Autor Wątek: Incydent czy szara rzeczywistość  (Przeczytany 3219 razy)

Offline firek998

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 479
Incydent czy szara rzeczywistość
« dnia: Listopad 22, 2014, 17:50:07 »
http://www.penera.pl/50633/zajebista_wiejska_impreza_w_remizie_zakonczona_konkretna_walka.html

Czy taki jest faktycznie obraz OSP czy jest to wyłącznie incydent. Często w młodości bywałem na tzw. zabawach organizowanych w remizach OSP. Jak jest teraz, nie wiem, ale jak widać nic się nie zmieniło. Czy nie warto rozważyć zakazu organizacji takich baletów. I jeszcze te koszarówki, no pojechali chłopcy.

Offline HanySAnimal

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 667
  • Go Hard or Go Home ...
Odp: Incydent czy szara rzeczywistość
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 22, 2014, 20:43:05 »
Wg mnie 90% potrafi się zachować i przychodzi z nastawieniem dobrej zabawy ale zawsze się znajdzie to 10% bydła co musi pokazać jaki to kozak nie jest.  Myślę że smutny incydent choć napewno nie pierwszy i nie ostatni.
“All men are created equal, and then a few become firefighters”

Offline Levy

  • Per aspera ad astra
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.477
Odp: Incydent czy szara rzeczywistość
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 22, 2014, 20:55:06 »
Jak tak patrze na ten filmik, to jedyne co przychodzi mi na myśl, to to, że to jest bodaj jakieś spotkanie integracyjne dla niepełnosprytnych umysłowo...
Wpływ dowódcy jako twórcy karności jest przodujący. Gdy dowódca ma powagę wynikającą ze stopnia i stanowiska, a ponadto dużą wiedzę i umiejętność pracy, wówczas jego wpływ działa tak silnie, że każdy podwładny uważa podporządkowanie się mu za samo przez się zrozumiałe.

Offline Radhezz

  • Audaces fortuna iuvat
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.713
  • Getting too old for this shit
Odp: Incydent czy szara rzeczywistość
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 22, 2014, 22:33:50 »
Ale odkop... ten filmik to jest tak stary, że w czasach kiedy go nagrywali to szczytem marzeń był kolorowy wyświetlacz w komórce...
Powyższy post wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podania przyczyny.
Oświetlenie i nagłośnienie ostrzegawcze - montaż, naprawa, modyfikacje => OGŁOSZENIE

Offline REEN

  • Byle do straży...
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 960
Odp: Incydent czy szara rzeczywistość
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 22, 2014, 22:39:23 »
Wg mnie 90% potrafi się zachować i przychodzi z nastawieniem dobrej zabawy ale zawsze się znajdzie to 10% bydła co musi pokazać jaki to kozak nie jest.  Myślę że smutny incydent choć napewno nie pierwszy i nie ostatni.

Teraz pytanie, czy mówimy o zabawie jako zabawie dla wszystkich, czy chlaniu w mundurze i ew. wyjeździe bo "piwo to nie alkohol"

Offline firek998

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 479
Odp: Incydent czy szara rzeczywistość
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 22, 2014, 22:57:52 »
Ale odkop... ten filmik to jest tak stary, że w czasach kiedy go nagrywali to szczytem marzeń był kolorowy wyświetlacz w komórce...

Spójrz na koszarówki jakie mają, są czarne, a więc według nowe wzoru. Spójrz na sprzęt DJ-a to nie jest adapter Bambino. Więc nie mów że film jest tak stary. 

Offline robn

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.349
Odp: Incydent czy szara rzeczywistość
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 23, 2014, 00:17:15 »
Temat już był kiedyś przerabiany,
co nie znaczy, że trzeba wiedzieć kiedy pić a kiedy nosić mundur i w nim sie odpowiednio prezentować...
EGO = 1 / wiedza

Offline hasici99

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 519
Odp: Incydent czy szara rzeczywistość
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 25, 2014, 23:12:39 »
Niestety ci panowie w koszarówkach na filmiku to zwykłe szmaty przynoszące hańbę prawdziwym strażakom. Filmik krąży już od dłuższego czasu w internecie i przeciętny Kowalski stwierdzi że to Strażacy się tak zabawiają, a ze strażą te patałachy nie mają za wiele wspólnego. Funkcjonariusz PSP za taki występ miałby poważne problemy, druh z OSP co najwyżej ból głowy na kacu. Dlatego jestem za odróżnieniem w umundurowaniu PSP od OSP.

Offline rafal.bula

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.953
    • JRG SGSP
Odp: Incydent czy szara rzeczywistość
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 25, 2014, 23:21:45 »
Cytuj
Dlatego jestem za odróżnieniem w umundurowaniu PSP od OSP.
Hahaha. Dobre! To ja jestem jeszcze za odróżnieniem w umundurowaniu tej OSP do mojej OSP, żeby też przypadkiem komuś się nie pomyliło. Gratuluję pomysłu, czekam na głupsze.

Offline HanySAnimal

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 667
  • Go Hard or Go Home ...
Odp: Incydent czy szara rzeczywistość
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 26, 2014, 10:58:39 »
Czy strażak z PSP czy druch z OSP, czy komendant czy rolnik - niewazne kto wazne ze zachowali sie jak na buraków przystało, słoma z butów. Co do poważnych problemów za ten występ to chyba nie tylko strazak z PSP miałby problem bo jest to zwykłe pobicie więc kara dla wszystkich byla by taka sama wg prawa :kwit:
“All men are created equal, and then a few become firefighters”