Autor Wątek: radny przeszkodą w słuzbie  (Przeczytany 7090 razy)

Offline suchini

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 129
radny przeszkodą w słuzbie
« dnia: Listopad 26, 2014, 19:45:16 »
Witam mam pytanie czy spotkaliście się może z sytuacją gdzie na jednej zmianie służbowej dwóch strażaków zostało wybranych do rady gminy (tej samej gminy) i czy stanowiło to jakiś problem bądź komplikacje z pełnieniem służby tzn. sesje odbywają się w tym samym czasie więc dwóch strażaków potrzebuje wolne w danym dniu. Z punktu widzenia D-dcy JRG zacznie się kombinowanie i zamęt w grafikach, itp. Dlatego należy jednego przerzucić na inną zmianę służbową czy tak jest fair i czy prawo na to pozwala w stosunku co do ,,radnych". Rozumiem że nikt na stałe nie jest przypisany do danej zmiany, że służba to służba ale czy takie argumenty są wystarczające do przenoszenia strażaka na inną zmianę bo jest radnym. Dodam że jeżeli ktoś w moim JRG był przenoszony to za karę bądź wiązało się to ze zmianą stanowiska służbowego. Myślę że jest to kara ale dlaczego skoro nie podpadłem, a awansować na pewno na razie będę. :wall:

strazak1982

  • Gość
Odp: radny przeszkodą w słuzbie
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 26, 2014, 23:07:22 »
Radnym się bwa, strazakiem się jest, więc wypada się nim też czuć. No, chyba, że traktujesz to jako karę.
Już na początku "kariery radnego" zamierzasz kwestionować kompetencje d-cy( ho ho ho sukcesów).

Offline robn

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.349
Odp: radny przeszkodą w słuzbie
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 26, 2014, 23:59:36 »
Cytuj
i czy prawo na to pozwala w stosunku co do ,,radnych"
Posrało się w głowach...
Może Komendantem od razu zostań, może prawo na to pozwala  :szalony: :szalony: - załatwisz swoje problemy z D-cą JRG...
Zapoznaj się chłopcze z zakresem obowiązków służbowych - wyczytasz w nich, że masz obowiązek znać prawo w zakresie swoich obowiązków służbowych, a poza tym wstyd przed formacją, że mówisz takie bzdety. I ty chcesz stanowić prawo w swojej gminie? Nie znasz nawet prawa tam gdzie robisz!!!
EGO = 1 / wiedza

Offline suchini

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 129
Odp: radny przeszkodą w słuzbie
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 27, 2014, 07:26:08 »
Nie kwestionuję kompetencji d-cy tylko zgadzając się startować w wyborach nie miałem pojęcia że zaczną się schody w straży dlatego chcę zrezygnować z mandatu by wszystko zostało tak jak do tej pory

Offline piotr998

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.787
  • Najciekawsze historie pisze samo życie.
Odp: radny przeszkodą w słuzbie
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 27, 2014, 08:15:43 »
Podjąłeś decyzję o kandydowaniu i po wyborze chcesz zrezygnować z mandatu bo przeniosą cię na inną zmianę?
Czy ty jesteś poważnym człowiekiem? I jak traktujesz swoich wyborców?
Do pewnych spraw trzeba po prostu dorosnąć, Ty jak sądzę jesteś jeszcze w powijakach.
"Tam, gdzie wszyscy myślą to samo, w ogóle niewiele się myśli" - H.Geissler
"Kłócić się nie należy, ale jest obowiązkiem jasno określić przeciwstawny punt widzenia." - J.W.Goethe

Offline sebaxll

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 53
Odp: radny przeszkodą w słuzbie
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 27, 2014, 09:53:58 »
Widzicie wszyscy jacy ludzie startują do samorządów. Śmiech na sali. Wystarczy przeczytać pierwszy post by dostrzec męża stanu jakiejś gminy :szalony: A może ta gmina to Ciemnogród :rofl: