylko i wyłącznie do ustalania liczby delegatów na walny zjazd. Ciekawe, kiedy ktoś wreszcie pokusi się o weryfikację stanów osobowych poszczególnych organizacji zakładowych a co za tym wiarygodne ustalenie ilości przysługujących im mandatów.

No to do brze jeśli (pan.i ) opiera się na takim elektoracie. To jak traktujesz te osoby które odprowadzają składki. Powiedźcie prawdę co się dzieje w strukturach związkowych!!