Autor Wątek: Nos  (Przeczytany 2568 razy)

Offline Seba43

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 35
Nos
« dnia: Październik 24, 2014, 20:42:46 »
Siema mam do was pytanie.Byłem dziś o laryngologa sprawdzić czy mam prosty nos okazało się żę przegroda jest przesunięta o 2/2,5mm w prawo lekarz stwierdził że na zabieg jest za małę tylko cholernie sie obawiam że lekarz medycyny na psp mnie obleje?Co o tym sądzicie jak to może wyglądać?

Offline Seba43

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 35
Odp: Nos
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 25, 2014, 08:41:22 »
chodzi mi o ten konkretny przypadek przesunięcia byłbym wdzieczny za jakiś link/art o tym

Offline DjDhan

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 203
Odp: Nos
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 25, 2014, 14:08:54 »
co lekarz to inna opinia bedzie o Twoim nosie. masz problem z oddychaniem przez jedną z dziurek ? jesli masz to bedziesz mial problemy, jelsi nie masz to możesz mieć problemy mimo wszystko a możesz nie miec. :szalony:

Offline kazim

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 61
Odp: Nos
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 25, 2014, 14:48:45 »
co lekarz to inna opinia bedzie o Twoim nosie. masz problem z oddychaniem przez jedną z dziurek ? jesli masz to bedziesz mial problemy, jelsi nie masz to możesz mieć problemy mimo wszystko a możesz nie miec. :szalony:
Dokładnie, założe sie ze jak pojdziesz do innego to pwie Ci że trzeba na zabieg. To zależy czy przeszkadza Ci to bardzo. Ja np. zrobiłem przegrodę ale i tak lekarz mi powiedział że nie jest prosta jak deska - ale drożna

Strażak90

  • Gość
Odp: Nos
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 25, 2014, 16:16:51 »
Od przybytku głowa nie boli  :tuba: http://www.strazak.pl/index.php/topic,3335.0.html
 Przytkaj dziurkę od nosa i oddychaj, zobaczysz czy masz problem czy też nie.  Poza tym jak wyżej koledzy napisali co lekarz to inna opinia.

Offline Seba43

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 35
Odp: Nos
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 25, 2014, 17:04:26 »
No na jedną dziurkę trochę ciężej mi się oddycha tylko jest ten problem że lekarz powiedział że nie łapie się na zabieg czyli raczej musiałbym prywatnie się udać ktoś się orientuje ile taki zabieg może kosztować?:P

Offline Levy

  • Per aspera ad astra
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.477
Odp: Nos
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 25, 2014, 17:27:36 »
Uruchom mózg i sprawdź w temacie, który tego dotyczy. Co najmniej raz na kilka stron przewija się temat przegrody nosowej, więc w czym problem?
Wpływ dowódcy jako twórcy karności jest przodujący. Gdy dowódca ma powagę wynikającą ze stopnia i stanowiska, a ponadto dużą wiedzę i umiejętność pracy, wówczas jego wpływ działa tak silnie, że każdy podwładny uważa podporządkowanie się mu za samo przez się zrozumiałe.